Pokec pre Májovky 2007

luculka
7. júl 2007

Ahojte babulky...kedze viac casu uz trávime tu ako na Ms.....ak budete mat chut stavte sa 😀

julova
9. nov 2007

Ahoj Jani 🙂 ....ja som bola dnes posledny den v praci a akurat som prisla domov 🙂 to je pocit 😀...

luculka
autor
9. nov 2007

ahojte babule.... 🙂

julova
9. nov 2007

aho Luc 😀...uz si ako velryba? 😉

luculka
autor
9. nov 2007

taká mensia.... 😀 😀 tak uz si uzivas MD? 🙂

julova
9. nov 2007

no este pondelok utorok ale ptoom uz hej 🙂..pondelok mam poslednu jazdu a v utorok zaverecne skusky v autoskole, tak dufam, ze urobim na prvy sup 😝...a potom uz vysvam o dusu a uzivam si 🙂

luculka
autor
9. nov 2007

zuz ty uz mas poriadne bruseno 😵

julova
9. nov 2007

si rastiem pred ocami 😅 😀 ..som zvedava kde budem, ked budem tam kde ty 😀..som to napisala ako tatar..ale ved chapes, ze? 😀

luculka
autor
9. nov 2007

no uz teraz ho mas ako ja... 😀

julova
10. nov 2007

no hej...ale ja som mala pred tehu vacsi tukovy zaklad ako Ty 😉 😀....

sampo
11. nov 2007

to je dobre, ze si takto rastiete 🙂 pobavila ma vasa diskusia o bruchach 😀 veru, uz sa vam to poriadne krati.. 😵 hlavne tebe, luc 😎

sampo
21. nov 2007

zase si musim napisat sama 😅
lucul ako sa mas? uz sa ti to fakt blizi.. 😉 a vobec nemas velke brucho.. to aj ja by som si raz zelala iba take brusko 😅
a ostatne maminy - co neues? 😀

mirka20
21. nov 2007

ahoj sampo 😵

sampo
22. nov 2007

jééj ahoj mirka 😵 sme sa asi minuli vcera 😅 ako sa mas? co babo?

luculka
autor
22. nov 2007

ahojte zienky.... 😉

mirka20
22. nov 2007

jej, uz sme tu tri? 🙂
sampo, babo poslucha, brusko sa nejak zvacsuje, takze si zvykam na nove veci, kt.sa deju s mojim telom 🙂
luculka, ako sa citis? natalka ju uz skoro pri vas, co? uz mas vsetko prichystane?

luculka
autor
22. nov 2007

miri konecne som dobalila tasku...takze zajtra moze ist s nami na poradnu....kdyby náhodou 😀

mirka20
22. nov 2007

luculka, myslis, ze by si uz zajtra sla do nemocnice? 😕 ale ved termin mas az v decembri? ale uz sa tesis, co, ze uvidis natalku 🙂

sampo
22. nov 2007

to je skvele, ja sa vzdy tak tesim z kazdeho novorodenca, ked ho vidim 😀 ale "svojho" este odkladam... 🤐

luculka
autor
22. nov 2007

miri,,,,nikdy nevies....uz mame 3 decembroviatka 😉 ...a to mali baby termin davno po mne 🙂

janino
27. nov 2007

ahojte 🙂

ako majovky??? 🙂 🙂

luculka
autor
27. nov 2007

ahoj 😉

janino
27. nov 2007

ahoj luci...veď už musíš mať obrovskú guličku pred sebou...nie? vládzeš?

luculka
autor
27. nov 2007

v pohode,,,nenia az take obrovske,,,ale uz chceme mat princeznu doma 😉 🙂

janino
27. nov 2007

pozerala som tvoje albumčeky...veď na vianoce by ste mali byť spolu...už na ďalší týždeň máš termín, že? 😉

luculka
autor
27. nov 2007

ano pocitam ze ma to xiti skorej,,,teda chcela by som 😀

julova
28. nov 2007

kuk 😉...kde ste kto?? 🙂

sampo
28. nov 2007

caute majovky 😀 ako? lucul ty to mas spocitane uz hadam aj na hodiny 😵
julova ja som tu... na chvilu 😉 Janino ty si uz zase snazilka? to len ja som tu taky... "odrod" 🤐 😀

julova
28. nov 2007

ahoj "odrod" 😀...Ty ma budes teraz udrziavat pri zdravom rozume 😀 😀 ...ja uz nevlaaaaadzem 😝 😔

luculka
autor
28. nov 2007

ahojte....jul co nevládzes? 😕

julova
28. nov 2007

nosit pupok 😀...uz je mi tazko...krize bolia, panva sa roztahuje...bedraaace ani nehovorim...zle spimuz....aaach jo...posledny mesiac je najtazsi 😝...sa tu stazujem, akokeby si to ty mala jednoduchsie 😝 😀