Pomýlil sa váš doktor pri určení pohlavia bábätka?

kejty13
24. júl 2019

Ahojte,
mám otázku zo zvedavosti,
stalo sa vám niektorej, že lekár sa pomýlil pri určení pohlavia?
Pretože mne moja lekárka na začiatku hovorila, že by to malo byť dievčatko a v 20 tt na morfologickom ultrazvuku, mi iný lekár povedal, že to je chlapček 🙂

lenka2710
24. júl 2019

@kejty13 Mojej známej povedal dr,že bude mať dvojičky,tak blbla,všetko kupovala dvojmo a nakoniec sa narodil len jeden chlapček,takže stat sa môže všeličo 😊

hildicapupu
24. júl 2019

@kejty13 jasne no zalezi aj ako je otoceny, nemusela to dobre vidiet resp. vobec a povedala, ze dievca, tak isto zalezi aj v kolkom tt ti to povedala, moze byt, ale asi to bude chlapec 🙂

jamimka
24. júl 2019

Mne povedal, že nevidno ani raz počas celého tehotenstva nedokázal pozrieť. Až 2 týždne na veľkej poradni v nemocnici kde som rodila, mi iný doktor povedal, že chlapček, ja som mala doma všetko neutrál, potešila som sa, že môžem ísť ešte rýchlo dokúpiť niečo len pre chlapčeka, kupila som zavinovačku, cumlíky, obliečky do postieľky v modrej, bodicka, atd... A nakoniec pri pôrode mi doktor hovorí, gratulujem mamička, mate čiernovlasu slečnu. 😂

siska53
24. júl 2019

@kejty13 mne tvrdili,ze asi dievcatko, maly sa ukazal az vo 8.mesiaci. ale ja som.citila,ze to byde chlapcek,nejak som tej info o dievcatku neverila.

Inak az v 20.m. sa už da urcit pohlavie presnejsie, malu nam.potvrdili vtedy.
Ale najpresnejsi je az porod, ked sa dietatko narodim

alexandra2468
24. júl 2019

@kejty13 nam hovorila, ze podla panvy ktora ide tak do spicata hore to bude chlapcek, vtedy este nebolo vidno pohlavne ustrojenstvo :D cize to boli take dohady vtedy.. a potom v 20tt sa nam na sono ukazala mala, rokzrocena a teda pipik tam nebol :D

eriksonka1234
24. júl 2019

@kejty13 mne presne tak isto pri synovi do 20tt bol dievčatko a potom už chlapec

lenzas
24. júl 2019

Verila by som vysledkam z morfologickeho ultrazvuku. Tam je mala pravdepodobnost, ze lekar pomylil. Pri obycajnom sone na zaciatku tehotenstva, su to len predpoklady. Aspon ja to tak chapala, ked mi to vravela moja gynekologicka a aj lekar na morfologickom sone.

bobula46
24. júl 2019

Ja som pri prvom veľmi chcela vedieť, dlho sa neukazovalo a až vo ôsmom mesiaci mi lekár povedal a úprimne, už by som bola radšej keby to neviem 😀 môj manžel chcel strašne syna čiže bol nadšený z toho keď vedel čo to už bude. Ale pri druhom už nebudem chcieť vedieť aby som mala takú väčšiu radosť a prekvapenie keď vyjde von 😊😊

natuska87
24. júl 2019

@alexandra2468 Ja pri prvej dcére, som počúvala " babské rady", nakoľko nebol ešte žiaddny morf.ultrazvuk a iné tech.výdobytky...:grinning:...Ale pri dievke som mala brucho doširoka a pri synovi, brucho malé, ako futb.lopta...Niektoré sestričky ešte verili aj na "záhu", keď bolo dieťa vlasaté. Syn mal hrivu, ako dlhý kovral, ale "záhu" som nikdy nemala...🙂🙂🙂

janynyna
24. júl 2019

Moja švagrinej do 7 mesiaca tvrdili, že bude mať chlapčeka. A odrazu to bolo dievčatko🤭

