Podvedené manželky a milenky

enilora
31. jan 2010

Začala som túto tému a dúfam že v nej nezostanem sama...Ak sú medzi vami také ktoré sa snažia nejako zabudnúť ,odpustiť vyrovnať sa s neverou partnera ..sem sa. 🙂 🙂 Alebo možno uvažujete nad rozvodom ale čosi ich pri tom svojom manželovi stále drží ...a neviete ako ďalej sem sa 🙂 🙂
Tiež ak ste milenkou...nebojte sa prísť medzi nás chcem poznať aj druhý pohlad na neveru ako ten svoj.
Nechcem nikoho súdiť ..veď ako sa hovorí nikdy nehovor nikdy 😝 😝 😝

mata25
31. jan 2010

riesis neveru partnera?
my sme tym presli minuly rok, ale vela to znicilo a nic dobre z toho nevzislo.

vivien742
31. jan 2010

enilora, prepáč za úprimnosť, čítala som o tvojom probléme v iných témach a veťmi sa ti čudujem. S takým "indivíduom" ako máš doma by som nebola ani deň. Tiež som si prešla rozvodom, nie je to až také hrozné a som veľmi rada, že som to urobila a dala som si tým šancu na život úplne inej kvality ktorý teraz žijem. Držím palce, nech sa rozhodneš čo najlepšie

enilora
autor
31. jan 2010

presne ako si napísala riešim neveru a neviem čo s tým ďalej.Trvá to od leta Neviem s tým žiť akoby sa nič nestalo ale neviem sa ani dokopať k rozvodu...

elvira19
31. jan 2010

ahoj,enilora
...aj ja som mala podobný problém, aj keď ešte asi nezašiel tak ďaleko u teba...preto sem - tam ešte kuknem do tém : podvádza ma ?, manželská poradňa, manžel má kamarátku a pod....a je mi veľmi ľúto, keď tam čítam stále nové a nové príbehy...

...založením tejto novej témy som nadobudla dojem, že nevieš kam z konopy a potrebuješ počuť stále nové a nové názory a návody ako sa dá tvoje manželstvo ešte zachrániť....ja mám len jeden návod, musí tam byť ešte vzájomná láska a musia to chcieť obaja....úprimne ti držím palce, aby to u vás doma všetko dobre dopadlo...

ps : u nás momentálne mier, mm sa snaží, nabiehame do normálnych koľají, uvidíme ako to dopadne, ale myslím, že máme šancu, aj keď všetko chce čas...

mata25
31. jan 2010

neviem ake problemy riesis v inych temach tak sa k tomu ani nebudem vyjadrovat.
u nas ta nevera bola zevraj len jednorazovka, ale prevalilo sa to najhorsim sposobom aky si mozes predstavit, chytila som nieco od manzela co som ani nechcela. lenze vzhladom k tomu, ze moj manzel sa ku nam vzdy pekne spraval a nemali sme nikdy ziadne vacsie problemy, taktiez mame deti, hypoteku a podobne tak som sa rozhodla, ze to skusime prekonat. sice sa dusuje, ze to bolo len raz a naposledy, nie som si ista ci tomu naozaj verim, mozno len chcem, ale neda sa. proste to uz neriesim, nieco sa vo mne zlomilo a rezignovalo.

enilora
autor
31. jan 2010

elvíra
Ja len chcem vedieť ako sa s týmto problémom popasovali iné ženy.Možno neviem kam s konopí ako si napísala.Niekomu nevera pomohla,iný vsťah zase skončil.No často čítam aj to že niektoré manželstvá sa rozpadávajú len takpodla mňa pre maličkosti...akoby v nich chýbala snaha o udržanie vsťahu 🙂

mata25
31. jan 2010

ono asi dost zavisi od toho aky ten chlap je, ako sa sprava k zene. keby mi moj manzel robil zle tak by som ho kopla do prdele, nie som s nim kvoli prachom, som zabezpecena aj bez neho.

