Podvedené manželky a milenky

enilora
31. jan 2010

Začala som túto tému a dúfam že v nej nezostanem sama...Ak sú medzi vami také ktoré sa snažia nejako zabudnúť ,odpustiť vyrovnať sa s neverou partnera ..sem sa. 🙂 🙂 Alebo možno uvažujete nad rozvodom ale čosi ich pri tom svojom manželovi stále drží ...a neviete ako ďalej sem sa 🙂 🙂
Tiež ak ste milenkou...nebojte sa prísť medzi nás chcem poznať aj druhý pohlad na neveru ako ten svoj.
Nechcem nikoho súdiť ..veď ako sa hovorí nikdy nehovor nikdy 😝 😝 😝

macamac
18. júl 2014

@gabika32 a deti? ako to nesú?
takže chlapík je už sám? 😀 😉

pufinka2
26. júl 2014

aj moj manžel odchádza od nás kvôli inej,máme dve deti a spolu sme boli 21 rokov.Vraj sa zamiloval na prvý pohľad a je to žena jeho života.Trvá to s ňou s prestávkami 3 roky, rozišli sa , bol s nami, ale teraz ju zasa stretol a nemôže bez nej žit a svoju rodinu opustí .

p.j.jacky
7. aug 2014

@pufinka2 tak ho nechaj ist a skoncito ty.naco taky chlap.

januska9234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mum111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luciapd1
16. okt 2014

Ja sa tiež chcem zdôveriť s mojim pribehom.S priateľom sme sa spoznali keď sme boli mladý ja 19 muž 23 po krátkej známosti som otehotnela. Na babatko sme sa tešili našli sme si podnájom začali sme spolu žiť . Keď že sme spolu neboli dlho spolu nepoznali sme sa dobre,,začali hadky,muž pil a mne to všetko prekazalo.Za ten čas čo sme boli spolu presli sme si kadecim. Veľa krát som sa chcela na neho vykašlať dosť mi ublizil psychický ale vždy som mu odpustila,lebo som ho milovala. Nášho spoločný syn ho veľmi ľúbi a on jeho.Teraz by to bolo 6r.co by sme boli spolu. Od januára tohto roku už to začali byt na dobrej úrovni teda aspoň ja som to tak citila.Samozrejme prišla nejaká hadkabtak ako všade. Ani ja som nebola dokonalá partnerka ale vždy som ho čakala doma,nikde som nechodila bez neho.sex sme mali pravidelný. A prišiel ten deň keď som odhalila neveru muža. Ta žena je jeho kolegina o 8r.od muža staršia a dokonca ma 2deti.a do takejto ženy sa môj muž zalubil.a ešte je aj vydatá..muz sa hneď knej nastahoval chcel sa 1tyzden vrátiť,len ja som potrebovala nato čas povedala som nech sa snaží nech ide od nej preč,povedal že správu všetko preto aby sa mohol vrátiť..a čo urobil?? Chodia si spolu za rucicky a tvaria sa ako velka rodinka..a ja doma len v tichosti plačem

fabigabi
22. sep 2015

ahojte,ja sa chcem tiež zdôveriť,s manželom sme spolu 27 rokov a posledný rok ma podvádza,ale vraj nechce prísť ani o mna,ani o nu,vraj jej nič nesľuboval,len si chcel užiť,,nato,že má druhú som prišla minulý rok v septembri,od vtedy len sľuby,že sa s nou rozíde,že mna nechce stratiť,ani opustiť,ale bolo to len bla,bla,bla,neni som žiadna fúria,ani som ho v ničom nikdy neobmedzovala,nekontroľovala,ale tak nedalo mi to a pri upratovaní som našla jeho starý mobil,ktorý zamenil za nový v auguste,,pozrela som sa do neho a našla krásne sms,ktoré si s nou písal,,teraz mu už nedokážem veriť,že to s nou skončil,že je medzi nimi koniec,že nie sú v kontakte a on ma nechce o tom presvädčiť,,stačilo keby mi ukázal elektronickú faktúru,ale pýta sa ma,načo ju chcem vidieť a že či mu neverím,ked mi hovorí,že je koniec,,verili by ste jeho slovu,??,,ja nie,neviem,nemôžem,no som v slepej uličke,pretože sa nemôžem odsťahovať a opustiť ho,som invalidná a som na nom závislá,,tá druhá je len o 6 rokov mladšia odo mna,pracuje,je výrečnejšia,dominantná,no tiež sa ide rozvádzať a má dve neplnoleté deti,čo my máme 4,ale už plnoleté,,,,neviem ako dalej,čo podniknúť,no dôvera je v čudu,,som len žena s nalomenou sebadôverou,,zlomeným srdcom a boľavou dušou,

xena_bojovnica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elize
11. feb 2017

