Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

martinadt
15. júl 2009

ahojte

danny pekne rastieite 🙂
tinka ja som myslela že oni lebo sa mi zdalo že si čosi spomínala okolo nich 😅

baby dajte radu, cez obed som robila zemiakový šalát ale keď som dávala variť zemiaky tak neviem kde som mala rozum a mám uvarené ešte zemiaky a neviem čo s nimi 😅

monkula
15. júl 2009

maťka, a čo tak francúzske zemiaky? Alebo ich opeč k nejakému mäasku... 😉

dannynka
autor
15. júl 2009

ahojte 🙂

moni veru take francuzke by som si dala keby mi mal kto urobit.... 😀 Alebo len klasika dat piect do rury posypat kminom a osolit.....mnaaaaaam a s mlieckom...normalne ste mi chute narobili 😝

monkula
15. júl 2009

danny, ja francúzske zemiaky neznášam.... 😝 😝 😝

simka9122008
15. júl 2009

Danny máš nádherné detičky, tfuj, tfuj, nech rastú do krásy a pre radosť a hlavne v zdraví

dannynka
autor
15. júl 2009

pridala som par fotto s dneska 😵

simka dakujem a napodobne,hned ako som sadla za net zbadala som tu aj tvoje detuchy a su hrozne zlatucke a s fotto vidno ako sa mooc maju radi vsak? 😉

simka9122008
15. júl 2009

Veru, veľmi sa lúbia, no niekedy sa aj poškriepia, no to patrí k súrodeneckej láske

dannynka
autor
15. júl 2009

simka jasne aj nas to caka,akurat ze ja to mam opacne teda starsie babo mam dievku 😉

simka9122008
15. júl 2009

Danny to nevadí, aj tak sa budú navzájom ľúbiť, podporovať, ja som jedináčik no vždy som chcela mať aspoň dve deti nech majú seba navzájom

dannynka
autor
15. júl 2009

simka napodobne,ja mam muza jedinaciky a nikdy som nechcela aby GAbika bola sama 😉 uz teraz vidim ako mu neda pokoj a stara sa o neho,potvorka moja 😀

simka9122008
15. júl 2009

Moja zlatá, len nech dáva pozor na bračeka a potom dá pozor aj on na ňu keď vyrastie

dannynka
autor
15. júl 2009

simka-veru,minule mi ho uspala v kociary dala mu dudlik a aj plienocku cez hlavu,tak on totizto spinkava 😉 a zaspal 😵 bude z nej dobra maminka raz 😵

Ozaj a Vam sa ako dari?

simka9122008
15. júl 2009

Starostlivá je po maminke, to je dobre, nech sa učí
No celkom to ide až na to pekelné dusno 😝

dannynka
autor
15. júl 2009

simka napodobne...ale aspon si mozme uzivam vodicky 😵

dannynka
autor
16. júl 2009

🙄 😅 🙄 😕

dannynka
autor
17. júl 2009

😒 ☹ 😒 😔

martinadt
17. júl 2009

čaute babenky, my už spinkáme 😀

dannynka
autor
17. júl 2009

jeeej matka krasna fotto v pase... 😉

no my este nespinkame a veru to u nas zatial na spanie ani nevyzera.... 😒 Domi tu reve vedla mna ☹

martinadt
17. júl 2009

jééj danny ďakujeme 😵 😵 včera večer sme malej robili copánky 😀 😀 😀

a Gabika ti ako chodí spinkávať? cez obed ešte búvate? a Domčo chodí kedy spávať? kojíš stále? 😕

martinadt
18. júl 2009

čaute babule, aké máte počasie? 😕 😕
ja som hľadela na kopce ako puk, sú celé biele pokryté snehom 😀

