Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

tinakul
26. feb 2008

No ja až teraz 😝 Ahoj oli - ako ste sa dnes v tom krásnom počasí mali??? 😕

olianko
26. feb 2008

ahoj tinakul 😉
no dnes bolo paradne .lietali sme po ihrisku, boli sme v Mc Donalde, lebo mamnky mali chut na kavu so zmrzlinou 😀
a vy ako dnes? tiez ste lietali po ihrisku? 🙂

dannynka
autor
26. feb 2008

jeej tak predsa ste tu 😀 😀 😀

tinakul
26. feb 2008

No po ihrisku zrovna nie, ale tak v prírode tiež s jednou kamoškou a synom 😉 Zajtra má príst moja sesternička na návštevu, tak už máme program dopredu - sa teším 😵 len neviem, či počko vydrží 🙄

Mňam, no tak to už áno - kafe so zmrskou majú v mekáči fajn 😉 naposledy som ho tam mala v lete 😝
A v ktorom Mc Donalde ste boli??? 😕

olianko
26. feb 2008

ahojky danny 😵
tinakul boli sme´pri Caurfoure v Danubii 🙂 to mame najblizsie a zajtra ideme do Labuznika 😀 a potom my uz zacinaju tazke casy....cvicenie a nemcina 😅

tinakul
26. feb 2008

jééééj čauko dany 🙂 a ty ako?? 😕 No pekne, že aspon dnes aj teba tu stihám 😝 Nevieš kde je Matka??? 😕 😕 A ako sa má GAbika??? 😕

tinakul
26. feb 2008

Fííííííííha, Oli - že tažké časy 😀 😀 😀 však to je super - a kde budeš chodit cvičit a nemčinu sa učit, hm??? 😕 Však to budeš mat dobré časy, a vela zmien - ešte ked vyjde aj tá zmenáren 😉 😵

olianko
26. feb 2008

no chcem zasa chodit plavat od buduceho tyzdna. nemcinu som mala na strednej a tak idem teraz trosku oprasit svoje vedomosti 🙂 ale to len preto lebo anglina bola total plna 😠

tinakul
26. feb 2008

aha, tak to viieš o anglinu bol vždy väčší záujem, dokonca aj v škôlkach ju preferujú pred nemčinov 😝 i ked ja by som bola radšej , keby vyučovali radšej nemčinu 😖
Tak Oli potom môžeme sprechovat tuna 😀 už sa teším 😉 A kto bude s malou??? Zatial babina??? 😕

dannynka
autor
26. feb 2008

tinka-no Gabika sa ma v celku fajn ale teraz sa jej prerezava vrchna stolicka tak akosi neni vo svojej kozi,chudatko...ved sui citala ze sa nam v noci o polnoci zobudila a vypitala sa k nam do postele chudatko ju to trapy 😝
oli-tak ty takto popri materskej sa ides este zveladovat 😀 😀

olianko
26. feb 2008

ked budem plavat tak bude s babkou-aspon bude rada lebo muz mi stale hovori, nech tam chodim castejsie....ale ked mne sa taaaak nechce.keby sme mali auto tak to je ine ale trepat sa len tak busom ..teraz spojim aspon prijemne s uzitocnym 😀
a ked budem na nemcine , tak ALex tam bude so mnou ...hned vedla triedy strazia deticky.To je nejaky projekt cez eu fond 😵
a ty si taka nemcinarka 😕 🙂

dannynka
autor
26. feb 2008

a ohladne matky no veru neviem co je s nou,akurat dnes som jej aj ip pisala ale stale sa mi neozvala,asi nema casu pri dvoch detoch 😅 😝

dannynka
autor
26. feb 2008

oli-tak to mas fajn vybavene 😀 😀

olianko
26. feb 2008

danny ja som strasne aktivna..dakedy uz nemam co robit..moj muz sa cuduje , ze kde na to beriem energiu pri Alex.Su dni kedy som tatalne unavena a mimo ale teraz ked je vonku este aj tak pekne tak som nabita energiou 😀
..a Matka s dvoma detmi to urcite nema lahke...ale ked sa ti ozve tak ju pozdrav 😉

