Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

tinakul
11. aug 2008

ahojte 🙂
Dany no díky za opýtanie, cítim sa už dobre, len sa rýchlejšie unavím a stále som hladnáááááá 😝
Monki no ty si dobrá, sa len priznaj, že ti nestačia dve detičky - ty rovno štyri 😀
Mati ty mávaš pondelky frei??? To máš super, aspoň si trošku oddýchneš 😉
Inak s tou kuchyňou - je to do pekla schválené, dnes mala byt pečiatka a na úrade si zas vymysleli, že to potiahnu neviem podla akého zákona až na 22.8. ale to už má byť definitívne, tak som naštvaná, ale tie dva týždne ma už nezabijú, ked sme čakali tri mesiace skoro 😝 😠

monkula
11. aug 2008

tinak ,aké povolenie? 😕 😅

tinakul
12. aug 2008

Monki - stavebné povolenie na vybúranie nosnej steny 😉 ale už sa to ťahá a ťahá - našťastie je to schválené, len pečiatku teraz naťahujú 😠

dannynka
autor
12. aug 2008

tinka ahojky som ta tu tusim stihla 😀

monkula
12. aug 2008

Tinak, len aby sa im zmestial na papier, keď ju tak naťahujú.. 😀 😀

dannynka
autor
12. aug 2008

moni- 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinakul
13. aug 2008

však to Monki 😀 😎
Dany no ja len prispejem a padám, bud idem spať s malou - to ona dokáže ešte stále tri-štyri hodky , alebo robím čosi iné 😝 Ale vidím, že aj Gabika má pomaly dva rôčky, hm?? Ale to letí však?? 😅 Už musí byť tiež poriadne ukecaná čo??

martinadt
13. aug 2008

ahojte babiky 🙂 ako sa máte? ja som zbehla kus na netík, napíšem a idem si kus pospať. počasie o ničom 🙄 fúka vetrisko a je zima 🙄 no katastrofa na noc musím aj ohrievač zapínať aby malá neochorela.
pozdravujeme všetky kočky posielame bacci 😝

dannynka
autor
13. aug 2008

ahojte 🙂
tinka-no veru leti to strasne rychlo,aj ty ani sa nenazdas a budes mad druhe mimi na svete 😵 😵 😵 .Veru si trafila klincek po hlavicke Gabika stale len recni a recni,taka je podarena ked po nas opakuje co rozpravame 😀

matka-jeeej super ze uz mas pristup na netik a mozes sa nam znova venovat 🙂 posli od nas pusinku malinkej 🙂 😉

tinakul
14. aug 2008

Bože Mati to až taká zima bola?? Že ohrievač, ja uvažujem o klíme, lebo tu v byte je 30% , som rada ked je 26 😅
Dany no veru... letí to, však celá prvá materská mi odletela 😅 teda pomaly, zajtra má Sophi presne dva a pol roka 😉 to už hotová slečna 😉
My máme teraz otázky typu prečo??? Kto?? a dokola.... 😀 no niekedy to je únavné... lebo ked odpovieš prečo, aj na to sa opýta prečo... a dokola...ale pekné obdobie 🙂

dannynka
autor
14. aug 2008

tinka- 😀 😀 😀 😀 😀 preco 😀 😀 😀 😀 😀

tak gratulko Sophinke k 2,5 rocku a pusinku od nas 🙂

michalag
14. aug 2008

tinka, Sophinke aj od posielame pusinku k 2,5 rocku😉 🙂 , uz mas doma poriadnu slecnu 🙂

Ja si tie otazky preco... a preco.... a preco pamatam u mojho najmladsieho bratranca a to bolo niekedy naozaj unavne, hlavne ked si mu odpovedala a stale preco a naco a kto 😅 😀 , ale teraz je ten najkrajsi vek 😵

maminkatn
15. aug 2008

ahojte.... 🙂
tak ja pisem pod maminim nickom lebo sme u nich a budeme tu aj spinkat 😉

u nas akurat presla hrozna hrmavica... ☹ 😝 a aj krupy padali a takto ma byt cely vikend no hroooooza 😝 😝
aj Gabika mala v noci chudatko 38,5 teplotku tak sme boli rano u dr a ten povedal ze to vyzera iba na vyrozu a mala by do 2-dni prejst tak uvidime.. 😉 ale inak beha tu jak splasena vobrňe nevyzera ze by jej nieco bolo 😀

dannynka
autor
16. aug 2008

babule kde vsetky ste 😲

maminkatn
16. aug 2008

ahojky ...som ta tutok nasla xi xi
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

monkula
16. aug 2008

Ahojte dve generácie daniek, ako sa máte? čo máte nové, resp. staré? dlho sme nekecali....

