Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Pohlavie dieťaťa ovplyvňuje či máte styk pred alebo počas ovulácie?

veronika4495
17. jún 2019

Ahojte je to asi trochu odveci a pritiahnuté za vlasy ale predsa :D Robila som s jednou doktorkou a tá mi povedala, že keď chcete dievčatko máte mať styk tak 2 dni pred ovuláciou lebo tie spermie so ženskými chromozómami sú pomalšie ale prežijú dlhšie a mužské sú zas rýchle, ale rýchlejšie zanikajú...jej sa to aj osvedčilo a má chlapca,,,my sme mali v deň ovulácie a máme chlapca...viem že možno je to blbosť ale tak podľa tohto teda keď budem mať styk presne v čase ovulácie budem mať vždy chlapca :D? aké sú vaše skúsenosti :D?

sivana09
17. jún 2019

Ja som tiez o tom pocula, tiez skusala, tiez vysiel chlapec. Ale urcite to tak nebude vzdy 🙂

pininka1
17. jún 2019

Mám to odskúšané a počítala som to aj viacerým ženám. A vychádza to presne, aj keď niekto tomu nechce veriť. Ja mám tri deti a všetky sú takto vypočítané. Dokonca som si na skúšku nechala vypočítať od dr Jonáša pohlavie a aj plodné dni mi sedeli presne aj rok dopredu a pritom mám v jednom kuse nepravidelný cyklus.

benit
17. jún 2019

Aj mne tak vysiel syn. Ale ci to bola len nahoda alebo sa potvrdilo tvoje tvrdenie? Tiez som to pocula, neskusala vsak zamerne.

veronika4495
autor
17. jún 2019

no kto vie teda či je to pravda...lebo s mužom sa nám stala taká nehoda neviem či z toho teda niečo bude ale ak áno bol by to zas chlapec asi a ja som v budúcnosti dúfala v dievčatko tak ale možno je to vážne len náhoda kto vie a možno z toho nič nebude dúfam že ešte nie :D

deti95060810
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronika4495
autor
17. jún 2019

tak ja mám tiež nepravidelnž cyklus a neviem isto kedy mám ovuláciu len si to myslím že som vtedy mala ale kto vie 🙂a pri prvom som o tom nevedela vtedy som bola na folikulometrii lebo sa nedarilo a lekár mi povedal kedy mám ovuláciu a bol to chlapec...🙂

belllinka
17. jún 2019

@veronika4495 samozrejme, ze nebudes mat vzdy chlapca, ked pride k oplodneniu v case ovulacie 🙄 Iba sa ti sanca dievca ci chlapec percentualne zvysi v prospech chlapca.

veronika4495
autor
17. jún 2019

@belllinka aj som si myslela žeby to bola blbosť :D

nika3136
17. jún 2019

Nám to vyšlo naopak.
Skúsili sme chlapca, máme dievčatko.

belllinka
17. jún 2019

@veronika4495 blbost to neni, je pravda, ze muzske spermie su rychlejsie a zenske zas maju vacsiu vydrz, ake 100 percentne ti nikto nezaruci, ze nemoze vyhrat aj nejaka zenska 🙂

veronika4495
autor
17. jún 2019

@belllinka tak je mi jasné že 100%tne to nebude ale asi viac pravdepodobné 🙂 tak dúfam že teraz to nevyhrá žiadna nech to o pár rokov vyskúšam na to dievča :D

belllinka
17. jún 2019

@veronika4495 tak drzim palce, nam sa chlapec presne v den ovulacie nepodaril 😂

veronika4495
autor
17. jún 2019

@belllinka tak ďalší sa možno podarí :D tak aspoň mám nejakú nádej ak by sa teda pritrafilo aj keď dúfam že nie lebo malý bude mať budúci týždeň ešte len 3 mesiace a to by som asi nezvládla pri tom aké všetky problémy má...😨

loliki
17. jún 2019

@veronika4495 ja som zas čítala a počula, že netreba silou mocou chcieť mať chclapca či dievča, lebo to sklamanie rodiča (ak sa predsalen narodí nie želané pohlavie) sa prenáša aj na vzťah k dieťaťu, a keď sa to dieťa dozvie alebo v živote tak či tak vycíti, cíti sa neprijaté, nechcené a nemilované vlastnými rodičmi, má zlý vzťah k súrodencovi, lebo predsa ono bolo chcené a prijaté bez podmienok, to ďaľšie dieťa však prinieslo len sklamanie ešte pred narodením. Poznám takého človeka, takéto veci dokážu trápiť jednotlivca celý život, až do staroby.

eriksonka1234
17. jún 2019

@veronika4495 u nás to neplatilo, ale v podstate nám to bolo jedno, čo to bude, hlavne nech je... A náhoda zariadila, že máme obe pohlavia a dcéra bola splodena tesne po menzese, takže moje plodné dní vôbec nechápem...

siska53
18. jún 2019

@veronika4495 tak kedze sa teraz rodo viac chlapcov, to by potom asi všetci museli mat styk v den ovulacie.. ja netuším, nepravidelný cyklus, otehotnela som par dni pred ms.. a bol to chlapec, pri dcere sme mali styk raz za 2-3 dni, vtedy som.mala.cyklus ako hodinky, ale len ma presny cas plosnych dni som sa nespoliehala, takze neviem.. ja som.len spatne asi rok po porode citala , ze vegetarianky ( ja som.sice skôr pescotarianka) v danom roku mali splodit chlapcov.. lebo ze u nich je vacsia pravdepodobnost dievcat.. tak neviem.. hlavne, ze mi to vyslo tak, ako som ja chcela, chlapec, potom dievca a keby aj nie, hlavne, nech su zdrave deti, to je najpodstatnejsie.

river_song
18. jún 2019

@loliki ja som bola totalne nechcené dieťa, a ked už teda ze dobre, tak nech je to chlapec.. no a som tu ja.. ale zeby sa to odrazilo na vztahu s rodicmi alebo som. Sa niekedy citila nechcena, neprijata alebo nemilovana? 🤔 To teda absolútne . Ten clovek co ho spomínaš mma asi iny problem hlavný, nie tento....

soldi
18. jún 2019

u troch deti presne viem, kedy bola ovulacia a kedy styk -
1. kazdy den mnohokrat (bezdetni sme boli, no 😀 )
2. posledny styk 2 dni pred ovulaciou
3. tiez posledny krat 2 dni pred

a vsetko su to chlapci 🙂

mam 4 deti a garantujem Ti, ze pohlavie neoplyvnis ziadno. vselijakymi babskymi metodami a casovanim styku mozes percentualnu pravdepodobnost mierne preklopit v prospech jedneho pohlavia, ale fakt len mierne. ze miesto 50% sanca bude 60% sanca. to je asi tak cele 🙂

ivinkapink
18. jún 2019

my sme mali styk v case ovulacie a je to dievcatko 😀

katuska74
15. jún 2020

Fu to by bolo dobre keby mi to vyjde bol by chlapček po 15 ročnej dcerke

mariska1989
15. jún 2020

Presne počas ovulácie a dievča mám ..je to hovadina lebo sme chceli chlapca tak sme šli podľa toho a smola ..proste čo budeš mať závisí od chlapa