Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
6. okt 2008

no mame sa fajn,akurat k nam dosiel na navstevu moj brasko,teda Gabikin krsný..tak cakame kym sa zobudi 😀

oslava dopadla az na malinke kompikacie,celkom dobre a aj Gabike sa mooc pacilo co vidno na fotkach s oslavy 😉
a Vy sa mate ako?a ozaj ako Samko s plienockamy?

michalag
6. okt 2008

danny, no to racsej nejdem komentovat, nas certik sa asi rozhodol ze rodicia sa musia trosku potrapit. Raz sa pekne pyta inokedy to pusti do gati a ani mu nevadi ked je von ze je mokry 😒. Vcera som ho zacala oducat od cumlika aj na spinkanie, lebo sa mi zdalo ze ten cumlik viac a viac potrebuje, hoci ho ma len na spinkanie. Tak som vcera odstrihla spicku cumlika a uz si ho neda ani do pusy. Vcera vecer a dnes naobed pekne bez neho zaspal hoci ho musel mat pri sebe, ale to mi nevadi. Len v noci sa stale budi ze ho nema, tak to je .... aj dnes mi spinkal len 40 minut, ale chce to asi cas 😅

Inak super fotky, Gabika je na nich ako princeznicka 😉 😵 😵 😵

tinakul
6. okt 2008

ahojte 😉
Dany krásne fotečky z oslavy 😵 Malá je už ozaj velikánska slečna, aj tebe to tam pristane 😉
Miška dobrý nápadík s tým cumlíkom, neboj on si zvykne 🙂 No a plienky tiež asi potrebujú u neho čas 🙄
A už vám Samko rozpráva viacej??? 😕
Teraz sa aj ja trošku pochválim - Sophinka už nemá na noc plienky, takže už nemusíme vôbec kupovat, a odučila som ju aj od cumlových fliaš, tak som happy 😝 😵
Dnes som bola prvý krát na diabetologii a čakala som tam štyri hodiny, som už myslela,že umrem od hladu - no výsledky boli neuveritelne dobré, takže nadalej mám držať dietu.... len sa bojím že som málo pribrala a už ani nebudem priberať, lebo je to dost prísne dietovanie pre tehu 🤐 No ale dr. ma ubezpečila, že ja nemusím priberať, hlavne že dieťatko dostavá zdravé živiny a ono priberá... tak snád bude mať pravdu 🙄 😝

michalag
6. okt 2008

Ahojte,
Vcera sa nam nepytal a dnes sa mi pytal, tak to nechapem jeden den sa pyta druhy nie 😠 , proste sa s nami asi viac menej zahrava 😠
Uz sa nam rozrecnil a uz konecne aj vieme ked nieco povie ze to chce, tak som rada.
A ten cumel, dnes vecer ho zase potreboval mat pri sebe ale nedal si ho do pusy, tak hadam sme na dobrej ceste 😅 🙂 , ale dufam ze to nezarieknem, klop-klop-klop
Tinka, Sophi je sikovnica, tak to vam blahozelam 😉 😵

michalag
6. okt 2008

tinka a este stale neviete pohlavie drobceka, ci sa vam nechce otocit a chce vam urobit prekvapko?

olianko
6. okt 2008

Ahojky
Danny krasne fotky...z tej torty by som si hned dala 🙂
Gabika dostala okrem tej tabulky aj nejake ine hracky? My stale rozmyslame co kupit Saske k narodkam 😅
Tinakul gratulujeme Sophinke k nenoseniu plienok 😉 ale o chvilku budes opat prebalovat 😉 😀
Michalag aj u nas to bolo podobne s plienkami.Saska sa niekedy pytala a inokedy sa aj 3krat za sebou pocikala vonku a nevadilo jej , ze je pocikana.Ale teraz sme bez plienok uplne.Akurat v noci ju este ma.

dannynka
autor
7. okt 2008

ahojte 🙂
miska-dakujeme 🙂

oli-veru ine hracky nedostala mame ich doma tolko ze uz pomalinky nemame kade chodit 😝 😀 ,takze radsej dostala oblecko a veci podobne 😉
a tiez gratulujeme Sofinke,ze je upne bez plienok,a Saske bez plienok cez den 🙂

tinakul
9. okt 2008

ahojte 😉
No Miška ešte furt to nie je na 100% dievčatko, tak uvidíme... 🙄 najbližšie idem až po 10. novembri na velký uvz - tak snád mi už povedia 😅
Oli no to jasné, že opäť budem prebalovat, ale aspoň nemusíme kupovat pre oboch plienky 😝 tak som rada...
A gratulujem aj ja Saske , že je bez plienok 😉
Dany už aj mi máme veru celé hračkárstvo doma, tak hračky sme zatrhli, bude oblečko, príp. peniažky na jej knižku 😵