anarida
31. jan 2010

Ahojte rada sa k Vám pridám ak môžem 😎

elvira19
31. jan 2010

enilora,
to nie je problém, že nevieš ako ďalej, je to zaťažkávajúca skúška a kto nezažil, nepochopí...preto ja chápem, lebo som zažila...neviem, či ťa podviedol iba raz, či to bolo dlhé, prípadne sa to opakovalo, ale skús si sama pred sebou tak úprimne odpovedať, či je to len tvoja snaha udržať manželstvo, alebo tam cítiš aj zo strany manžela niečo...skús sa s ním otvorene porozprávať a vyložiť všetky "karty na stôl", s tým, že ty vieš aký je tvoj muž a požiadaj ho, nech to aj on urobí, nech máte takú úplne otvorenú chvíľku bez zbytočnej slovnej prestrelky, vzájomného ubližovania a osočovania...

elvira19
31. jan 2010

anarida, snáď nemáš doma problémy ???? čítam v tvojom pase, že máš malé babo a ďalšie na ceste....

mirka414
31. jan 2010

napisem jeden pribeh.brat mojho svokra mal nadhernu zenu co je dodnes pani ktora je krasna aj v dochodku.skutocne videla som ju len raz,ale urobila na mna dojem.toto sa stalo pred rokmi.tato rodinka mala uz dve deti,ked sa panko rozhodol,ze si dokaze svoju muznost a ponizil manzelku,ked si zacal z mladou sekretarkou.on mal uz svoje roky,peniaze,auto ferari a sekretarka bola mladucka takze cista laska ale on nepochopil,ze to bola cista laska k peniazom...manzelka tisko znasala ponizenie a na co sa zmohla bolo len,ze napisala mojmu svokrovi list co sa deje.odpoved od svokra bola takato,,moja neboj,ked vtacik vladze spievat spieva vsade naokolo,casom mu ubudne sil a vrati sa nazad do svojho hniezda.preslo par mesiacov a vtacik uz nesluzil tak ako mal a dievcina si nasla ineho a dedo sa vratil k zienke.zili spolu dalej uz spolu nespavali ale len zili vedla seba.a co sa nestalo teraz?obom sa pridruzila rovnaka choroba,ale moj svokrik si starobu uziva spolu s nami u nas doma a jeho brat ten vtacik teraz pika za svoje hriechy v domove opatrovatelskej pomoci,lebo jeho zena aj ked ho denne navstevuje nedokaze (co sa jej ani necudujem)postarat o manzela(ide o to,ze treba sa postarat o osobnu hygienu)a to zena co bola podvedena mladsou nedokaze a ani dcery to nespravia.
nedavno telefonoval dedulo z ustavu a varoval mojho manzela pred neverou,aby nedopadol tak isto ako on.

darina77
31. jan 2010

Akurát, že neverníci na starobu v tej chvíli ani nepomyslia.

mirka414
1. feb 2010

to nie je o starobe ale skor o bumerangu,vsetko zle sa raz vrati.

anarida
1. feb 2010

elvira19 dá sa povedať,že už je všetko OK 🙂
Neskôr keď bude viac času napíšem svoj príbeh 😉

