Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
28. máj 2009

ahojte 🙂

miska dakujem 😵 a gratulujeme Samkovi ze je bez plienok, 😉

nemozem sa moc rozpisovat lebo mam maleho na rukach a stale sa mi budi 😝

inak na margo preberanej temy 😀 ze som teraz single mama 😅 Gabika je u nasicha ja mam na starosti iba Domiho 😉ale poviem vam ze sa doma nudim a je mi troska smutno aj za Gabikou 😅 😅 😒 ☹

dannynka
autor
29. máj 2009

😲 😲 😲 😲 😲

monkula
29. máj 2009

hoj, hoj, hoj, som tu, naozaj... 😀

tinakul
30. máj 2009

Jej Dany všetko naj k prvému mesiačiku 😉 Že single mama ??? 😅 😕 A Gabika je na kolko u vašich??? 😕
No ja ked som sama a Sophinka tu nie je, iba Cynthi, tak vždy mám čo robiť 😝 nudiť sa jednoznačne nenudím - to slovo už ani nepoznám 😀 😝 😎 No a ked mi hajká, tak robím veci, čo pri dvoch nestihnem....
No Miška - Cynthi je iný oriešok - myslím tým, že má úplne inú povahu ako Sophi 🤐 No ju ked berieme do cudzieho prostredia, tak spustí plač o dušu - a nie je to také ružové ani s uspávaním , lebo Sophinka mi zaspávala vždy pri kojení - len som ju preložila do postielky a spinkala, no u Cynthi to nehrozíííííííí- ju musím uspávať, kolísať, kočiarikovať, aby zaspinkala 😅 hold každé dieťatko je iné a je to svätá pravda - 😉 No a ešte sa mi budí stále jeden krát v noci na papanie, čo Sophinka mi o takomto čase už prespávala celú noc 🤐 Tak určite viem, že to pôjde ťažšie to nechávanie u babín, alebo možno len pomalšie ako u Sophi 😝 Ale detičky sa nemajú porovnávať, tak som ticho 😀 ,pssssssssssssst 🙂
Monki tebe je už hej - už máš väčšie detičky - aj sa spolu už zahrajú?? Či skôr pobijú?? 😕 😀 Ako to prebieha ked sú väčšie detičky???

michalag
1. jún 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,,

michalag
1. jún 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

dannynka
autor
1. jún 2009

miska ja tu teraz kuk....bo nestihacky pri dvoch detoch,aj teraz popri oc obedujem..a jednou rukou hojdam maleho v skrupinke aby spal 😅 😅 😅

tinakul
1. jún 2009

No babulky sa obchádzame 😝 Miška čo nové s bytom??? 😕 Dany škrupinku poznám tiež dôverne 😅
Mati ty si kde?? 😕
Oli sa to už blíži 😉

michalag
1. jún 2009

Ahojte
tinka s tym bytom to nebude asi tak jednoduche, ale hadam nieco vyspekulujeme 😉

no hadam sa nam podari raz aj zist aj nejako naraz 😅

dannynka
autor
1. jún 2009

veru babulky,sa tu obchadzame ale snaf sa nam podari raz tu znova zist 😅 😅 😅 😅

dnes soom trochu smutna lebo Gabike sa stal uraz ☹ ☹ ☹ ☹ ,nechcem to tu rozoberat aby na mna neposlaôi socialku ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ale taaak ma to strasne mrzí ☹ chuda moje,teraz sladko hajka a ja ju budem chodit celu noc kontrolovat 😒 ☹ ☹

dannynka
autor
2. jún 2009

ahojte,tak dnes uz lepsie,boli sme na poradni a malinky uz meria 57cm a vazi 4580g 😵 😉

dannynka
autor
3. jún 2009

kde ste vsetky? 😕 😕 😕 ☹

tinakul
3. jún 2009

Dany a kedy ti malá prišla domkov?? Ved som si myslela, že ju máš u babiny 😕 Máš ip 😉
Miška nebojkaj, vždy nejako bolo, len treba bojovat o to 😉 Musíte vyskúšať všetko 😉
My sme mali včera očkovanie Cynthinki - chúda, ešte dnes sme teplotkovali, ale pekne to znášala našťastie 😉 Teraz až v deviatom mesiaci je preočkovanie 😵

dannynka
autor
3. jún 2009

tinka-ip 😉
mala bola u nasich len zo stvrtka na piatok lebo stvrtok som bola na nozickach s Dominikom tak aby som nemusela pre nu a aby si ju babina s dedom uzila 😉

michalag
3. jún 2009

Ahojte 🙂
danny, co to citam ☹ , chuda Gabika, ale dufam ze to nebolo nic vazne 🤐 a uz je lepsie 🙂 .... aj ja som si myslela ze je u babiny 😕
tinka, pre mna tieto ockovania boli najhorsie, ale treba tym prejst a potom uz bude len lepsie 🙂

