Podvodník annajasu@centrum.sk

jelus
20. júl 2014

Ahojte,hladam niekoho,kto tiez naletel podvodnikovi na portali bazos.sk.
Mail uvadza annajasu@centrum.sk,meno Janka z Roznavy.Predava detske odrazadlo,autosedacku,bicykel.Ja som od nej chcela kupit odrazadlo,peniaze som jej poslala na ucet,odvtedy sa neozvala.Inzeraty su vymazane,udany telefon vypnuty.Teraz predava to iste odrazadlo co som ja vyplatila na stranke dobrybazar.sk.Nemate s nou nahodou skusenost?Vdaka

matka196
12. nov 2014

@citronius neskusala si kontaktovat toho atapraftase? mozno je to dotycny ...

jelus
autor
13. nov 2014

@matka196 ahoj,ja som panovi Semrakovi volala,povedal mi,ze po celom Slovensku na policie rozposlal jeho identifikacne udaje,tel.c. a c.u.Povedal mi,ze pripad je objasneny.Takze je na mne,ci pojdem podat na neho oznamenie alebo nie,mame na to dva roky.
Ale kedze sa nejaky atapraftase ozval,ze peniaze vrati,tak pockam.Pisala som mu,ze na peniaze pockam tyzden.

matka196
15. nov 2014

@jelus potom napis, ci vratil peniaze. Ja som dala cas do konca novembra. Potom bezim na policiu.

mosnacka
20. nov 2014

Mne uz peniaze vratil/a . Napisala som "atapraftase len cu a ciasku."

jelus
autor
20. nov 2014

Ja mam tiez peniaze uz na ucte.

tomi16
5. sep 2018

Budem na tohto hajzlika upozornovat nadalej:
POZOR PODVODNIK NA BAZOSI NADALEJ URADUJE.. NECHAVA SI POSIELAT PENIAZE NA ROZNE CISLA UCTU. VYSTUPUJE POD ROZNYMI MENAMI , MAILOVE SCHRANKY RUSI... VELA ZIEN NALETELO.. VELMI DOBRE ZAROBI , KED SA TAKTO NECHAVAME NACHYTAT, Pise napr. z adries : tropikal@centrum.sk
katkamatka@centrum.sk
havak@centrum.sk
perena@centrum.sk
prudaja@centrum.sk
basloka@centrum.sk
losian@centrum.sk
peklina@centrum.sk
kladafa@centrum.sk
sosola@centrum.sk
momela@centrum.sk
takaca@centrum.sk
Nedajte sa zienky nachytat, nikomu neposielajte peniaze dopredu na ucet... zda sa ze sa smeje do ksichtu a inkasuje pekne peniaze... Je podane trestne oznamenie od viacerích ludi .... je to na trestny cin, no ci policia koná " ?