Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

tinakul
30. jún 2008

Miška dakujeme za pusinku 😉 No zajtra idem na prvý velký uzv, tak som zvedavá ako to dopadne... kedže nič som ani len nepribrala 😝
No super, vidím , že krásne postupujete 😵 Naša funguje už ´úplne bez plienok - i ked na noc jej dávam 🤐 na to sa chystám, až ked bude plienka v noci suchá 😝
Naša už kecá teda , že sa nezastaví... niekedy by som ju aj vypla, ale to nejde 😀 aj cez víkend mi hovorí - mama pjosím ťa, načo by som išla k doktolovi, ved Sophi má len vylášky 😅

dannynka
autor
30. jún 2008

ahojte babulky 🙂
no tinka veru uz by som s Tebou aj ja rada pokecala konecne 😒 ,snad dnes vecer..ked tu budes ma prezvon na mobil... 😵 😵 😵
miska-tak super neboj ani sas nedazdas a sami bude bez plienocky... 🙂
Inak aj my uz mame plienocku len na spinkanie..cez den sa krasne pyta...doma to bolo od zaciatku v pohode ale vonku mi nechcela cikat...bud vydrzala domov alebo pustila vonku....ale asi 2-tyzdne dozadu sa mi zacala aj vonku krasne pytat...ale nie do travicky ale serblika..tak teraz nosime povinnu vybavu "šerblik"! všade kde ideme 😀 😀 😀 ,takze som strasne rada ze sa to takto krasne naucila...a musim si veru zaklopkat..ze vonku uz sme dlho ziadnu nehodu nemali 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tinka no ozaj a este otazocka...kedy si das udaje do pasu ohladne druheho mimi?

martinadt
30. jún 2008

ahojte nejak moc nestiham citat kedze som na cudzom pc a nechcem im tiez minat moc tu tak aspon sa ozvem, do stredy sme tu, potom ideme spat, takze potom neviem ako sa ozvem

inet zatial nemam ani nejdem mat, 😖 dnes sme boli na urade vybavovat steuernummer ale s malou sa to proste neda 🙄 len by behala a cakat niekde s nou je katastrofa
ten net je mesacne este lacnejsi stoji mesacne 15e a instalacia stoji 30e a je to obmedzene na 100 minut ci hodin ci ako neviem ani ale ujo povedal, ze uvidim ako nam bude, do 10 dni mam narok odist z prace bez toho aby som niekomu nieco vysvetlovala a tak isto ma oni mozu vyhodit, tak mi povedal ze nech s tym pockam a ak tam ostanem on mi to pojde dat urobit a donesie mi notebook tak som uz len prikyvla no uvidim, dufam ze ja vydrzim a ze ten net budem mat 😉

ale kukam ze teraz ste sa rozpisali 😠 😠 😠 ked som odisla 😝 vy certice 😀 no pekne a to teraz nemam cas sem chodit to si zapamataaaaaaam 😝 😝 ale dufam ze je u vas vsetko vporiadku a snad teda ked budem mat svoj budem castejsie ale teda dociiiitavat vas nebudem mat kedy 😀 😲 tak vas vsetky pozdravujeme a posielame s danielkou pusinky vsekym 😵

tinakul
1. júl 2008

Maťka supiš,tak držím palce, aby si vydržala teda - máš IP 😉
Dany som si všimla mojko že si ma prezvonila, ale včera mi bolo príšerne, už o ôsmej som šla spať...
Dnes som baby bola na velkom uzv a bábo tlieskalo v brušku 😵 všetko vyzerá byť oki 😉