Ja som v piatok maleho zaniesla ku starkej a uspesne sa nam podarilo ho tam nechat az do druheho dna, takze uz tam bude chodit castejsie na noc 🙂 a cez leto ho dame ku svokrovcom mozno aj na dlhsie ako na jednu noc 😉

dannynka
autor
5. jún 2009

😕 😕 😕 😕 😕

dannynka
autor
5. jún 2009

kde ste vsetky?ale to asi preto tu nikoho niet lebo vonku sa nam vycasieva a radsej ste s detickamy von a cez obed oddychujete alebo sa naplno venujete detom vsak?

miska-mala razbitu hlavu ale uz je to oki 😉

michalag
5. jún 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,
danny, ja mam maleho u starkej ale o 17:15 idem prenho, kedze zajtra mozno pridu svokrovci ...... to ma mrzi, ale hlavne je ze uz je lepsie, posielame Gabike pusinku na hlavicku, nech sa jej to rychlo zahoji 🙂 😉

tinakul
5. jún 2009

No čaute, my sme boli vonku veru, Sophinka sa v poslednom čase iba bycikluje a mne to vyhovuje 😵 Tak pekne kočíkujem za ňou 😉 a pri ceste ma vždy počká 😉 No musíme trénovat, aby sme sa naučili aj bez pomocných koliesok byciklovat 😉
Blízko nás je aj dopravné ihrisko , tak to využívame teraz 😵 Pekný víkendík babule 😵

tinakul
7. jún 2009

halooooooooooooooooooooooo 😖

dannynka
autor
7. jún 2009

tinka nestiham 😅 ,

pridala som par fotto,predvcerom sme Gabike poriadili bycilik tak ked je pekne sme stale vonku alebo mam robotu doma,ved to poznas pri dvoch deturencoch 😅 😅 😅

inak pekny zaciatok tyzdna zelam 😉

tinakul
8. jún 2009

😉 Dany peknučké fotočky si pridala 😵 malý je už velkáč 😉 a tuším sa s Gabikou podobajú,hm?? 😕
Inak aj ja som popridávala do všetkých albumíkov nové fotečky, tak kuknite 😉 A bycikel je dobrá vec teda, bez neho mi už ani krok 🙂 🙂

michalag
9. jún 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,
danny, aj mne sa Dominik podoba na Gabiku 😉 ..... ako ten cas leti uz ma drobcek 5tt 🙂
tinka, u vas je Sophi na teba a Cynthi na tatina vsak?
tinka, danny, krasne foto ste popridavali 🙂 😉 , mate krasne deticky

... a kde mame Matku, oli tiez sa uz davno neukazali 😅

dannynka
autor
11. jún 2009

☹ 😒 😅

michalag
12. jún 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ,

michalag
12. jún 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😒 😒 😒

tinakul
12. jún 2009

😀 sa mi páčia tí vaši smejkovia 😎
No čo nové babenky?? 😕

dannynka
autor
12. jún 2009

ahojte babulky 🙂
tak posledne dni uz ani neviem co je internet iba na chvilkku co sem vecer sadnem 😅 .Mala mi uz prestala spavat cez obed tak uz ani nemam casu tu vysedavat 😅 a aj malinky je posledne dni nejaky nesvoj a bojkotuje mi kocik a vobec nechce spavat iba na rukach alebo v klokanke ci babyvaku 😅 😅 😅
a vy co nove?

michalag
12. jún 2009

tinka 😝 😀 😀 😀 ....... dodatocne blahozelam Cythi k 5 mesiacikom 😉 😵

danny 😅 , tak dufam ze sa Dominik trosku polepsi a zaspinka pekne aj v kociku, v postielke ... 🙂 a kedy ti Gabika prestala spavat?

Sami nastastie na obed spava, ale niekedy to trva kym sa mu to podari, ale cim dlhsie bude spavat naobed tym je to pre mna lepsie 😅 😝 🤐 🙂 😉

tinakul
12. jún 2009

No Miška díky 🙂 Dany tak to ti verím 😝 Ja som zaviedla režim, no nastali aj u nás trošku zmeny. Spinká mi 3x denne - dokopy asi 5hodín no a v noci sa stále raz budí na papkanie... Cez den mi bez problémov zahajá v kočíku, alebo v autosedačke, ale večer po kúpaní je najťažšie uspávanie, už vie že ide tma a je nervozná - mrnčí, tak vymýšla trošku - no vtedy sa zapotím, niekedy aj pol hodku ju musím kolísat aby zaspala 😝 no nakoniec sa mi ju vždy podarilo zlomiť 😝 🤐 Zajtra ideme k našim na víkend, tak som zvedavá, či mi tam večer vôbec zaspííííííí 😅 ja pevne verím, že sa to zlepší 😉 bola som zvyknutá na iné kafe, nakojit, preložiť do postielky a hajať - a žiadne kolísania a uspávania večer 🙄 Ešteže Sophinka poslúúcha 😵 teraz mi začala strašne pomáhať, čo ma teší a čím dalej viac lubi sestričku 😵 pekné obdobie 😵 Miška len oddychuj ked môžeš, poobede je dobré ak malý ešte spinká 😉 A čo s bytom ste sa pohli??? 😕