Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
31. mar 2009

miska vsetko naj naj naj Samkovi k dnešním 3-ročikom,vela zdravička štasticka,necha Vam robi len radost,a Gabika mu posiela veeeeelikansku pusinku 😵 😵 😵 😵

michalag
31. mar 2009

Ahojte,
danny, veeeelmi pekne dakujeme 😵 😵 😵 😉
Ako dopadla poradna, stale sa vam drobcek skryva???
Tak ja som dnes stihla pobehat aj UP a ZP a nakoniec po uvazeni som sa dala na predlzenu matersku aspon do septemra kym Sami nepojde do skolky popripade kym si nenajdem pracu 🙂

rybacina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dannynka
autor
31. mar 2009

ahojte
tak u mna poradna fajn,malinke je uz hlavickou dole dr robil sono a vsetko je oki,ked ma pozeral povedal ze na porod to zatial este nevyzera ale ze odhaduje podla sona ze mimi moze mat okolo 3500g ,takze to vyzera ze budeme mat znova velke babenko -Dal mi papier aj na prietoky aby som sa objednala ale nikdo mi tam neberie telefon..... A co sa tyka pohlavia to uz ani nepozeral,nepotrebujem vediet hlavne ze je mimi zdrave....o to budeme mat vacsie prekvapko 😵 😵 😵

miska-no celkom dobre si to zatial vyriesila a postihala 😉

michalag
31. mar 2009

danny, tak supeeeer, ved to je najdolezitejsie aby bolo mimi zdrave 😵
Inak ako nam das potom vediet ked sa drobcek narodi?

dannynka
autor
31. mar 2009

miska nemusis sa bat,mama mi sem chodi a na tinku mam aj telefonne cislo 😉

tinakul
31. mar 2009

čaute 😉 No už začíname mať konečne nejaký ten režimček, tak sa teškám 😉
Miška a ako to je s predlžením MD??, Nadalej ti platia ten príspevok, alebo ako?? 😕
Dany, hlavne že je všetko oki, už sa teším na mimi, a určite daj vediet ked to príde, ja mám mobil vždy poruke 😀 😉 A veru budeš mať čo vytlačiť 😲 😝
Maťka a ty si kde??? iP furt nič ☹ 😕

Samuelkovi VŠETKO NAJLEPŠIE K NARODENINKÁM, VELA ZDRAVICKA, STASTICKA,LASKY 😵 😵 😵 😵

dannynka
autor
31. mar 2009

jeeej tinka ty tu?ako sa mate? a ako sa dari babulkam?

dannynka
autor
31. mar 2009

idem do vane,potom sem este nakuknem 😉

michalag
31. mar 2009

tinka, dakujeme 😵
Na predlzenej MD sa uz nedostava ziadny prispevok, ale stat za teba nadelej plati socialne, zdravotne, dochodkove (myslim okrem DDS). A ked nahodou aj nebudem mat od septembra pracu, tak stale ho mozem dat do skolky (aj ked len na 4 hodiny) 🙂 😉

dannynka
autor
31. mar 2009

miska-tak to je fajn ze existuje aj takato moznost 😉

michalag
31. mar 2009

danny, uz som o tom pocula davnejsie a tiez viem ze to robi vela mamiciek tak ak si nahodou nenajdu pracu. Pred tym som to velmi nechcela, ale dnes som sa potesila ze aspon nemusim chodit kazdy mesiac na UP 🙂 😉

dannynka
autor
1. apr 2009

miska tak super,ako docasne riesenie je to fajn... 😉 aspon nejako nam tento nas stat pomaha,ak sa to tak da nazvat 😅 😅 😅

michalag
1. apr 2009

danny, aspon nieco 🙂

dannynka
autor
1. apr 2009

jeej miska Ty tu?