Dany na tvoju otázočku ešte odpoviem - vo štvrtok dostanem iba tehu knižku a termin pôrodu- tak ho už uvediem 😉

dannynka
autor
1. júl 2008

tinka-super...muselo to byt mile ked babo tlieskalo mamicke 😵 😵 😵 😵

martinadt
1. júl 2008

ahojte koculky

tinuska odpisala som na IP 🙂 a nech je drobcek nadalej taky huncutik v mamininom brusku 😀 😝

dannynka
autor
1. júl 2008

matka ahojky 😀

michalag
1. júl 2008

ahoj matka 🙂 🙂 🙂 🙂

dannynka
autor
1. júl 2008

sa tu schadzame v tuto nocnu hodinku.. 😀 😀

michalag
1. júl 2008

danny 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
1. júl 2008

miska ale asi sme tu ostali len mi dve 😅

michalag
1. júl 2008

no idem ja uz pomaly asi tiez do hajan, lebo som uz nejaka mimo 😅
Tak bruuu nocku a Gabike posielame pusinku 😉 🙂
😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

dannynka
autor
1. júl 2008

oki miska ved aj ja podobne..uz ma to tam zacina tahat..bruu aj vam a Samozrejme aj Samkovi sladke snicky 😉

😔 😔 😔 😔

tinakul
2. júl 2008

ale babenky čo ste vy tu hladali tak neskoro , ha??? To nemôžte spať??? 😀 😝

dannynka
autor
2. júl 2008

tinka tak tak..sme nocne sovicky 😀 😀 😀

dannynka
autor
2. júl 2008

a dnes to tu zase flakate babule ☹

tinakul
3. júl 2008

Dany ked ty tak neskoro chodíš 😀 ty si fakt ako nočná sovička 🤐
No dnes neviem ako sa tu ukážem, poobede idem k dr. do poradne a večer ideme pre Sophi k našim...nikdy nemám tolko času na net ☹ ale potom to napravím 😉

dannynka
autor
3. júl 2008

jeeej tinka..tha uz mas udaje v pase,super 😵 😵 😵

dannynka
autor
4. júl 2008

baby kde ste? 😒

maminkatn
4. júl 2008

a ja ti nestacim ceeeeera moja xi xi 😉 😉

maminkatn
4. júl 2008

tusim si idem aj dat kafco ak mi to moje brusko dovoli by som v tento depresivny dnik nezabuwala 🙄 🙄

dannynka
autor
4. júl 2008

maminka ako kedy 😀 😀 😀

tinakul
4. júl 2008

čaute 🙂
no dany míname sa ale čo už ☹ V poradni dopadlo všetko oki našťastie 😝 len to čakanie skoro dve hodky ma ubíjalo teda 😒 Mám už aj tehu-knižku 😵 a na 29 júla som objednaná na 3D 🙂 tak už sa to pomaly blíži 😵
Už nevraciam, je mi lepšie, no nie je to ešte ono 😝 ale snáď teraz sa to už bude zlepšovať, ked končím prvý trimester 😉 Dany a ako sa má Gabika??? 😕 Už ste sa niekde aj kupkali myslím na kúpalisku?? 😕

dannynka
autor
4. júl 2008

jeeej tinka tak super... 😵 😵 😵

no s Gabikou som este na kupalisku nebola....ked tak sme jej naputili bazenik na balkone a to hjej zatial stacilo xi xi 😉

monkula
4. júl 2008

tinkaaa, ty si tehuuuuuuuuuuuuu jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej..
Z fóra mama a ja mám tehotné dve kamošky, TP majú tiež v januári, dokonca pár dní od seba....
tak Ti srdečne blahoželám, z celého srdiečka, aj ani neviem ,čo mám ešte napísať, normálne mi srdce prekypuje šťastím... 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Asi to znie trápne, však? 😅 😅

michalag
4. júl 2008

Ahojte 🙂 ,

tinka, jeeej uz mas aj udaje 🙂 , tesim sa s tebou ze je vsetko OK 🙂 😉 😵 😵 😵

dannynka
autor
4. júl 2008

ahojte babulky tu to snad zije? 😀

monkula
4. júl 2008

ahoj, danny, aký máš? 😀

dannynka
autor
4. júl 2008

ja fajny a ty?

monkula
4. júl 2008

aj ja fajn... žehlila som dnes, konečne nebola taká horúčava...
Ale je mi nejako blbo v ostatnom čase...