Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

michalag
24. apr 2008

Ahojteee 🙂 , je tu niekto???
oli, ja skor nezaspim ako o 00:30 - 1:00. Ked si lahnem tak sa aj tak polhodinu prevalujem kym konecne zaspim 😒

dannynka
autor
24. apr 2008

miska ahojky uz si osprchovana? 😀
som ta vecer cakala a Teba nikde 😠 😅 😀

michalag
24. apr 2008

danny, uz hej, teraz bola taka dobra osviezujuca 🙂
no vcera som to nestihla 😅 , prepac

michalag
24. apr 2008

a uz spinkate???

dannynka
autor
24. apr 2008

nevadi,ale dnes vecer ta uz cakam naisto 😀 😀 😀 😀

no chvalabohu ano...od 13-nastej v postielke a vypravala si tam asi do 13-20 😠 .Ale potom zaspala 😉

michalag
24. apr 2008

my sme dnes zaspinkali rychlo nejaku minutku si pokecal a zrazu ostalo ticho, tak som vedela ze spinka, ved sa mu ani necudujem, boli sme u starkej a ta sa s nim vyblaznila az az 😀

dannynka
autor
24. apr 2008

miska aj u nas je to napodobne ked sme u starkej 😀 😀

michalag
24. apr 2008

planovali sme ist az zajtra, ale mamina robi cely den a dnes mala volno, tak sme isli dnes.

Planujem malemu skusit nechat iba slipky a pancusky, mozno si zacne uvedomovat ze aj cika, len neviem ci mu este nebude zima, nie ze nam prechladne, lebo s nocnikom nam to nefunguje ☹ . Co myslis?

tinakul
24. apr 2008

čaues, čo to tu rozoberáte vy malé dve klebetnice??? 😅 😀

dannynka
autor
24. apr 2008

jeej tinka ahojky 🙂

miska neviem,prechladnby nemal pokial nebude zimka a nenechas ho sediet na studenom,ale aby pochopil ze sa ciky do serblika a nie do slipiek 😅

tinakul
24. apr 2008

Miši no ja som počkala, kým sa Sophi nezačala pýtať sama, no a ked sa začala, hoci to trvalo večnosť, postupne som ju asi štyri krát dala kakať aj čurkat do trávičky a teraz podotýkam že vonku má plienku .- ešte si myslím že sa môže stať nehoda a chodievame dalej od domu.... čiže aj ked má plienku sa mi sama pýta a ja ju povyzliekam, vyčurá sa a dám jej ju naspäť a už celý týžden chodievame so suchou plienkou domkov 😉 takže viem, že je načase jej ju už odobrať aj na von a nechat len na spanie - tolko moja skúsenosť 😉

michalag
24. apr 2008

tinka, ahoj 🙂

danny, ja som myslela zo slipkami iba po byte, von by mal stale plienku, kym by nam to konecne pekne islo do serblika a zacal by sa sam pytat. Chcela by som docielit, aby vedel ze ked cika, ze bude mokry a ze tu plienku nebude mat navzdy.
tinka, co ty nato??? 😅 😅 😅
Ja uz neviem ako ho inak na ten nocnik naucit, pomaly mam pocit ze sme ho zatial nic nenaucili (rozpravat, nocnikovat)

tinakul
24. apr 2008

Jéj Dany máš nové foto?? 😕 Ty to meníš ale často.... 😉 ale pekné opäť ako vždy 🙂
Zajtra idem baby k zubárovi, mi držte palce oki?? 😝

dannynka
autor
24. apr 2008

miska-tinka veru poradila dobre,tot tiez moj nazor 😉

tinakul
24. apr 2008

Miši ty si myslela domka??? 😅 To ani nerieš - vôbec mu doma plienku nedávaj a posad ho cca každú hodinu na nočník alebo na WC a pýtaj sa stále dokola 😉 To jasné ked má plienku, že nespolupracuje.. 🤐 Ja som to takto robila, len on musí súhlasiť sediet na tom WC, alebo nočníku, čo už predpokladám že sa podarilo... no a docielit postupne čo najmenej mlák... 😉