Zienky, nikdy som si nemyslela, ze raz budem prispievatelkou do tejto diskusie :( hlasim sa medzi podvedene manzelky :( Po takmer 20tich rokoch. Mame krasneho 9 rocneho syna a cerstvo vydane stavebne povolenie na dom. Posledny rok sme mali velmi krusny. Developer nam odmietol predat dom po tom co sme predali moj byt, v ktorom sme byvali. Riesili sme nahradne byvanie, v ktorom byvame doteraz. Kupili sme pozemok, naprojektovali si nas vysnivany dom. Medzitym vazne ochorela moja babka u ktorej byvame, chodila som za nou 2 mesiace takmer kazdy den do nemocnice, varila jej, neskor aj krmila. Medzitym som prisla o pracu, hladala si novu. Babicka vsak zomrela, riesili sme pohreb. Velmi tazky rok, pocas ktoreho isiel nas vztah bokom. Moj manzel sa citil zanedbavany. Namiesto toho any stal pri mne, hladal utechu inde. Butlavou vrbou sa mu stala kolegyna. Vsetky si vieme domysliet ako to "kamaratstvo" skoncilo :( Tusila som to od zaciatku ked s nou zacal spavat. Tolkokrat som sa ho pytala, co sa deje. Chcela som navstivit poradnu, sexuologa, niekoho kto nam pomoze najst si cestu spat. Neskoro. Pri jednom rozhovore sa "konecne" priznal. A mne sa zrutil cely svet :( Je to zvlastne, ja chapem dovody pre ktore sa rozhodol ma podviest. Nepochopim vsak ako mohol dat prednost 2 mesacnemu vztahu pred 20 rocnym :( Najviac ma zabolel jeho navrh: "Mam vas rad rovnako, nedokazem sa jej vzdat, ale nechcem prist ani o teba. Zime tak ako doteraz a ja sa budem stretavat aj s nou" :( Samozrejme, ze som nesuhlasila, pobalila mu veci a vyhodila z domu. Zacal za nami chodit, aky je hlupak, lutuje co urobil a ja som mu na to takmer skocila. Zistila som, ze si nadalej vypisuju intimnosti, prejavy lasky a potajme sa stretavaju. Viem, ze nas obe tahal za nos a ja som na to prisla. Pochopil, ze mna stratil a naplno svoju pozornost preorientoval na nu. Ona je o 6 rokov starsia, vydata a ma 3 deti. Prisla som o manzela, vysnivany dom, pocit istoty a moje sebavedie je zakopane hlboko pod zemou :(

sokina
11. apr 2017

ahoj,kočky ked Vas tak čitam ,pišete mi z duše, ,prežila som to iste a to na vyročie našej svadby, tiež tvrdil že mal len jednu ,no neskôr sa priznal že ho to ťaži a robil to cely naš manželsky čas, preto ma tiežl niečim nakazil a nakoniec som musela podstupiť operaciu, ,no nemôžem suhlasiť s tym že sa môže stať že ak opustiš toho svojho najdeš ineho,, aj to sa mi stalo po manželovej nevere, prišlo to uplne nahodou nečakane, dal mi vela hlavne to čo mi môj manžel nikdy nedokazal dať, a neuverite ale prišla som na to že aj ten mi len kecal,ma priatelku a mal ju davno predomnou, pred rozchodom som ho raz nečakane prichytila s dalšou ktorej sklanal tie iste poklony pri tanci ako aj mne, to ju vraj poznal jeden den,, hm,, no poviem Vam nie je to pre mna lahke ,lebo je to čerstve,dostala som od neho nôž do chrbta ktora boli a velmi,nie je lahke sa s tym vyrovnať lebo som ho milovala viac ako môjho zakonneho ,,nakoniec ma obvinil že ja som ta zla a určite to konči so mnou koli mne ,,jedno dnes už viem že už žiadnemu mužovi neuverim a každeho vidim prepačte za vyraz ale ako semenochodiacich nosičou ,myslim že na tento môj pribeh zaplata už nie je ,,ak vie niektora aj taketo niečo prekonať tak sklanam pred nou klobuk ,ja to neviem