soldi
1. feb 2010

ahojte 🙂
tak ja sa tiez s vami podelim o svoj pribeh, aj ked je z cias, ked sme este neboli manzelia.
s mojim partnerom sme byvali spollu uz 4 roky. bola zima a ja som na tyzden odletela do monaka pozriet kamaratku. hned ako som sa vratila, videla som, ze nieco nie je v poriadku. prve, co ma napadlo, bolo, ze si niekeho nasiel. tvrdil, ze nie, ale postupne vyslo vsetko najavo. spaval s jednou zenskou od nich z roboty. neskor som sa dozvedela, ze ona isla po nom uz od leta, stale donho hudla, ze ci si je isty, ze uz chce byt navzdy len so mnou (boli sme cerstvo zasnubeni), ci si vie predstavit tie zavazky, potom sa mu zacala zalovat ako sa ma ona zle, ako ju jej muz bije a podobne. proste to bola hnusna intriganka, ale podarilo sa jej nas rozdelit. odstahovala som sa od neho. videla som, ze robi chybu, ze to bude sam lutovat.
po dvoch mesiacoch vztahu s nou, on sam pochopil, ze to nikam nevedie. ze bol zaslepeny. ukoncil to s nou-
ona mi potom este vypisovala sms, ako ma bude stale podvadzat a kazdu moju odpoved mu preposlala (???).
nakoniec sme to zvladli. vsetko sme si vyjasnili. preco to spravil. priznala som si ja svoje chyby, aj on svoje. rok na to, sme mali svadbu. odvtedy je nas vztah pevnejsi, viac si jeden druheho vazime, lebo uz vieme, co to je stratit toho druheho.

enilora
autor
1. feb 2010

soldi
to bol velmi pekný poučný príbeh.Ono sa veci lahšie riešia kým nie sú vo vsťahu deti nemusíš nikomu nič vysvetlovať len si urobíš čo uznáš za vhodné pre teba nemusíš myslieť na nikoho iného.Ja si myslím že ak už je vo vsťahu aj dieťa treba prihliadať aj naň.
Ako si sa stým dokázala len tak vyrovnať,ja to skúšam od leta a nejde to 🙂
mirka
som si istá že tvoj manžel ti nikdy neverný nebude 🙂 keď vidí čo nevera v jeho rodine urobila

jahodka35
1. feb 2010

enilora, ja som uz pisala v inej teme, ale hodi sa to aj sem. moj teraz uz manzel sa k nam vratil po roku odlucenia a teraz tomu bude rok a 1 mesiac, co sme zase spolu. ked od nas odisiel (kvoli milenke), dcera mala 8 rokov a my dvaja sme boli spolu 11 rokov... stale to obcas boli, ale zivot ide dalej a treba sa sustredit na pritomnost, lebo od nej sa odvija buducnost...100x sme to s muzom rozoberali z roznych stran a k nicomu to neviedlo, len sme sa v tom rypali a potom sa to o to pomalsie davalo do poriadku... obaja sme sa poucili zo svojich chyb, ale neslo to hned, zabralo to kopec casu a trpezlivosti. takyto naruseny a poznaceny vtah sa len tak lahko nevrati do povodnych kolaji.... nam velmi pomahalo, ze sme travili cas mimo znameho prostredia, vypadli sme niekam na vikend, napriklad lyzovat alebo do Prahy, letna dovolenka... zacali nas spajat nove zazitky a vela sme sa smiali... ale tretiu sancu by som uz nedala, lebo viem, ake je to padnut na dno a uz nikdy by som to nechcela zazit...

enilora
autor
1. feb 2010

Jahodka
ale aj tvoj manžel sa určite snažil o to aby ste si k sebe našli cestu.Ten moj chce aby sme boli spolu ale mám pocit že preto nič nerobí práve naopak .Správa sa občas čudne a to tak aby som si myslela že niečo predo mnou ešte skrýva.A teda ja sa v ňom neviem vyznať.Či mu ide o to aby sme boli zase normálne fungujúca rodina alebo len nechce prísť o zázemie,kompletný domáci servis a o pravidelný manželský sex 🙂