tinakul
24. apr 2008

dany dakujem za uznanie pravdy 😀 😉 A čo segedinák chutil?? 😕

michalag
24. apr 2008

tinka, ja som sa len bala ci mi aj doma nemoze prechladnut ked bude mokry, ale ked tak spatne rozmyslam tak asi ho pocikaneho a mokreho nenecham hodinu. Som blba, co uz 😝
Baby vdaka, dufam ze si nemyslite ze som slahnuta 😝 😀

michalag
24. apr 2008

tinka, a co ides na preventivku ci opravit kaz? Aj ja by som mala ale ja sa bojim ako cert vody 😅

dannynka
autor
24. apr 2008

tinka-no neviem ako chuti...budem ho jest az zajtra...vcera som mala len trosku ked som ho dochucovala,bo dnes nesmiem mam ovocie ☹

tinakul
24. apr 2008

ale v pohode Miši, a ked sa počura - on ti dá hneď vediet, alebo to zbadáš a za sekundu ho máš v suchom 😝 My sme to robili takto celú zimu - že bola bez plienky domka - zo začiatku boli mláčky, ale potom dokázala postupne udržať moč - i ked sa mi nepýtala - vydržala kým ja som sa jej nespýtala, alebo ju neposadila 😉
TAk ti držím palčeky a začni už dnes... 🙂 Síce do ide dosť do času aj nervov, musíš to stále sledovať, ale oplatí sa to 😉 veď raz s tým treba začať 😉

dannynka
autor
24. apr 2008

tinka a dakujem za fotto,je to najaktualnejsie..vcera nas mangelik odfotil ked sme s Gabikou lebedili na gauci 😀

a co ze zubarovy,budeme na Teba mysliet 😉

tinakul
24. apr 2008

Jááááááj ja som zabudla Dany - tak to by som na tvojom mieste takto nevyvárala 🤐 To ani dotknút sa nemôžeš 😔 ale počuj kolko trvá ešte tá tvoja dietka??? 😕 A začala si ju spolu s Oli??? 😕

tinakul
24. apr 2008

Pobolieva ma v predu jeden zub, práveže ten istý ma už asi pred pol rokom bolel, ale len dva dni a prešlo to - tak to teraz nechcem odfláknuť a idem, lebo raz bolí , raz nie.... už to chcem vyriešiť a mať z 😉 a sebou 😝
Fakt zlatunká fotečka 😉
Inak tu v BA má byť cez víkendík zadarmo ZOO, vy čo budete porábať?? 😕

michalag
24. apr 2008

my budeme doma, ale mozno nieco vymyslime a niekam pojdeme, ved treba to vyuzit ked ma byt pekne 🙂

dannynka
autor
24. apr 2008

tinka-no ked sa dotknem to nevadi..lebo ked si predstavim ako som sa predtym stravovala a ako sa stravujem teraz je to uplne o niecom inom 😉
ata moja dietka,nie nezacala som ju naraz z oli,ona neskvor zacala...ja mam dnes tusim 53-den a dietka trva 90-dni

inak tinka fotto aktualna pre len pre teba 😉

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

tinakul
24. apr 2008

Miši práve som sa vás chcela opýtať aké má byť počko na víkendík?? 😕 Ale hovoríš že pekne, tak to by bolo ozaj super 🙂 Už chcem takúto pohodovú jar konečne, hneď je aj náladička lepšia no nie??? 😅 😉
Dany ty si kam zmizla,ha?? 😕
Inak zachvílku idem baliť veci 😉 Nesieme malú k svokrovcom 🙂

tinakul
24. apr 2008

Jéééééééj Dany , to je ozaj podarená fotečka 😉 😵 To ste boli v nejakom MC, alebo??? 😕

dannynka
autor
24. apr 2008

tinka no tu som,len uz sa mi Gabika zobudila tak som musela ist za nou 😉

noa ta fotto je z jednej kaviarne kde sme vcera mali stretko 😉 a bolo to tam super vyriesene s detskym kutikom 😉

tinakul
24. apr 2008

No práve pozerám ,že super miestečko - ja kútiky s kaviarnami žeriem, ale nie je ich vela teda 😒
A teda malú máš už hore?? Alebo si ešte zdriemla??? 😕
Miška a ty si tu ešte?? 😕

tinakul
24. apr 2008

Dany až teraz som si kukla v tvojom albumíčku tie nové fotečky - to patrí k tej kaviarni?? 😕