sokina
11. apr 2017

Elize môžem len potvrdiť tie iste slova ktore boli tarane aj mne od toho druheho,,ak chceš odpiš a ozvy sa budem rada ,možno obe na niečo prideme ako sa da prekonať ťažke obdobie ,lebo žiť musime dalej a myslim že nam chrapuni nestoja za to aby sme sa trapili koli ich nepodarenych ved vta... ktore si potrebuju omočiť každu chvilu inde .,vopred dakujem

sokina
11. apr 2017

@shiishaa ,musim reagovať na Tvoj prispevok,, myslim že krajšie si svoj pribejh ani nemohla opisať a čo si napisala o mužoch si ohodnotila na vybornu s jedničkou,su to prasce a miluju len seba,zažila som to dva krat ,,noo ver že u mna už viac žiadny muž nepochodi s lichôtkami a už vôbec nie s kecmi ,činy su dôležite na to by nemali zabudať žiadne ženy hlavne tie ktore dôveruju ako sme dakedy dôverovali aj mi,,heslo ,,dôveruj ale preveruj,,,

alaguema
11. apr 2017

@gabika32 môj názor? Zachovala si sa ako typická chudera. Kým s tebou bol, jeho "charakter" ťa netrápil. Až keď sa na teba vykašlal, si zrazu začala riešiť čo? Morálku? A aj svoju, či len jeho? Byť tou manželkou, nestratím s tebou ani minútu a ani jedno slovo.

sokina
11. apr 2017

@miriam11 čitam aj Tvoj pribeh a kopec inych ,,nemam to lahke ani JA lebo riešim teraz môj daši vztah ,,no priznam sa že som si uvedomila že všetko čo som robila v manželstve aj potom SOM CHCELA JA, / som si strojcom svojho štastia sama/ aj ked nevedome ale chcela, všetko čo som robila bolo len a len na MNE,,chodili sme aj do poradne s manželom ,no on nespolupracoval, ja som to vidieť nechcela, dnes s tymto rozumom by som určite jednala inak a to hlavne koli mojim dnes už odrastenym DETOM aby nemali dojem že maju doma hlupu a naivnu maminu ktoru dokaže obalamutiť jeden blbec aj ked zakonity,pretože som si to vtedy nechcela uvedomiť, ,no ta moja naivita a dôverčivosť sa nevyplacaju,, prenašaju sa hlavne do vzťahu dalšej generacie/mojich deti a deti inych podvedenych žien / a toto si podvedene ženy vôbec neuvedomuju ,pretože sa im pod nohami zrutil cely svet a ten im brani zdravo rozmyšlať

sokina
11. apr 2017

@anarida môžeš ,budem rada dokonca

reja1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sofia1
28. apr 2017

@reja1 urcite by som to nestrpela a riesila rozvod!

elize
27. máj 2017

@reja1 to je presne ako cez kopirák môj prípad. S tým rozdielom, že my máme jedno 9 ročné dieťa, nie som na ňom finančne závislá a bývali sme v mojom. Moje rozhodnutie bolo o to jednoduchšie. Ak sa chceš o tom porozprávať kľudne mi napíš. S odstupom času by som možno niektoré veci riešila inak. A možno moje poznania by ti v tvojom rozhodnutí mohli pomôcť.

sbear
5. jan 2019

Ja som 3,5 roka sama. Ex ma opustil, ked mal syn 1.8 mesiaca. Bola to naozaj moja chyba. Bola som hysterka. Ex si zije s uzasnou zenskou, myslim to vazne. Syn ich oboch zboznuje. Ja im zavidim a chcela by som tiez niekoho. Lenze sa bojim. Vsetci okolo 40tky su stastne zenati. Slobodni na zoznamkach pisu, ze by chceli vlastne dieta. Finance som na tom dobre zatial. Dalsie dieta mat nemozem zo zdrav. dovodov. Vobec neviem, ci su schopni a verni chlapi okolo 40 volni, taky, kt. dieta uz maju a to im staci. Poznam rozvedene mamicky a teda ich ex manzelia boli pripady... Asi ako chlapi o kt. sa pise tu v diskusii. Mam pocit, ze aby zena mala dobre manzelstvo, musi davat zo seba maximum a to stale. Udrzat si chlapa a vychovat dobre deti, rozumiet si so svokrovcami... Hlavne svojho chlapa obskakovat, aby neusiel. Deti sa uz nejako prisposobia. Ja som to nikdy nedokazala. Moja vyhodila mojho otca ked som mala 2 roky a ziaden vzor som sa nenaucila. S otcom na seba len policiu volali navzajom 20 rokov... Pripadam si ako odsudena zit do smrti sama. Ani syn nie je so mnou stale, mame striedavu starostlivost 😞 Okrem toho vsade vidim len stastne pary: ex + jeho nova zena, moj otec a jeho priatelka, vsetky kamosky vydate, kolegyne vydate... Da sa najst stastie aj v samote? Pripadam si ako stara babka.