Cynthi ma dnes krstiny ze? 😵 Tinka snáď potom hodíš nejakú fotečku keď sa aspoň vrátite od vašich, ja mám novinku, pondelok idem na skúšku do hotela, Danielka bude zatiaľ pri ujovej priateľke, snáď to zvládneme nejako

dannynka
autor
18. júl 2009

ahojte 🙂

matka Gabika mi uz cez obed nespava a vecer chodi spavat asi okolo 21-00 😅 ,Dominika este stale kojim.
Inak dnes sa u nas stal velke nestastie,teda v tn ale asi ste o tom uz poculi

http://www.sme.sk/c/4939165/na-pohode-sa-zrutil... 😔

dannynka
autor
20. júl 2009

😕 😕 😕 🙄 😅 😔

dannynka
autor
21. júl 2009

☹ 😒 😔

olianko
23. júl 2009

Ahojkyyyyy 😀
Tak som sa sem konecne dostala.Vzdy ked idem na MK tak chcem nakuknut aj sem na pokec ale kym to stihnem tak je Maxim hore alebo nieco chce Saska.
Takze Maxim sa narodil 2.jula a mal 3760g a 50cm.Taky bol dobrucky len spinkal a papkal ale teraz uz je dlhsie hore tak pomooooc.Ked zaspi tak sa zasa musim vedovat Saske.Ale Danny sak to poznas nie? 😉
Ozaj v pohode ti spinka v postielke? Lebo Maxim cez den s tym nema problem ale vecer v postielke nechce spat.Hned zacne revat a tak sa s nim musim presunut do obyvacky 😒
No ale slubujem , ze sem nakuknem castejsie ..zatial ahojky

martinadt
23. júl 2009

ahojte baby, ja len na skok..

oli tak to máš teraz veselé že? možno to chce len zvyk 🙂 a pôrod bol v pohode?

dannynka
autor
23. júl 2009

jeeej oli,este raz veeelke gratulko k malinkemu,naozaj krasne miery ma 😵 Co sa tyka Domiho tak cez den spi kade tade,v noci so mnou v posteli a postielka u nas suzi ako prebalovak 😅 😝 😀 .A co sa tyka venovania sa Gabike tak to poznam,ona vyuziva kazdu chvilku ked Domi spi a je na mne pokladik moj..... 😒 .Vcera aj dnes spi u babiny tak to mam kludne doma dnes som maleho musela budit o 10-15 aby vstaval lebo by sme sa z domu ani nedostali,asi sa mu dobre spalo ked mal klud od Gabiky a aj ja som sa v klude vyspala a naranajkovala ale veru radsej by som mala doma frmol a mala tu aj GAbcu,ale ved aj takyto oddych sem tam treba 😅 😉

matka ahojky ako sa dari?a malinka ako?

martinadt
26. júl 2009

jejda tu sa nič nehýbe, teeeeda, my sme práve prišli z kúpaliska, malá sa vyšantila vo vode dnes zaspinká skoro 🙂 no a ja som sa zase pripálila 😀 asi si aj ja dnes skôr ľahnem 😀
danny u nás je všetko po starom, žiadne veľké zmeny akurát nám zúbky povychádzali a vy ako? drobci poslúchajú?

dannynka
autor
26. júl 2009

ahojte 🙂

matka-veru vodicka aj u nas zabera ze Gabika lahne a hned spi 😀

my sme dnes boli na vyôete v zoo bojniciach a bolo super,mala bola hned hotova ako lahla 😀 ale zatp Dominik ten je este hore a boli ho brusko tak nevie ako zaspat ☹

olianko
27. júl 2009

Ahojky 🙂
Jaj kupalisko.....hned by som skocila do vody a poriadne sa vyblaznila.No musim este pockat 😅 aspon tri tyzdne a potom huraaaa do vody.
ALe so Saskou aspon chodime a ja sa susim v tieni s malym.
Danny my sme mali tiez teraz take na figu noci.Stale len plakal, brusko ho bolelo, pritom si tak davam pozor co jem no aj tak to nepomaha.
marti a ty stale v Taliansku? Mala je velmi pekna , tie ociska ma krasne 🙂

martinadt
27. júl 2009

danny to si viem predstaviť 😀 aj u nás to tak funguje, preto rada chodím na kupko lebo Dadka si pospí aj cez obed v kočíku, je tam vlhkejší vzduch asi, tak jej tam je dobre 😵 na stredu nám tu ale hlásia dážď tak uvidím, možno ešte zajtra skočíme

oli a s kým chodievaš na kupko? či zvládaš dve deťúrence sama? 😕