michalag
9. okt 2008

Ahojte,
tinka, tak drzim palceky aby ste uz zistili pohlavie 😉 A mate uz vybrate mena?
Ja sa vam idem pochvalit, lebo sama tomu nechapem ako lahko nam to vyslo. Uz od nedele sme bez cumlika aj na spanie. Konecne 🙂 .Dovtedy ked ho mal v celku tak robil strasny krik ked ho videl a nechceli sme mu ho dat, ale teraz ho sice ma pri sebe, ale nechce ho 🙂 .
My mame tiez strasne vela hraciek, ale obcas mu nejake kupime (narodky, meniny, Vianoce), vacsinou su to auticka a to aj tak dost rychlo znici 😅 , takze za chvilku by nemal ziadne.

tinakul
9. okt 2008

Miška super - gratulujem k zbaveniu sa cumlíka 😉 A pekne ti spinká nadalej aj poobede aj večer?? Či to trvá dlhšie??? Mená sa ešte uvidia podla pohlavia, ak bude chlapček bude určite po ocinovi....
Ja som sa už zbavila jedného vreca plyšákov, vyhodila pokazené hračky - a nie jednu 😖 no stále ich je plný byt 😝

michalag
9. okt 2008

tinka, obcas to trva dlhsie, ale hlavne ze zaspi 🙂 , ale napriklad dnes mi nezaspinkal. A dakujeme

tinakul
10. okt 2008

Ale zase Miška ak ti nespinká poobede , skôr zaspí večer ee?? 😕 😅
My ideme v pondelok na preočkovanie žltačky havrix 720 - už uplynulo 9.mesiacov od prvého očkovania - páni to ale letííííííííííííí- no už teraz sa teším, dúfam, že nebude cirkus 😅

tinakul
11. okt 2008

Haloooo, tu ni nie je??? Dany, Maťka, Miška ?????? MOnki, Oli ... a dalšie kde ste?? 😢

dannynka
autor
11. okt 2008

tinka ja tu az teraz a aj to len jednym ockom 😅

dannynka
autor
11. okt 2008

tinka my sme boli v stredu na 2-rocnom ockovani,a zaroven ju pichli aj prevenarom..teda dostala dve inekcie naraz ale zvladla to statocne 😉

tinakul
12. okt 2008

Dany no hurá, aspoň niekto sa tu motá 😀 My sme na žiadne dvojročné nemali, naposledy bolo povinné cca v 15. mesiačikoch a potom si dávame len nepovinné 😉 Asi všade to je inak 🤐
Ja teraz varím kelovú polievočku , sebe iba dietnu bez záprašky .. Dnes je ale poriadna hmla 😝
Miška ako pokračujete s cumlom?? 😕

dannynka
autor
12. okt 2008

tinka no veru vsade je to ine s ockovanim... 😉

tak ti varis kelovu polievocku mnaaam tu mozem,posles kusok?a ozaj uz varis v novej kuchyni? 🙂

michalag
12. okt 2008

Ahojte, my sme boli od piatka u starkej, lebo tatino mal vela roboty a aj montaz schodou, tak nas vyhnal ku starkej, aby nam nebolo smutno.
tinka s cumlom nam to ide super, zaspi aj bez neho 😵.
Maly teraz ostal s tatinom von a stihol nam dnes aj navarit na zajtra 🙂
Na ockovani sme boli aj my zhruba v 15 tich mesiacoch, ale zaciatkom roka ho chcem dat zaockovat proti pnemokokom a asi aj proti Hepatitide

Danny, tak Gabika je statocna 😉 😵

tinakul
12. okt 2008

Dany máme velký hrnec a je výborná 😀 posielam...................... 😵
Ale kde, mame na chodbe zatial malý kuchynský kútik - ale už koncom budúceho týždna to namontujú, výroba dlhšie trvala, lebo bude atipická kuchynská doska ...
No a spotrebiče už v stredu donesú - 🤐 to bude chaosu 😎 ale nech už to je za nami...
Miška tak supiš, a to v pohodke zahajá aj poobede??? 😕
Teraz dáme aj my dvojku hepatitídu a chcem sa najbližšie dohodnút na pneumokoky tiež 😉
Miška a malý kedy ide do škôlky??? Či som sa už pýtala??? 😕 V tehu zabúdam vieš?? 😝

martinadt
12. okt 2008

ahojte kočky

tak ako sa máte? čo je nové?