jahodka35
1. feb 2010

enilora, no asi ta zaskocim, ale pravda je ina... v skratke len napisem, ze skutocnost, ze si nasiel milenku, pramenila z nasej partnerskej krizy. stavali sme byt, obaja boli dost nervozni, ale miesto riesenia problemov sa zachoval ako typicky chlap a hladal utechu v naruci inej. bolo mi z jeho strany vysvetlene, ze ja som len vsetko kritizovala, asi som bola aj viac vybusna, proste sme mali dost tazke obdobie, ale mi nenapadlo, zeby si mohol niekoho najst. no a nasiel si milu, chapavu, uzasnu a vzdy pripravenu mladu, svetaznalu pipusku. ja ju nechcem sudit, vies, kazdemu sa moze stat, ze uleti alebo sa zamiluje, ale ked som pocula jej nazor prvykrat v telefone, co som jej ako zufala manzelka zavlolala (viem, ze sa to nerobi, ale stalo sa, vtedy clovek nerozmysla) a ozvala sa mi arogantna a sebaista standa, ktora nemala ani paru o tom, ze mam doma placuce dieta, na krku hypoteku, nezapojeny plyn, studenu vodu..., vtedy som si povedala, ze tak tuto ti moj mily fakt prajem... trvalo to dlho, kym som sa ja z toho dostala, trvalo dlho, kym moj muz zacal opät vidiet a pocut... nespoznavali ho kamarati, ani rodina... a navrat? on od nej odisiel, lebo pochopil, ze zivot je aj o inom ako len prijemne stretnutia na veceri a ze ak to prvotne zamilovanie opadne, tak sa ten clovek nezda az taky uzasny... prisiel o 5 minut dvanast doslovne na silvestra pred rokom. nebolo to lahke, lebo vlastne rovno od nej isiel za mnou. cize nebol poriadne vysporiadany s rozchodom a tiez si uz odvykol aj na zivot so mnou. ale ja aj jeho blizki mi povedali, ze to nepojde hned, nech tomu dam cas. chlapi to podla mna vidia inak. ja som si tiez predstavovala, ze sa mi rozplace a hodi k noham, ale nebolo to tak. uvedomoval si svoje zlyhanie, no nedaval mi to dennodenne najavo, ako som si ja priala. bolo to tazke elinora, ale ja som naozaj chcela spravit pre nas vztah maximum, aby som si v zivote nemohla vycitat, ze som urobila malo.... a ako som uz v inej teme pisala, az teraz si uvedomuje, ze ma skvelu zenu, no povie mi to menej nez by som chcela... je uz raz taky, no zo vsetkeho najviac neznasa vycitky. vtedy sa zatne a nekomunikuje... ja som mu odpustila, ale nezabudla. snazim sa nepripominat, aj ked to niekedy vyleti z ust... enilora, velmi ti drzim palceky a niekedy staci len tomu dat viac casu. ziadna z nas ti neporadi na 100% spravne, lebo len ty zijes so svojim muzom, my do vasho vztahu nevidime. pisem to kvoli tomu, ze obcas sa zacudujem nad niektorymi prispievatelkami, ktore na zaklade par udajov a hlavne jednostrannych idu robit uzavery, ze by s takym alebo onakym muzom nezili.... a zrazu, ked ich podobna situaciu postihne, reaguju uplne inak... si rozumna zienka, takze ak chces dat vasmu vztahu sancu, urob ty prve kroky, verim, ze raz sa ti to vrati v dobrom aj s urokmi....

darina77
1. feb 2010

Mirka, pri tvojom príbehu ma napadol ten herec Mikulík, tiež opustil manželku kvoli milenke, a ked zostal na vozíčku milenka jednoducho odišla.
Priznám sa aj nám sa to stalo, teda nie mne ale manžel raz / podla neho raz/ podlahol zvodom nejakej slečny. Zostali sme spolu, navonok to vyzerá, že sme nadalej štastní, ja to nevytahujem a v podstate si žijeme ako predtým. Ale viem, že keby som stretla niekoho s kým by to zaiskrilo, podviedla by som manžela. Predtým som to brala tak že vernost je pre nás niečo posvatné. Tým chcem povedat , že on si možno myslí, že je všetko po starom, ale ja viem, že som stratila zábrany a zásady, čo sa týka vernosti.
Zostala som s ním aj kvoli tomu, že ho mám rada, máme dieta, postavený dom ale viem, že keby sa moji rodičia dozvedeli o jeho nevere, rozviedla by som sa, strašne by som sa za neho hanbila a napríklad už nikdy by som ho nemohla pred nimi pobozkat a pohladkat, cítila by som sa maximálne trapne. Toto by ma zaujímalo, ako ste sa cítili pred svojimi rodičmi a rodinou.

