Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
1. aug 2008

tinka kedy budu fottos?dlho slubujes a stale nic 😀 😅

dannynka
autor
2. aug 2008

kde ste babulky?hmm

dannynka
autor
3. aug 2008

halooooooooo babulky kde ste... ☹ ☹ ☹

tinakul
4. aug 2008

neboj Dany dočkáš sa... ked poriadne ani ja som ich ešte nevidela 😅 😝
Dnes som bola na odbere krvi , až v piatok budú výsledky, dúfam, že oki, zajtra mám íst do poradne, inak mi je už dobre, len to teplo by nemuselo byť také v byte 😝 😝 😝
A vy čo nové??? No Dany včera sme neskoro prišli domkov, tak som zalahla... 😔 boli sme na víkendík u rodičov 😉

dannynka
autor
4. aug 2008

jeeeej tinka ty si tu a teraz 😵 😵 😵

tinakul
4. aug 2008

dany ani som si ťa nevšimla, lebo surfujem v rôznych témach 😅 dobre že si dalla vediet IP-čkom 😝

dannynka
autor
4. aug 2008

tinka-to som taka neviditelna 😠 😝 😀 😀 😀

tinakul
4. aug 2008

no sorry no, ale bola som na babätku a koňa som mala zminimalizovaného 😝
Čo Gabika hajká??? 😕

dannynka
autor
4. aug 2008

tinka tak ty ma takto zanedbavas kvoli babetku 😀 😀 😀 😀

ano Gabika hajka,chvalabohu...ved dnes rano uz o 7-mej strasila a to chodi vecer hajat az po 21-00 😝

a Sophie?ako sa ma?co nove?

tinakul
4. aug 2008

So Sophinkou sme boli celý víkend u našich - sa vyšantila v bazéniku a kedže majú detský parčík - sa tam vyhrala pod stromami parádne.. no a včera sme ju nechali u svokry, lebo mám vyšetrenia tento týžden , v stredu kaderníčku a vo štvrtok ideme až pre ňu... 😉
No ja hovorím, ked druhé díte bude takéto dobré, nemám čo riešiť 😎
No a musím za tieto dni stihnút vypratať balkon, aj kuchyňu, lebo už o týžden sa ide konečne prerábať - hurááááá dočkali sme sa 😝

dannynka
autor
4. aug 2008

tinka-tak super...aj my sme boli sobotu aj nedelu u svokrovcov v bazene a bolo super,vcera sme tam stravili cely den,sme sa kupali do 19-nastej 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinka tak nakoniec budes mat aj tretie 😀 😀 😀 😀

tinakul
4. aug 2008

Ale dany nestraš 😀 Nie, vážne sa obaja s manželom zhodujeme, jedno je málo, tri sú vela - dve je ideál aby mali jeden druhého 😵 Takže u nás tretie nehrozííííííííí 😝

tinakul
4. aug 2008

A vy by ste chceli tri??? 😅 😕

dannynka
autor
4. aug 2008

tinka to ja len tak 🙂

inak aj ja by som urcite chcela este jedno,bo nechcem aby Gabika ostala jedinacikom ako moj mangel.. 😅
len musime poriesit byvanie,a financnu situaciu a hlavne musim spracovat mangela 😀

tinakul
4. aug 2008

Spracovat mangela??? On by nechcel druhé?? 😕
Ale s bytom to chápem, aj my rozmýšlame, kebyže máme druhé pohlavie a trojizbák - tak dlho nám to nebude stačiť 😖 😝

dannynka
autor
4. aug 2008

tinka-viac cez ip,oki?nechcem rozoberat taketo veci tu na verejnom fore oki,?

tinakul
4. aug 2008

Jasné, ja že kam si zdrhla?? 😅 😝
Fuj, aj tebe je také teplo?? 😕

dannynka
autor
4. aug 2008

tinke neboj tu som 🙂
no veru aj tu je dusno a aj pri hrncoch,akurat teraz varim a je tu hadam aj 100 stupnov 😝

tinakul
4. aug 2008

A čo takého varíš v tom teple??? 😕

dannynka
autor
4. aug 2008

no polievocku som stihla uz doobeda spanatikovu... 😉
akurat teraz som dovarila sebe a mangelovi kavu 😀 😀 😀 ,bo za chvilku pride z roboty tak aby si ju mohol vypit 😀
a druhe som nevedela sa rozhodnut co ale nakoniec idem spravit halusky zo syrom bambino...Gabika to ma rada a syr este radsej 🙂 😉
a ty?co si mala dobre na obedik?a babo v brusku ako,uz kopka ci este ee?

tinakul
4. aug 2008

No za mňa navarili mamina a svokra, takže som iba zohrievala - dnes knedle s mäsovými gulkami v papripe a rajčinovou omáčkou, máme ešte polievočky slepačej vela a kuracie na šampionoch na smotane....
Ale furt čosi papám - teraz sú to slivky, predchvílkou broskyne a k tomu varenú kukuricu... no uznaj... neviem sa zastavit 😝 🤐
A v takomto teple si dáte snád ladovú kávu ne??? Však by som sa uvarila 😝 😝

dannynka
autor
4. aug 2008

tinka no tie chute to je asi v tvojom stave normalne ci nie 😀

no asi poslem mangela po ceste kupit nanucku 😀

tinakul
4. aug 2008

Myslíš nanuk?? 😕

tinakul
4. aug 2008

DAny kde si sa stratila??? Idem si ja trošku pospať, kým príde manželík 😔 🙂 tak páčko zatial

dannynka
autor
4. aug 2008

tinka tu,len popri pc varim aj halusky 😉
myslim nanučku,teda nanukovu tortu 😉

tinakul
4. aug 2008

Dany všimla som si pridané fotoše - dobrý bazénik máte aj vy teda 😉 aspoň sa môžete člapkať, však ani na kupko nemusíte chodit 😉 Gabika ja zlatá, hlavne ako hajinká, ked sa unavila 😵 Ja som pridala jednu fotečku z 3D - ešte sú také rozmazané a maličké , že som len jednu vedela vybrat....

dannynka
autor
5. aug 2008

tinka-konecne som sa dockala fotto malinkeho v brusku 😵 😵 😵 😵

ozaj este neviete o to bude? 😅

tinakul
5. aug 2008

dany čaues, ty menís tie fotoše ako na bežiacom páse 😀 No práve dnes mi prvý krát dr. naznačil v poradni čo by to mohlo byť, ale nie je to na 100% - že vraj zase babenka 😵 jujcha som šťastná ako blcha, lebo aj Sophi si praje sestričku, tak možno bude babinec 😵

Inak maťka mi písala tzv. martinadth že vás mám všetky pozdravovať a asi o týžden bude mať net, tak sa nám ozve 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

monkula
5. aug 2008

Tinbka, blahoželám a držím palčeky, nech je to teda tá babenka 😵 😵

tinakul
5. aug 2008

monkula juj až teraz som si ťa všimla, málo sem chodíš 😒 Ako sa máš ??? A dakujem ti 😵