danny vy ako pokračujete v tehu?

miška super že si malého odnaučila a celkom šikovnou metódou

tinka tak sophi už vôbec plienky nepotrebuje? to je super aká je šikovná kočka malá

dannynka
autor
12. okt 2008

ahojte 🙂

tinka tak uz sa urcite vytesujes na novu kuchynu a aj spotrebice ze? 🙂

matka mame sa fajn,aj ked mi byva teraz dost casto zle ale nejak prezijeme 😉 .A Vy sa ako mate?

miska-tak sa o vas tatinko krasne stara 🙂

monkula
12. okt 2008

Danny, ty máš krásne bruško... 😵 😵 😵
Aj mne pri Chiare tak rýchlo vyskočilo buško... 😉

michalag
12. okt 2008

Ahojte 🙂 ,
tinka do skolky mozno od aprila ak bude miesto a ak nie tak az od septembra. Vy idete od januara?
Sophi je sikovna, nam to ide strasne pomaly ☹ 😒
Ved za chvilku to uz budete mat za sebou a potom si mozete dokonale uzivat novu kuchynu 😉
Matka, ty sa pochval, ako sa mate?
Danny, mas viac terminov, ked teraz mas maj?

dannynka
autor
13. okt 2008

moni-no troska mi uz nabehlo,len som si neni ista ci je to brusko alebo slaninka 😀 😀 moja 😀

miska-ano mam dva,jeden podla poslednej mršky 24.aprila a druhy podla sona 6.maja,takze ten bude asi presnejsi,ale aj tak si babo samo vyberie kedy uzre svetlo sveta 😵 😵 😵

tinakul
13. okt 2008

ahojte 😉 No Dany fakt pekné brušenko si nám ukázala 😵 pomaly ma dobehneš 😝 mne každý vraví, že mám moc malé a ešte tá dieta k tomu 😖 😝 No potom skúsim nahodit nejaké fotoše, aby ste posúdili aj vy 😉
Miška neboj, chalani potrebujú čas, a ak ta to ukludní, my tiež práve odvykáme od cumlíka, ktorý slúžil iba na spanie.... a prestala mi spať poobede 😒 no neva, nejak to zvládam 😉 zato skôr mi zahajá večer 🙂
A jasnačka, že tej slávnej kuchyne sa už nemôžem dočkať 🙄 😉
Mati máš ip 😉

martinadt
13. okt 2008

ahojky

danny neboj toto obdobie nejaké dožiješ, máš aspoň dobré to, že už nebudú také príšerné horúčavy

tinka kukam v pase nové foto 😵 a síce neni je dobre až tak vidieť ale máš bruško 😉 nebooooj mojko a hned idem kuk na IP a odpíšem

inak ja sa nemám čím chváliť.. hm malá sa pomaly rozkecáva len nik jej nerozumie 😅 mám na inete jedno video kde bľaboce ak chcete pošlem do IP adresu

dannynka
autor
13. okt 2008

tinka-mi hovor o tej diete,som si dnes volala na vysledky s krvi vsetko bolo ok az na blilirubin ktory mam dost zvyseny takze sa mam zacat zdravsie dietnejsie stravovat,vela zeleninky a ovocia a nic mastne..aj ked v poslednej dobe toho aj tak moc do seba nedostanem 😝 Inak pekna fotto v pase...mohla by si veru nejake aj do albumceku hodit 😉
inak dnes sa mi podarilo kupit si tehu gate tak sa vytesujem 😵 😵 😵 😵

matka-veru,aspon nebudu horucavy 😅 ,a ak sa tu ukazes kludne mi hod do ip-cka link na to videjko,rada si pozriem ako blaboce tvoja princeznicka 😉

michalag
13. okt 2008

tinka, krasne fotky 😉 , kazde dieta je ine, tak hadam raz sa nam aj toto podari 😅
Inak teraz mame obdobie vzdoru a to som si myslela ze nas to uz obislo. Stale krici, bucha, dupka nohami a najnovsie sa na nas zahana 😠

tinakul
13. okt 2008

No Dany žiadna sláva, ale furt lepšie nejesť slané, ako obmedzit skoro všetko sladké, a vôbec všetko v čom sú sacharidy, denne môžem iba jedno malé jablčko z ovocia, aj to zelené ☹ Takže som v podstate na zelenine, chudom mäsku a vajíčkach 😝
No a baby čo hovoríte na fotky??? Aj vám sa zdá moc malé moje brušino??? 😕 😎

michalag
13. okt 2008

matka, aj ja, aj ja, aj ja si prosim link.