gloria31
24. júl 2019

Ja ultrazvuk neriešim. Robili mi amniocentezu a z výsledkov mi povedali ze chlapec. Tak som v kľude

nika3136
24. júl 2019

Mne hovoril dr, že sa pupočná šnúra môže javiť ako penis, mne povedal že dievčatko, ale že je to oveľa presnejšie na 3D.
Tam nám lekár nastavil kávové zrnko na celú obrazovku a bolo to potvrdené 😂

daniella30
24. júl 2019

@kejty13 nam uplne rovnako hovorili, akurat najprv chlapcek a potom dievcatko 🙂

alexandra2468
24. júl 2019

@nika3136 presne to iste sa nam stalo :D

melissa333
24. júl 2019

Môj prípad 😁 Ja som sa strašne tešila že po dvoch chlapcov budem mať dievčatko😊 No len do 20tt a potom prišiel šok😬 Na morfologickom v ke že je to chlapec na 100% a ja že nie môj dr mi povedal že čakám dievčatko že on sa nikdy nemýli že je to na 100% dievčatko no dnes má môj Matiasko 2r😂😁

weli184
24. júl 2019

Mnw v 20 tyzdni na ultrazvuku povedal ze cakam druheho chlapca a ked som vysla.z ambulancie tak som plakala lebo ja som bola nastavena na dievca..muz ma potom zdrbkal ze to je jedno hlavne nech je to zdrave a mal pravdu casom som to prijala.ze bude dalsi chlapec ale pre istotu som kupovala neutralne veci keby nieco ..a hadajte co?porodila som dievcatko skoro som odpadla.na sale.ked.som ju zbadala..moj vnutorny pocit ma neklamal

adelakom12
25. júl 2019

@kejty13 ano, ja som mala byt chlapec, Martin konkrétne :D :D :D

asia83
26. júl 2019

@kejty13 Nie. U nás povedia iba ak sú si na 100 percent istí. Pri oboch mi povedali správne.

sarinka2012
26. júl 2019

@kejty13 Poznam dvoch a vždy to bolo že lekár povedal dievčatko a nakoniec to bol chlapec, v jednom prípade to zistili až pri pôrode a otec nemohol uveriť :D presviedčal lekára že si asi pomýlil jeho ženu 🙂

evkamotka
26. júl 2019

Kamoske tvrdili do porodu ze dievcaa narodil sa chlapec. Uz mali kupene vsetko ruzove aj kocik. To mas este dobre v 20tt

lula313
29. júl 2019

@kejty13 morfologicky je pomerne presný, takze to pohlavie by malo byt ako ti povedal

depenipisapa
2. aug 2019

Dievčatá ahojte 🙋‍♀️Čo myslite že to bude lebo doktor povedal že to sú jajcia a pipik ale mne to príde ako nozicka podľa tej napravo 🥴mohlo by to byt aj dievčatko žeby nebolo vidno medzi nôžky ?

melissa333
2. aug 2019

@depenipisapa mňe to tiež pripadá ako noha, skús tú hodiť fotku ultrazvuku skôr ti poradím 😉

depenipisapa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
depenipisapa
2. aug 2019

Mám len tuto ale to je staršia ako “nôžky”

melissa333
2. aug 2019

@depenipisapa ak by bolo dieťatko v inej polohe , tak skôr poradím😊 Chlapci sú väčšinou hlavičkou na ľavej stráne, a dievčatá na pravej stráne .....S tohto usúdiť presné neviem na 100% ale podľa hlavičky mi príde že je to chlapec.

melissa333
2. aug 2019

@depenipisapa prvý je chlapec a druhé dievčatko .Prvá snímka je moja a druhá sestrina.

depenipisapa
2. aug 2019

Ešte mám tieto ale mne to podľa toho nič nehovorí 🙈

melissa333
3. aug 2019

@depenipisapa no neviem🤔 mňe zas príde na tých posledných snímkach že je to dievčatko ,má hlavičku na pravej strané?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre