Pohlavný styk posledny deň brania HAK

jana1716
15. jan 2019

Ahojte, môžem sa opýtať mala som s partnerom pohlavny styk v poslednom dni užitia antikoncepcie (aj pred aj po užití) nemali sme inú ochranu. Môžem otehotnieť? Ďakujem

ifava
15. jan 2019

Sanca je vzdy 🙂

belllinka
15. jan 2019

@jana1716 a na co vlastne uzivas tu antikocepciu? Ci ako myslis, ze ked mas tu 7 dnovu prestavku v uzivani, tak mozes otehotniet?

jana1716
autor
15. jan 2019

@belllinka uzivam ju aby som neotehotnela, a bojim sa že budem.posledny 21. Liek mali sme pohlavny styk bez ochrany.

belllinka
15. jan 2019

@jana1716 precitaj si prosim ta pribalovy letak. Chranena proti otehotneniu si stale, aj pocas tych 7 dni, ked tabletky neberies

saskia_98
16. jan 2019

Chranena si stale aj počas tych 7mich dni. Keby sa takto dalo otetniet som uz tolko krat tehotna ze to nespocitam ani 😄 ale odporučam si doplnit info ohľadom antikoncepcie. 😉

vikisukik
16. jan 2019

ako myslim si, ze by si nemala otehotniet, no ako sa vravi, motyka vystrelit moze. no ak ju uzivas poctivo a pravidelne, podla mna by si mala byt dobre chranena

sarinka2012
16. jan 2019

@jana1716 Určite nie 🙂 posledný deň je to pre teba ale telo to predsa neviem, prenho je to 21vá tabletka v poradí 🙂 takže toto na to vplyv nemá a okrem toho po vybrati poslednej tabletky trvá ešte 2-3 dni kým sa menštruácia pusti a ešte sa mi nestalo že by som v tých dňoch otehotnela aj ked nahoda je sviňa 🙂 ale teoria to určite nepodporuje