jv245
2. feb 2010

ahojte, uz som ciastocne pisala moj pribeh aj v inej teme, ale napisem aj sem... Ja som ta z druhej strany... Viem, ze sa to nerobi, ale srdcu clovek nerozkaze... Do dotycneho muza som sa velmi zalubila, aj on do mna, velakrat mi vravel, ze ma doma krizu, ze si so mnou rozumie vo vsetkom daleko viac ako so zenou, ze sa k nemu spravam krajsie, ze sme stvoreni jeden pre druheho... Ja som rovnako stara ako on, jeho manzelka starsia takmer o 4 roky... Teraz su manzelia tak 3,5 roka... So mnou je tak rok, pozname sa tak 2 roky... Vzdy nam bolo spolu velmi fajn, nikdy sme sa nemali problem rozpravat o comkolvek... Muz ma s manzelkou 1, 5 rocneho syna, ktoreho muz velmi lubi... A teraz je jeho manzelka 2krat tehotna, ked zistil, ze je tehotna rozisiel sa so mnou... Vydrzalo to tak tyzden, a potom sme pokracovali dalej... Cas plynul a otehotnela som aj ja... Cize caka sucasne dieta s dvoma zenami... Momentalne je to v stave, ze sa vsetko prevalilo, jeho zena, aj jeho rodicia vsetko vedia... Neviem co sa odohrava v jeho zene, ale ja uz som dost na dne so silami... Jeho rodicia to vraj znasaju velmi zle (tiez si odzili svoje, jeho otec je 3x zenaty). Mne tvrdi, ze uz sa rozhodol, ze chce ostat pri rodine... Len ci sa rozhodla aj jeho manzelka(niekolko dni uz nie je doma)... Velmi ho lubim, a myslim si, ze by mal kludnejsi zivot pri mne, lebo svoju zenu podviedol uz tretikrat a zjavne sa nepoucil, vzdy mu bude nieco vo vzahu so zenou chybat... Velakrat mi vravel, ze mu chybaju iste veci... ked raz puzzle nezapada, tak nikdy podla mna zapadat nebude... A mozno sa zeny boji, citi zodpovednost k detom a co moje dieta, hmm? Tak teraz cakam co bude... Tolko moj pribeh... Pekny den majte...

ani3012
2. feb 2010

jv245
no stavať si šťastie na nešťastí iných ti šťastie ani neprinesie.
S manželkou si nerozumie,ale s tebou áno. Riešili ste spolu,že koľko ti zostáva na účte penazi a čo ešte rteba zaplatiť? Že vaše dieťa je po týždni zase choré? že čo dnes variť? Čo povedala na teba jeho mama ,že ako sa k tebe správa?Že ti nieje dobré,tak v celý byt je ako po výbuchu?
Mňa teraz nenapadajú ďalšie veci,ale je toho veľa,čo sa týka rodiny a milenky o tom nemajú ani potuchy. Chlapi sa pri vás proste zabavia,uvoľnia, užijú si sex...ale o tom nieje spoločný život.A raz to aj zistíš.Možno s ním a možno bez neho.
A ďalšia otázka: prečo si myslíš,že teba podvádzať nebude? Lebo ťa miluje? Myslíš si,že manželku nemiloval,keď si s ňou začal? Pokiaľ čaká dieťatko,tak až takú krízu doma nemajú ako ti o nej hovorí.
Opísal ti veci,čo mu v manželstve chýba?

