Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
5. nov 2008

hojte babulky kto tu? 🙂 🙂 🙂

simka9122008
5. nov 2008

Ahoj Danny ja som tu dala som malú spať no dnes mám prataciu mániu, žehlila som, utierala prach atd.

dannynka
autor
5. nov 2008

simka tak Ty teda stihas,ja som zase pre zmenu piekla pre svokra babovku,poobede sme boli gratulovat 😉

monkula
5. nov 2008

Tinka, vďaka...
Ahoj Danny, ahoj simka...

dannynka
autor
6. nov 2008

ahoj monkula 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pekny slnecny dnik prajem 🙂

tinakul
6. nov 2008

čaute 🙂
som sem nakukla a tu nikto 😠 No ked som tu raz za čas 😔 ale aspoň sa snažím 😀
Dany ty už si 15tt?? 😕 😅 To letí strašne ale...Mňa napadá, že by som sa zase mala odfotiť v 30tt 🤐 No možno zajtra...
Čo ste robili dnes??? Respektívne čo budete cez víkend?? 😕 Malá mi už od siedmej hajká, tak teraz mám večer viac času na net 😝 aj na manžela 😵

dannynka
autor
6. nov 2008

tinka-hojky veru mohla by si sa odfotit sme zvedave ako ti rastie brusenko 😵

no veru ten cas leti ani sa nenazdam a budeme mat obe mimi na svete.... 😵 😵 😵 😵 😵

moja mala dnes isla hajat az o 21-00,vyhnala som mangela s GAbikou von aby som si ja mohla kludne varit a stihla som si aj popratat a aj kolacik upiect lebo moje dve deti sa mi vratili tesne pred 20-tou 😀

ozaj tinka a ty sa ako citis?

dannynka
autor
7. nov 2008

ahojte babule kto tu dnes?uz sa nam pomalinky zvíkendieva 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

michalag
7. nov 2008

Ahojte,
danny, ja som tu, ale zatial len tak na jedno ocko lebo maly mi este nespi a navyse som totalne nastvata, lebo sa nam pokazil TV a zaruka nam skoncila pred tristvrte rokom 😠 , no hned mi to vie pokazit den 😠

tinakul
7. nov 2008

čaute, Dany to je pomoc s tými manželmi ozaj 😉 Aj ja sa teším, ked len na hodinku zoberie večer malú a ja si oddýchnem, teraz to potrebujem viac, ked mi malá nehajá 😖
Miška no to by ma asi porazilo tiež 😒 a čo sa pokazilo?? Vôbec nefunguje,? 😕
My sme boli v MC, teraz sme obedovali, dostali sme tam nejaké skladačky, tak teraz budeme skladat, potom pustím malej rozprávky a šup zase von pôjdeme- som si dala skrátiť tehu nohavice, lebo boli príliž dlhé a som si stúpala po nich a ničila ich 😝 Ked budem mať čas ,nechám sa odfotiť 😉 Tak malá sa teraz hrá s babikami v detskej, ja idem robiť ešte kafčo... majte sa zatial pa 😵

michalag
7. nov 2008

Svieti iba cervena dioda, ako ked mas v neutralnom rezime, ale tuka to vo vnutri, tak predpokladam ze to bude chciet opravu 🙄 . Samko ho zapol, chvilku isiel a potom zrazu... 😠 😠 😠
tinka, uz sa tesime na foky 😉 🙂

dannynka
autor
7. nov 2008

miska tak to je ako naschval 😠 😠 😠 😠

tinka no veru,este ze ich mame tych mangelov bo inak by sme si fakt pri tych nasich sidlach veru neoodychly 😒 a ty to teraz potrebujes o to vioac ze uz zachvilku budete 4-ria 😵 😵 😵 😵 😵 😵

michalag
7. nov 2008

Ahojte kto tu?

dannynka
autor
7. nov 2008

🙂 😉 🙂 😉 🙂 ☹ 🙂 😉 🙂 😉

michalag
7. nov 2008

jeeej danny,
Uz spinkate?

dannynka
autor
7. nov 2008

ahoj miska,uz ano,ale ja som grogy po dnesnom dni 😝

michalag
7. nov 2008

Gabika ti zase nespinkala, ci si unavena aj s drobcekom

dannynka
autor
7. nov 2008

aleale spinkala,len ja uz akosi nevladzem ked som hore asi od 7-00 😝 😅

michalag
7. nov 2008

ti verim, ja som byvala dost unavena ked sme cakali Samka a neviem si predstavit keby sme cakali druhe teraz, to by som chodila spavat asi so sliepkami a asi skor ako Samko 😅

dannynka
autor
7. nov 2008

miska no veru asi o tom to bude,ale nejako zcvladneme zvladli ine zvladnem aj ja 😉

a Vy sa ako mate,a ako ste to poriesili s tou telkou?

michalag
7. nov 2008

zatial nijako, zavolame jednemu chlapikovi a potom sa uvidi, ale hadam to nebude drahe, lebo ma svihne. Zato teraz je u nas mrtvo, dokonca aj tatino zaspal co sa nudil, len ja tu tukam do klavesnice 😝

dannynka
autor
7. nov 2008

miska tak to ti verim,ten moj tu sedi vedla mna a cita letaky,caka kedy ho pustim k pc 😝

dannynka
autor
7. nov 2008

no nic moja idem ho ja pustit a hodit si sprchu a do hajan,zajtra moja maminka oslavuje narodky teda ma ich dnes ale oslava je zajtra tak aby som bola do ruzova vyspinkana...bru nocku 😔

michalag
7. nov 2008

oki, tak sa pekne vybuvaj a zajtra pekne oslavte 😉 a pozdrav drobceka v brusku 😵

dannynka
autor
7. nov 2008

miska oki...este som sem na chvilku nakukla kym sa mi vysusi hlava lebo s mokrou spat ist nechcem aby som nemala rano na hlave vybuch 😀 😝 😅

a VAm prajem krasny slnieckovy vikendik 🙂 😉

dannynka
autor
8. nov 2008

ahojte babulky...na chvilku som nakukla kto tu? 🙂

martinadt
9. nov 2008

čaute baby ako ste víkendovali? 🙂

dannynka
autor
9. nov 2008

matka ahojky,my sme oslavovalui kedze maminka moja mala narodeninky 🙂 😉

martinadt
9. nov 2008

jééj danny a ako bolo na oslavke

dannynka
autor
9. nov 2008

matka celkom fajn a vy sa mate ako?