Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

michalag
4. dec 2008

Dobre ranecko babenky 🙂 🙂 🙂 ,

dannynka
autor
4. dec 2008

miska alebo zeby uz aj dobru chut 😀 😀 😀 😀

michalag
4. dec 2008

danny 😀 😀 😀

dannynka
autor
4. dec 2008

miska no nie? ja som akurat dokrmila Gabiku a bola som ju ulozit... 😉 A teraz dovaram Gabike svieckovu,bude mat ked sa zobudi... 😉
A Vy?Samko uz spinka?a co ste mali dobre na obedik?

michalag
4. dec 2008

Samko este obeduje buchty na pare s kakaom, ale za chvilocku ho idem ulozit a dam si kavicku 🙂

dannynka
autor
4. dec 2008

miska mnaaaam tie mam v mrazaku....ze by som si vytiahla par 😅

michalag
4. dec 2008

ja ich velmi casto nemusim , ale ked na ne dostanem chut, tak .....

dannynka
autor
4. dec 2008

miska a si robila?domace?

michalag
4. dec 2008

nie, kupene, ja na to nemam nervy 🙄

michalag
4. dec 2008

jej danny az teraz som si vsimla ze uz mas 19tt, to sa mozno do Vianoc dozviete pohlavie, ci nechcete vediet

dannynka
autor
4. dec 2008

miska-ja mam tiez v mrazaku sice som ich ja nerobila ale niesu ani kupovane,mam odd maminky z roboty oni robia perfektne.....mnaaaaaaam tak mam zasobu ked ma chyti mlsna 😉
a co sa tyka pohlavia,zajtra idem k dr na poradnu a zaroven aj na cukrovu vodu,asi mi bude robit aj UTZ tak ak sa babo ukaze tak budme vediet a ak nie tak az inokedy 😅

michalag
4. dec 2008

jeeej, tak potom napis ak sa vam ukaze 😉 🙂 a drzim palce, aby bolo vsetko v poriadku 😉 😵 . Ked si teraz spomeniem na glukozovy test, tak mi je zle 🙄 🤐

dannynka
autor
4. dec 2008

miska aj mne napodobne,ale uz som si kupila citron tak snad zjemni tu chut,ale co by som kvoli mimi nespravila 😵 😵 😵 😵

michalag
4. dec 2008

danny, ozaj minule si spominala nieco so stavebnym povolenim, idete prerabat bytik?

dannynka
autor
4. dec 2008

ano..uz cakame len na povolenie,utorok sme boli zaniest podkladi a do 30 dni by sa mali vyjadrit 😉

michalag
4. dec 2008

tak drzim palce 😉

dannynka
autor
4. dec 2008

dakujeme,ale predpokladam ze sa aj tak asi ozvu az koncom januara 😅 kedze idu vianoce 😒

michalag
4. dec 2008

tieto nase urady maju na vsetko cas, ale ked nieco chcu oni, tak by boli najracsej aby to bolo hned 😠

dannynka
autor
4. dec 2008

akurat sa mi Gabika zobudila tak sa ideme chystat na mikulasa.
pa pa vecer 😉

tinakul
4. dec 2008

čaute, ja zase len žmurk očkom 😝 No Sophinka mala strašný kašel hlavne v noci, tak včera sme zbehli pre istotu aj k dr. a ona potvrdila, že priedušky sú úplne čistučké, a nasadila kombinovaný sirupček, a že behom týždna by to malo ustúpiť 😵 tak aspoň to.. no a dnes som mala samé lietačky, bola som na diabetologii, výsledky oki, a tiež v poradni -vraj krčok zostal v rovnakom stave, takže tiež oki 😵 trošku zle vyšli testy na pečen, ale ja hlava maková, som si na večeru prvý krát v tehu dala kúštik jaterničky 🤐 No nič..
Dany a inak čo presne idete prerábať,?? 😕 To povolenie ked počujem, je mi na bléééééééééé 😝 však vieš 🤐 dobre , že mi to máme za sebou.... Dany to dnes ste boli už na mikuláša??? 😕
My máme tiež každý deň mikiho, ale oficiálne bude v sobotu v MC 😉 čertík, aniel a mikuláš 😵
Miška, Mati ako?? 😕

dannynka
autor
4. dec 2008

tinka-tak to iste co ma tvoja Sophinka mam asi aj ja,vecer ma zo spanku len drhne a pomoze mi len vstat s postele a ostat asi polhodku na nohach 😝 .Co sa tyka prerabania mozme viac cez ip 😉 daj tvoje otazocky rada ti na ne odpoviem 😉
ano dnes sme boli na mikulasa u maminy v robote a Gabika sa ho taaaaak bala ze si za nim ani balicek nesla zobrat 😅 😝 😀 😀 😀 😀 ,a zajtra ideme na namestie bude tam mikulas a aj stromcek budu rozsviecovat...samozrejme len ak bude pekne pocasie....teda nebude prsat... 😉

no nic babulky idem ja do sprchy a haji lebo sa mi zas nebude chcet rano vstavat,idem na 8-k dr na krv a cukrovu vodu aby som si osladila toho mikulasa aj ja 😅 😀 😀 😀

martinadt
4. dec 2008

ahojte

tinka tak super že ste mali dobré výsledky.. a Sophi je stále choručká? 😕 dúfam že vám o čím skôr prejde.. dadke je lepšie, kašel ustúpil, už len noštek fúkame..a ja.. nejako ma chytilo strašne blbé obdobie 😖

danny tak malá si nezobrala balíček? hm a dúfam že vám zaujtra vynde počko.. a zajrta pevné nervy u dr.

sendi
5. dec 2008

ahojte vsetky mamicky 🙂

sendi
5. dec 2008

ahojte vsetky mamicky 😉

michalag
5. dec 2008

Ahojte, tak Samko uz spinka 🙂
danny, dufm ze vysledky ti dopadli dobre 🙂 😉
sendi, ahoj 😉

sendi
5. dec 2008

ahojcek michalag.aj sebastian spinka,zatial,ale je chorucky tak kvoli plnemu nosiku sa mu tazko haja.samko je uz velky chlapcek,sa tesim ked aj sebi uz bude taky 😵

martinadt
5. dec 2008

sendi vitaj medzi nami 😵 btw. nedá mi nenapísať že synček má nádherné meno 😵 ja som mala pre chlapčeka vysnívané toto meno 😝 😵

miška ahoj, ako sa máte?

sendi
5. dec 2008

ajoj martinadt,dakujem.s manzelom sme mali asi 100 mien ale nakoniec ked som porodila som mu dala toto meno 😉 aj mne sa paci

martinadt
5. dec 2008

vidím že si registrovaná od dnes 🙂 ako sa voláš?

dannynka
autor
5. dec 2008

ahojte babulky 🙂

tak u dr vsetko dopadlo oki,aj cukrovu vodu som zvladla,ale stale nevieme co budeme mat bude to asi tajnostkar po GAbike 😀 😀 😀 😀 😀 😀