Raz som bola v nemocnici s jednou babou.Ta mala rozvedeného ( už si nepamätám meno). Vravela,že nikdy viac si už nezačne so ženatým a už vôbec nie s tým, čo má deti.Vždy je na druhom mieste: sviatky,vianoce, dovolenky....Vraj za 4 roky neboli spolu nikde sami,vždy so priviedol aj svoje deti.Všetko sa prispôsobuje im.

Rozhodne ti držím palce,aby bábätko bolo zdravučké. A ako mám v pase :
nerob nič čo nechceš,aby iní robili tebe.....

mywiel
2. feb 2010

jv245 k takému muzovi nemam slov, absolutna nezodpovednost robit deti na vsetky strany. 🙄 😔 Ako si to vobec predstavoval, ved on spava aj s tebou a so svojou zenou, cize harem, je to obycajny chrapun s prepacenim. 🤐

enilora
autor
2. feb 2010

jahodka
obdivujem na tebe ako si sa otvorene postavila k problému a priznala si svoje chyby.Tiež ich mám jasné no mne to zatial nepríde až na tolko vážne že by si musel kvoly tomu niekoho hladať .Nemali sme vážnejšie problémy sama by som naše spolužitie čo sa týka peňazí hodnotila ako najlepšie za celú dobu manželstva.Napísal mi že hladal perfektný sex lenže čo je to perfektný sex????

jv245
cením si na tebe tvoju odvahu,že si to tak otvorené nám podvádzaním priznala.Tak ako napísala Ani kde berieš istotu že ty si pre neho tá pravá.Že teba nebude podvádzať.Tiež akoby mi vybrala Ani s úst" čo sa týka rodiny a milenky o tom nemajú ani potuchy. Chlapi sa pri vás proste zabavia,uvoľnia, užijú si sex...ale o tom nieje spoločný život" Podla mňa ten chlap je chronický neverník.
Tiež si myslím že nie je k tebe úprimný keby mal taký zlý vsťah s manželkou nemal by s ňou sex a teda nebola by tehu.Zase na druhej strane verím tomu že srdiečku nerozkážeš 🙂 ja by som sa pred ním mala na pozore!!!

darina
dlho som nevedala prísť nato ako sa teraz cítim nevedela som sa sama v sebe vyznať.No po prečítaní tvojho príspevku som sa asi našla v tvojich vetách" Zostali sme spolu, navonok to vyzerá, že sme nadalej štastní, ja to nevytahujem a v podstate si žijeme ako predtým. Ale viem, že keby som stretla niekoho s kým by to zaiskrilo, podviedla by som manžela. Predtým som to brala tak že vernost je pre nás niečo posvatné. Tým chcem povedat , že on si možno myslí, že je všetko po starom, ale ja viem, že som stratila zábrany a zásady, čo sa týka vernosti." nie som si tým istá ale mám pocit že toto ma momentálne najviac vystihuje.
A čo sa týka toho ako sa cíti to neviem lebo o jeho nevere vie len mpja mama a segra tý sa s ním bavia akoby nič no sklamali sa v ňom.Otec to pre istotu nevie keby vedel bol by u neho na večné veky odpísaný a ja by som sa cítila velmi zle keby som sa s ním nerozviedla,hambila by som sa sama za seba že som naďalej s takým chlapom.Keby to vedela moja starká zabila by ho lebo je velká katolíčka a bola by to pre ňu zrada lebo mm zbožňuje.

elvira19
2. feb 2010

jahodka a darina,
hovoríte mi z duše, sama by som to lepšie nenapísala.... 😉 ...aj mňa a náš vzťah vystihujú slová, ktoré ste napísali, hlavne ten text, ktorý jahodka od darinky ešte raz prepísala....po takejto skúsenosti človek stratil dôveru...nedávno som počula o nejakom výskume v taliansku, kde prekvapivo vyšla v partnerstve ako najdôležitejšia - dôvera...až potom tie veci ako láska, sex, peniaze bla-bla....

