Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

monkula
8. júl 2008

aspoň spinká, ja to vidím tak na polnoc, minimálne... ☹

dannynka
autor
8. júl 2008

moni zaujimave..odfot mi ju a posli fotto som na nu mooc zvedava... 😉

ahoj miska,ako sa mali tvoji chlapy cez vikend bez teba?

michalag
8. júl 2008

danny, vraj dobre a pekne sa tam pytal na nocnik (mala som z toho trochu strach, predsa ine prostredie), stale boli von, len v noci sa zobudil asi 5x ale cez den nekakal tak mozno aj preto.

moni, budem drzat prsty aby ti zaspinkala a mala si aj ty veget 😉

Ozaj baby, chodite s drobcami aj na kupko?

monkula
8. júl 2008

danny, teraz sa veľmi nepodobáte, keď som ju videla ,tak bola kosť a koža... Tú malinkú má z chlapcom, ktorý drogoval a kradol, predal je jvšetok nábytok, a teraz sedí v base, tak sa sním rozviedla...
potom si našla nejakého chlapa, vyzeralo to OK, a v nedeľu mi mama povedala, keď som je jz hrôzou povedala, aká je strašná, boal totiž vždy taká bacuľatá, nie, tučná je to správne slovo, a povedala mi teda ,že ju strašne bil, týral a aj tú malinkú... ☹
Tak od neho odišla... vyzerá strašne.... je odo mňa o 3 roky staršia, ale vyzerá chudenka tak na 40

michalag
8. júl 2008

moni, tak ta baba, ma fakt smolu co sa tyka chlapov ☹ . Ja takych chlapov nenavidim a toboz ked biju male dieta, dopriala by som im zazit to iste 😅 😠

dannynka
autor
8. júl 2008

miska-tak super ze Samko tak krasne zvladol cestu a byt s tatom... 😉 Inak ja som este s Gabikou na kupku nebola..ale chystam sa ked sa otepli.. 😉
moni- 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😝 😔

monkula
8. júl 2008

miška, on bil cudzie... tá malá má 7 rokov, a toľko za sebou... ☹

dannynka
autor
8. júl 2008

moni-veru smutny pribech 😝 😔

michalag
8. júl 2008

danny, my planujeme ist v sobotu na Kovacovu (ma byt 31C) ale pojdeme az po 15:00, Sami sa aspon vyspinka 🙂 , chceme vyskusat ako to bude znasat, lebo minuly rok sme boli 2x a to mi nechcel vliezt ani do vody ak sa mu bude pacit, tak chceme ist do Vyhni. Len neviem ci mu mam kupit plavky alebo racsej plienky do vody co myslite?

dannynka
autor
8. júl 2008

miska ja dam Gabike aj aj,tu u nas v tn su plienky do vody povinne....takze plienky na kupalisku budes potrebovat urcite..a plavocky ti aspon udrzia plienocku na mieste 😉

michalag
8. júl 2008

moni, ved o to horsie,

michalag
8. júl 2008

danny, my sme kupili minuly rok aj plavky, ale na plienku sme ich nenatiahli a myslim ze ani nepotrebujes, lebo tie plienky su dobre. Ja len preto ze ked sa uz pyta, tak...

dannynka
autor
8. júl 2008

miska-u nas na plavarni musia mat male deti aj tak plienku v detskom bazene je jedno ci sa pyta alebo ee..hygiena je hygiena 😉

dannynka
autor
8. júl 2008

no nic..uz je vela hodin idem uz ja haji..pa pa a bru nocku 😔

michalag
8. júl 2008

danny, bruuu nocku 🙂 😉

monkula
9. júl 2008

Dobré ránko....
Miška, keď sa Ti už pýta, tak mu daj kľudne plavky... Len aby pri šantení na to nezabudol... 😅

dannynka
autor
9. júl 2008

ahojte babulky,tak veru to pocasie vonku nevyzera na kupanie 😅 😝 😖

michalag
9. júl 2008

Ahojte 🙂 ,

moni, ved prave preto mu asi tie plienky kupim 🙂

danny, Gabika ti uz nechce byt v kociku, ked ho predavas?

bambule1151
9. júl 2008

Ahojte maminky. My sme tu nové. Ako sa máte? Je fajn že existuje takáto stránka.

monkula
9. júl 2008

ahoj bambule, vitaj medzi nami... Máme skoro rovnako "staré" dievčatká...
Aké je u vás počasie? Tu je tak všelijak, zatiahnuté, potom slniečko a fučí vietor...
Idem sa pozrieť na Tvoj album... 🙂

dannynka
autor
9. júl 2008

miska ale chce len ja hcem uz pre nu iny 😀 😀 😀

michalag
9. júl 2008

Ahojte, kto tuuu???

dannynka
autor
10. júl 2008

a dnes tu kto..xi xi 😀

michalag
10. júl 2008

danny, opat ja 😝 😀

monkula
10. júl 2008

jaaa, teda myyy 😠 😠

michalag
10. júl 2008

ahoj moni, zase ti Chiarka nechce spinkat?

monkula
10. júl 2008

nie 😠 😠
stále mi strká nožičku a chce, aby som jej ju bozkávala...

michalag
10. júl 2008

my sme dnes zase zaspali az o 22:20 😠 , cim je vacsi tak tym viac vymysla so spanim 😅 🙄

monkula
10. júl 2008

moja nikdy nespala dobre, ja doteraz neviem, ako som prežila prvých 6 týždňov...

michalag
10. júl 2008

praveze mi hej a bola som naozaj rada, ale teraz fakt vymysla len aby nesiel spat 😠