ja som akurta dnes doobedu bola na socialke vybaovovat matersku,a poobede teda zachvilku musim na urad prace odhlasit si rodičak 😅 .Doobedu som bola aj s Gabikou,no hruuza ale aspon ma skvor vybavili,a poobede ju tiez beriem zo sebou,ale ide aj manzel takze ten da na nu pozor 😉

ozaj ako sa Samkovi pacil bycikel?

dannynka
autor
1. apr 2009

no nic,ideme sa obliekat a cakat tatu pred robotu,to bude prekvapko 😀 😀 😀 😀
pekny dnik prajem

michalag
1. apr 2009

danny, Samimu sa pacil bicykel, len nechce pedalovat 😅 , ale hadam pride nato ze ked nebude tak sa bicykel nepohne 😅 😀 . Hoci mal ho dostat az v sobotu, ale chceli sme ho vyskusat, ci mu nebude maly, ale praveze mu je akurat. Len som bola vcera trochu nastvana, lebo mi volala teta a spytala sa mi ci nechceme maly bicykel (hoci spominala mi to, ale to mal Sami len 10 mesiacov) takze som zabudla. Ale si ho zoberieme a dame ku svokrovcom

michalag
1. apr 2009

nakoniec sme kupili tento, lebo na ten vacsi by nedotiahol ani keby mal najnizsie sedadlo 😅 😝 😀
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

michalag
2. apr 2009

Ahojte, prajeme krasny slnecny dnik 🙂 😉 😵 😵 😵

dannynka
autor
2. apr 2009

miska aj my vam,naozaj dnes je vonku nadherne 😵 😵 😵 😵 uz by tak mohlo ostat 😉

michalag
2. apr 2009

danny, to ano 😵
no Sami sa napapa a vyrazame von 🙂 😉

tinakul
2. apr 2009

čaute 😉 Ozaj bolo krááááááásne, ja som sa len z balkonu dívala 😝 😝 😖 aj so Sophi , Cynthi v kočíku ... No na porazenie, lebo celý deň nám montovali posúvne dvere do spálne a ako naschvál dnes bolo najkrajšie počko 🙄 ale snád zajtra si to vynahradíme 😉

dannynka
autor
2. apr 2009

tinka sme sa asi dohodli,aj nam dnes montovali harmoniky dvere do nasej novej spalnicky,ale nastastie len doobedu a aj to ani nie 45-min a to mi Gabiku strazila kamaratka vonku 😉
Alew veru bolo nadherne a aj zajtra ma byt a aj v sobotu zevraj az 20-stupnov 😵 😵 😵 😵

michalag
3. apr 2009

Ahojte 🙂 , krasny slnecny dnik mame dnes vsak 🙂 konecne sa to pocko umudrilo 😉 🙂 😵

dannynka
autor
3. apr 2009

ahojte babulky 🙂

uz vieme co cakame,hadajte 😀

tinakul
3. apr 2009

Jéééééj Dany 😉 prezrad prosím - ja tipujem chalana 😕 ????

dannynka
autor
3. apr 2009

tinka-ze by som Ta chvilku ponapinala 😀 😀 😀 😀 ale nie kuk do pasu.... 😉

ide navesat pradlo a hned som tu 🙂 😉

tinakul
3. apr 2009

Už som... teda dobrý tip som mala však? 😉
Inak moja dalšia kamoška je práve v piatom mesiaci tehu - dnes sme kecali na ihrisku - Cynthi spinkala a Sophi sa kráásne vyhrala s detmi 😉 Konečne sme si užili slnečný dník naplno 😵

michalag
3. apr 2009

Ahojte, este ste tu?
danny, supeeeeer 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 . Inak ja som vam tipovala chalana 😝 😀 😉
tinka, ja som sa na tieto krasne dni tesila uz od januara 😅 😝

dannynka
autor
3. apr 2009

tinka-jasne.....ale iste to bude az ked sa narodi 😀

veru dnes bolo vonku nadherne,uz sa aj ja rtesim na kocikovanie mimi,faro uz caka na balkone vyumyvane a nachystane na pouzivanie 🙂 😉