dannynka
autor
26. feb 2008

oli-no ale ze odd zajtra sa ma to pekne pocko pokazit 😝

tinakul
26. feb 2008

no , hm... ja som pracovala aj vo Švajci, potom som absolvovala zopár kurzov aj v centre BA na Hviezdoslavovom nám. aj s manželom 😉 a často sme jazdili do Viedne- tak sme sa lahko doučali aj prízvukovo 😀 sme si aj srandy 🙄 robili 😝 😀 teraz už jasné že zabúdam, ale mám doma aj psychowolkmen - ako rozumiem všetko - len niekedy už zabúdam slovíčka niektoré menej používanééééééé 🙄
A to je kde taká nemčina, kde strážia detičky??? Páńi, ale to budeš mat super predsa 😵 A daleko sa musíte trepat busom k babine,?? 😕
Aha DAny čítala som, že Gabika vstala o pol noci, ale nevedela som, že kvôli zúbkom 😔 chúdatko, nech ju to čím skôr prejde 🙄 ach, to je kolotoč dokola s tými zúbkami 😝 no raz sa to musí skončit 😉 A teraz ti zahajala v pohode??? 😕

tinakul
26. feb 2008

No pokial mám dobré info, naposledy Matka písala, že ten Lucasko bol chorý ešte, takže si myslím, že by sa ozvala 😔 vlastne od piatku ju tuším neni 😝 hm... no snád sú v poriadku - ani mne na IP neodpisuje... musíme asi počkat 😒
Dany aj ja som to počula s tým počasím, že od zajtra pršo 😠

dannynka
autor
26. feb 2008

tinka-no ano,zahajala v pohode ale vecerat varu nechcela coz u nej neni zvykom,ale activiu tu moze aj keby traktory padali tak aspon nieco spapala(potvorka vie co je dobre 😀 😀 😀 )

dannynka
autor
26. feb 2008

tinka a veru duam ze nebude prso,bo uz som si pomali zacalka zvykat na slnieckove pocko 😅 😅 😅

tinakul
26. feb 2008

tak od hladu ti neumrie - neboj 😀 A čo to je varu??? 😕

olianko
26. feb 2008

tinka k babke idem z Petrzky do Ruzovej doliny.nastastie nemusim prestupovat
a ta nemcina je tu v Petrzke v budove Andalexu.Vies kde to je?
ja som maturovala z NJ ale potom som sa venovala angline a tiez som vela zabudla ...rozumiem ale mam problem dostat zo seba nieco ...stale sa mi tam tlaci anglina
tak uvidim ake to bude a ci vobec Alex vydrzi tu chvilku bezomna.Vo stvrtok mam prvu hodinu
danny ja viem ...no ale hadamsa to nevyplni.hlavne nech neprsi

dannynka
autor
26. feb 2008

tinka no to veru nie,ma dobre zasoby 😀 😀 😀 (aj ked po poslednej vyroze zhodila,je to na nej vidno),a vára je teple jedlo na veceru 😀 😀

tinakul
26. feb 2008

No Oli o tom som ešte nepočula.. a kde asi to je??? 😕
Tak aspon že nemusíte prestupovat k tej babine- ale asi je to aj tak dialka čo?? 😕 😝
No tak som zvedavá ako to dopadne - a to kolko bude trvat jedno vyučovanie??? 😕

tinakul
26. feb 2008

vára?? 😕 tak to slovo akosi nepoznám 😅 no fakt ho nepouzívame, ale aspon viem, čo to je 😉 díky za objasnenie 😵

Babenky idem ja haji, lebo zajtra vstávam, tá sesterka má príst s vlakom z Budapešti - má tu školenie - tak ráno príde o pol siedmej - to Sophi je ešte v hlbokom spánku.... tak prajem brúúúú nocku a dúfam, že nebude pršat 😔 😔

dannynka
autor
26. feb 2008

babulky vlozila som fotto 😀 😀 😀

olianko
26. feb 2008

danny aku malu paradnicu mas doma 🙂
tinakul pozri si www.syntesia.sk a hodina neviem ako dlho trva... 😅
tak dobru nocku 😉

dannynka
autor
26. feb 2008

tinka,no veru ani ja este do dnes vela slov nepoznam 😲 😲 😲 😲 ,cely zivot sa ucime 😀 😀 😀

oli dakujem tak sme sli oleceny na karneval spojeny s koncertom canakyho a podhradskej 😉

tinka tak teda ti bruu nocku 😔 😔 😔 aj ja uz veru idem bo neviem aka noc nas zase caka 😒 😝 😅

dannynka
autor
27. feb 2008

ahojte,kde ste kto? 😀 😀 😀

michalag
27. feb 2008

Ahojte 🙂 ,

Ako sa mate?

My dnes o 16:00 ideme ku starkej, kedze drahy ide sluzobne na 3 dni do Talianska. Rano isiel este normalne do prace dokoncit nejake projekty a za chvilku by si mal prist pre veci.

Mavajte sa tu pekne 🙂 😉

dannynka
autor
27. feb 2008

miska ahojky si este tu? 😲 😲 😲

no my sa mame fajn,celkom sa tu pocko vycasuje tak ked sa Gabika zobudi pojdeme urcite von.A vy sa mate ako Miska?