Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

michalag
4. sep 2008

ako sa mate?
a Gabika spinka?

martinadt
4. sep 2008

ahojte baby, tak ako ste sa dnes mali?

dannynka
autor
4. sep 2008

ahojte 🙂

miska nehnevaj sa ze som ti na obed usla ale chcelo sa mi strasne moc spat tak som si isla lahnut okolo 14-nastej za GAbikou a tahali sme az do 15-45 😀 😀 😀 😀

matka v pohodke a ty?

maminkatn
4. sep 2008

ahoh dcerenka 🙂
nemozem ta nikde najst tak kukam vsade ci ta nenajdem ..xi xi
ale si tu neni ,...asi si uz zalomila aj s babulkou ked ste uz dvaja....pardon styria ..aj s manzelikom a aj s babulkou....
teda sa dobre vybuvkajte 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
zdravim vsetky mamicky temy ...POKEC PRE MAMICKY...
ved aj ja som mamica sice taka postarsia ale som...a aj coskoro dvojnasobna babka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

monkula
4. sep 2008

danny, gratulujeeem, prajem všetko dobré, zdravé bábo, žiadne komplikácie, žiadne vracanie.... 😵 😵 😵

michalag
4. sep 2008

danny, v pohode, teraz to mas odpustene ked ste 2v1 😉 🙂

tinakul
5. sep 2008

Babenky prišla som vás kuk na chvílku... kuchyna je v plnom prúde, no ešte to potrvá, prišla dom do BA len kvôli vyšetreniam, no o chvílku sa obliekam... a dnes fičíme naspäť k našim.. je tam teraz super, kým je teplúčko ešte, využívame fajne posledné dni leta 😵 v rodinnom dome s velkou záhradkou, kolotočom, hojdačkou a pieskoviskom, okrem toho sa malá člapká každý den v bazéniku, naučila sa super byciklovat - no fakt úžas na dedine 🙂 TAk to ešte potiahneme asi dva týždne a uvidí sa 😉 Ja pomaly musím íst na velký uzv 😉 možno mi povedia dnes aj pohlavie naisto... tak zatial sa majte krásne, ja sa potom určite ešte ozvem, papááááá

Aha Dany si druhá v poradí, ešte raz gratulujem k tehu... a ktorá bude tretia z pokecu??? 😅

dannynka
autor
5. sep 2008

tinka dakujem 🙂

ze by bola tretia oli 😀 😀 😀 😀

michalag
5. sep 2008

Ahojte 🙂 ,
tinka, ja si myslim ze tretia bude oli 😀 . Tak vam je u starkovcov super 🙂 , treba este vyuzit pokial je teplo 😉
baby, je tu niekto?

martinadt
5. sep 2008

ahojte maminy 🙂 ako sa máte, tak definitívne odchádzam z práce v nedeľu 21 potom budeme asi u uja bývať 🙂

tinuš som rada že si sa ozvala 😉

dannynka
autor
5. sep 2008

matka ahojky 🙂 🙂
sa ti nedari v zamestnani ked sa vracias spet?hmm?

dannynka
autor
7. sep 2008

kde ste vsetky?zase to tu flakate 😒

martinadt
7. sep 2008

ahojte

danny nie mám problémy so šéfom

michalag
7. sep 2008

Ahoj matka a co?

martinadt
7. sep 2008

ahojte ja som dnes skončila skor, bola som ešte po malú a teraz jej robím večeru a pôjdeme sa kúpať

miška šéf ma problémy nejaké že tu je malá, lebo nie každý deň sa tej kočke dá strážiť malú a tak je niekedy so mnou celý deň, no začalo mu to po 2 mesiacoch vadiť 😖 no čo už, výpoveď som mu už poslala a už ju aj dostal už len vydržať 2 týždne

alenahodasova
7. sep 2008

baby pomozte mi nastupujem do prace po 5 rokoch rd musim sa odhlasit z uradu prace?

dannynka
autor
7. sep 2008

alenka-skus zavolatz na urad prace a spytat sa tam ci to treba alebo nie,myslim ze oni na urade by to mali vediet a pomozu ti 😉

martinadt
7. sep 2008

ahojky

alenka ja ti v tomto nepomôžem, ale možno zamestnávateľ to nahlasuje, skús sa informovať priamo na úrade

dannynka
autor
7. sep 2008

ahojky matka ako sa dari? 🙂

martinadt
7. sep 2008

jéj danny ty si tu, no aspon raz v živote tu niekoho zastihnem 😅 malá spinká a vonku hrozne leje tak sa mi nechce spať čo vy? ako malé? 🙂

dannynka
autor
7. sep 2008

matka az teraz som si vsimla...ze si odpisala... 🙂

co u VAs leje?nestras lebo zajtra to mame potom aj mi tu... 😒

mi sa mame v pohode,o malom v brusku zatial moc neviem uvidime ked pojdem k dr na kontrolu 😉

michalag
8. sep 2008

Ahojte 🙂 ,
Tak my sme vcera podvecer isli ku starkej, lebo dnes som mala ist na preventivku a nechcela som maleho budit koli tomu o 6:00, tak som ho tam rano nechala a vklude som mohla ist k Dr. Este ze to mam od maminy 5 min. cesty 🙂

dannynka
autor
8. sep 2008

ahojte kto tu teraz? 🙂

monkula
8. sep 2008

hádaj 😀 😀

michalag
8. sep 2008

aj ja 😀 😀 😀

dannynka
autor
8. sep 2008

😀 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
8. sep 2008

inak dala som fotto do albumu ak chcete pozrite 😀 😀

michalag
8. sep 2008

danny, krasna fotka 😵 😵 😵 a srdiecko uz bije?

dannynka
autor
8. sep 2008

miska neviem....zabudla som sa spytat... 😅 ale asi ano..le to bolo este na sone strasne malicke 😀

monkula
8. sep 2008

čejvíček kjásny klpatý.... 😵 😵 😵
ja som dnes videla kamarátkinho synčeka, má 4 mesiace a juuj, ako krásne sa na mňa smial 😵 😵 😵