a ešte som rada, že nie som jediná, ktorá nehovorí o svojich problémoch s mm s rodinou...u mňa to nevie nikto!!!!, len ja to držím v sebe a sem-tam sa vypíšem na MK 😉

miriam11
2. feb 2010

jv245, je zaujimave citat 2 strany pribehov. Na jednej strane tu zeny pisu o milenkach muzov a Ty si v podstate jedna z nich. Zamyslela som sa nad tym a sama viem, ze srdcu nerozkazes. Velmi lutujem zenu Tvojho "priatela" a zaroven aj Teba. Ale priznam sa, ze ju lutujem viac. Musi byt nestastna, ktovie, co vsetko jej muz naklamal. A taky chlap podla mna stoji za h.... Preco sa nevie rozhodnut, ale stale tliacha na dve strany? Bud lubi Teba, alebo ju. Bud Ty, alebo ONa. Je to az take zlozite? Nech si spyta svoje svedomie, srdce a polozi si "jednoduchu otazku" s kym chce zostat do konca zivota. A urcite si sa aj Ty z tohto poucila, akokolvek by bolo so zenatym a este s dietatom si netreba nikdy nic zacinat. Nie nadarmo sa hovori, nerob inemu to, co neches aby urobili Tebe. Nic zle Ti neprajem, prajem Ti len, aby sa Ti to v zivote nikdy nevratilo spät este ovela horsim spôsobom, lebo zlo sa oplaca len zlom. A ja to tak vidim, ze si si s nim zacinat nemala. Skus mu dat ultimatum, ci odide od svojej zeny a syna. Ja viem, urcite sa toho stranis a bojis a nahovaras si, ze Ti to tak predsa mozno vyhovuje. Ale ako by si sa citila Ty byt v kozi jeho zeny? Podla mna keby kazda zena vedela, ze ju muz podvadza a ma milenku -------- NIKDY by predsa s nim nechcela mat dalsie dieta. Drzim Ti palce, aby si mala vela sil, nervov a aby sa vsetko udialo co najlepsie pre Teba a dieta.

ani3012
2. feb 2010

ja si myslím,že obe strany dosť trpia len chlap sa zabáva a vždy vyjde zo všetkých troch najlepšie.....

twinflame
2. feb 2010

enilora, sledujem Tvoj pribeh, videla som Tvoje prispevky na temu krizy s manzelom vo viacerych diskusiach. Prosim Ta napis, preco chces udrzat svoje manzelstvo. Ake mas na to dovody? Co Ta motivuje aby si so svojim muzom ostala?

jv245
2. feb 2010

dakujem vsetkym za nazor... no ano, som z tej druhej strany... ale vsetko je to moja chyba? a co muz? nie on je ten, ktory nesie najvacsiu nezodpovednost? ja som slobodny clovek, on mal zavazky... ked ma doma zenu a dieta, a ked ju tak velmi miluje, ako moz pomysliet, ci uz len pomysliet na to, ze ju podvedie... hmm? ako uz len moze tu zenu milovat? zvlast, ked to dokazal niekolkokrat... o troch pripadoch viem, priznal sa mi... neviem, mozno je moje zmyslanie zvlastne, ale ja by som sa pod zem prepadla, keby som podviedla milovanu osobu, do oci by som sa jej nevedela pozriet... a on nema problem? rok jej klamat, len tak, ako by sa nic nestalo, hmm? ako si uz musi vazit tu zenu, hmm?

mata25
3. feb 2010

jv245,
zdielam tvoj nazor, ze ten chlap mal mat vacsiu zodpovednost. ale ked pises, ze zenu podviedol niekolkokrat, preco o takeho chlapa stojis? ved je evidentne, ze to snim nemoze mat ziadna lahke. myslis, ze teba by nepodviedol? alebo to proste neriesis?