dannynka
autor
16. aug 2008

moni-ahojky 🙂
tvoje deticky sa ako maju?no u nas nic noveho teda okrem tej smršte co tu bola u nas vcera vecer a dnes po polnoci...hroza....aky je Trencin doniceny....a ake krupy tu padali som sa normalne bala si lahnut...ten veztrisko som myslela ze nam okno vyvali...a u vas bolo tiez nieco? 😅

monkula
16. aug 2008

danny, hej ,a jtu poriadne fučalo a hromy blesky v noci...
Aj som na Teba myslela, keď som prečítala správy na TXT, či ste v poriadku
Detičky fajn, dnes som im robial poriadok v skriniach, teda jarkovi už včera a vyradila som jeden a pol vreca oblečenia.... a nostalgicky so mpozerala na malilinkaté vecičky po Chiarke... 😵 😵 😵

dannynka
autor
16. aug 2008

moni-no veru bolo to tu hrozne....som sa bala veru riadne...ale GAbika to cele prespala...boli sme u mojich rodicov a tam to bolo silnejsie ako u nas doma.... 😅 .Dole u rodicov aj krupy padali a mangel hovoril ze u nas neboli ziadne...a kamosovi aj konar padol na auto.....veru ani mne nebolo vsetko jedno ked som kukala na nasho matizka z okna ked fucal ten veztrisko a padali krupy ☹ ☹ ☹

inak to s tým vytriedavanim veciciek caka zachvilku aj mna....Gabika tam ma veci a veci a urcite aspon polku uz ma malu 😅 😝 😅

maminkatn
16. aug 2008

ahojky monkula 😀
mno u na s to bolo riadne toco 😒 😒 normalne sme sa zobudili bo prva smrst prisla asi o pol1 a druha tak za hodinu ☹
to bolo nieco strasne ..som si myslela ze je posledny sud ☹ ☹ a malinka to vsetko prebuvala to len my dospeli sme boli vsetci hore a ja som ani do 3 nemohla spat tak som bola dnes taka ako matoha a aj malinka toho mala dnes dost ked odxadzali dnes od nas 😉 😉 😉 😉
ale keby si videla tie krupy hrozne... 😲 😲 😲 😲
neviem ci nas pan BOH tresta za to aky sme zli ludia bo toto co sa deje teraz u nas nema obdoby ☹ ☹ ☹

monkula
16. aug 2008

aj u nás asi padali krúpy, pretože tak to búchalo na parapet....
A hrmelo tiež riadne, ale deti spinkali, Chiarka dokonca najlepšie za posledné dva dni....
Zaspala o pol desiatej a zobudila sa na kŕmenie až i tretej, potom o šiestej a definitívne vstala o pol desiatej

maminkatn
16. aug 2008

a tie krupy bolimhrozne to ako keby ti niekto hodil strk do okna ..som sa bala ze nam okna vyvali a to co bolo dnes v tel.novinax je hruuuuuuuza ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ dufam ze uz to nebude take strasne ...ze clovek ma aj strax zaspat 😒

dannynka
autor
16. aug 2008

monkula-ved aj Gabika tiez dobre spala som sa az divila 😕 ,inak nasi boli aj bez elektriky a svokrovci co mi byvaju na vedlajsej ulici od nasich ty idu stale len na jednu fazu 😝 😝

monkula
16. aug 2008

keď boal as itak v máji? taká hrozná búrka tu, na Záhorí, tak mi prievan rozbil okno v obývačke....
A predstavte si, asi pol minúty predtým, než ho vyvalilo, tak tam jark ostál ap ozeral von, keby tam stál, tak ho to zlomí v krížoch... ☹ ☹

dannynka
autor
16. aug 2008

😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

dannynka
autor
16. aug 2008

no nic moja...poberem sa ja haji bo som toho za poslednu noc moc nenaspala.... 😝 a ako keby to nestacilo este ma aj hrdlo boli a aj hlava...som si dala dva paraleny a idem to vypotit do postele...veed aj zajtra je den...pa pa a bru nocku 😔 😔 😔 😔 😔

monkula
16. aug 2008

dobrú danny...

dannynka
autor
17. aug 2008

ahojte 😉 🙂

dannynka
autor
18. aug 2008

baby kde ste???? 😒 😒

michalag
18. aug 2008

danny, tuuuuuuu 😝 😀 😀 😀