sbear
5. jan 2019

Davam tu jeden prispevok, tyka sa to mojej dobrej kamaratky z detstva. Ktoru doteraz nepochopim ale ona je uzasna zena. Chodila 7 rokov so zenatym kolegom. On mal dvojicky chlapcov, malych asi 3 rocnych ked zacali spolu chodit. Mal hypoteku a bol zenaty. Cez vikendy byval u manzelky a cez tyzden u nej. Obe zeny o sebe vedeli. Jeho deti kamaratka videla za 7 rokov 1x z dialky. Rozviest sa nechcel koli hypoteke vraj. Tiez koli detom byval obcas u zeny, lebo ona bola na vsetko sama. Videla som toho chlapa raz, neprisiel mi vobec sexi, v praci vraj stale vymyslal a malo zarabal. Jedine co mali spolocne boli nejake pekne chvile, par dovoleniek, vyletov. Kamoske doma nic nevedel spravit. Po 7 rokoch mu dala kopacky, lebo ho vyhodili z prace, bol stale v minuse, sem tam ju nakazil detskymi soplikmi. No vobec som ju nevedela pochopit, preco s nim je. Lebo ani koli krase, ani koli peniazom, ani koli detom. Vedel jej podla mna len povedat zopar neznych slov. A to ona nebola stara dievka, mala pred tym 2 vazne vztahy. Ako ho konecne pustila k vode a zistila, ze je nanic... on ju sice stale otravoval, ze sa zmeni... Nasla si slobodneho, bezdetneho, finance sebestacneho chalana, vyzorovo super, z dobrej rodiny (myslim laskou, nie peniazmi) po roku byvania spolu ju poziadal o ruku.

sosannah11
9. feb 2019

Tiez som podvadzana. Uz roky. Moj muz si myslel, aky je vychcanek, vzdy som mu na to prisla. Nie je to vsak pricina, preco chcem od neho odist, pricina je total zly vztah medzi nami, nevera je len posledny klinec do rakvicky...aj ked mnohonasobny a zatlkany dlhy cas. A poviem pravdu, nedokazem s pokorou a zmierenim hladiet na tuto situaciu. Jednoducho v mojich ociach ostal sracom aj preto, ze zatlkal aj zoci-voci rukolapnym dokazom. Nie som svata, sice som ho nikdy nepodviedla, urcite som narobila chyby, ale ziadnu tak za hranicou, ku ktorej sa nemal ani priblizit. Este to boli a citim hnev. Miestami az zurivost.

katkati
10. feb 2019

sosannah11 Ešte dlho sa budú v tebe miešať tieto pocity, ale skús si vsugerovat myšlienku: tento človek si nezasluzi z mojej strany nič, ani moje emócie, už mi nebude ubližovať a bude stále lepšie a lepšie. Držím palce, aby si ten krok aj urobila, lebo chcieť nestači.

sosannah11
10. feb 2019

@katkati Dakujem za podporu. Viem, ze si tym musim prejst. Este ma rozvod len caka, takze peklo este nastane. Rozhodnutie vsak vo mne dlho dozrievalo. Stale myslim na to ci nechcem len zbytocne rozbit rodinu a potom sa musim v duchu prefackat. Ved moj muz mi jasne povedal, ze so mnou uz nechce nic riesit ani raz nepovedal, ze nas nechce stratit ani nejak cinmi to nedal najavo, proste sme pre seba navzajom uz skoncili. Ale to uz je tema rozvod. Ked placem, viem, ze to nie je za nim, ale za iluziou rodiny, ktoru som stratila. Su aj horsie zivotne pribehy, ten moj je este v pohode.

sosannah11
10. feb 2019

Este by ma zaujimalo, co na to vase svokry, ked ste riesili muzovu neveru?

katkati
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hlupana2
5. dec 2020

Môžem sa pridať ale asi ma všetky budete nenavidiet😪

vorkola
15. jan 2023

@mata25 ano, zlomil ti srdce