Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
5. mar 2008

matka to nemyslis vazne s tym snehom nestras ja uz sneh nechcem ani vidiet 😠 😝 😅

martinadt
5. mar 2008

no veru a ochladilo sa dosť 😔 pred spinkaním malej som zapla aj ohrievač na chvíľku tam nech je teplúčko viacej

dannynka
autor
5. mar 2008

veru treba aby mala Didinka teplucko,a ty sa ako mas?hmm myslim zdravotne a tak 😅

martinadt
5. mar 2008

vieš čo v poslednom čase sa cítim ako starý hypochonder 😅

dannynka
autor
5. mar 2008

preco hmm,nieco na teba zle vplyva?
ale rozumiem ti asi je to unava ked sa musi starat o 2-zive striebra teda deti 😅

michalag
5. mar 2008

Ahooojteeee 🙂 🙂 🙂 , je tu este niekto?

martinadt
5. mar 2008

asi si príliš všetko k sebe púšťam ... ako aj niečo čo sa deje mimo mňa .. tak ja sa do toho sama vtiahnem a stále si len priťažujem sama sebe asi aj psychicky aj fyzicky, asi 4 dni som už riadne nespala asi tak tri hodiny za noc spím a to je všetko a cez deň by som si najradšej oči prilepila páskou aby sa mi nezatvárali ale keď si ľahnem aj tak nezaspím

to je hrozné fakt už neviem čo s tým robiť 🙄

dannynka
autor
5. mar 2008

miska smee ja a matka 😉

martinadt
5. mar 2008

ahoj Mišik a vy sa ako majkáte?

dannynka
autor
5. mar 2008

chudatenko moje malinke,matka chces?poslem ti nejake moje odspate hodinky spanku chces 3-ci styri?Keby sa dalo rada sa podelim 😒 😅

michalag
5. mar 2008

matka ☹
my sa mame fajn, Samko je stale rovnaky betar 🙂 , zdravy a to je asi najhlavnejsie 🙂

martinadt
5. mar 2008

veru rada by som pospala viac ale nejde to ... a najhoršie veru je to že ten spánok sa privolať nedá 🙄

rozmýšľam či zajtra nevytiahnem Maťka na snowboard lebo má voľno a piatok nastupuje do novej roboty a že by sme šli večer keď malá zaspinká .. to už bude aj ujo doma ak by sa prebudila tak s ním je rada 🙄

dannynka
autor
5. mar 2008

matka no veru dobry napad,mohla by si si ist oddychnut trosku sa odreagovat mozno ti to aj pomoze 😉

martinadt
5. mar 2008

no veru aspoň by ma to unavilo a možno by som spala aspoň tých 5 hodín, lenže som rozmýšľala aj to že ak zas nezaspím budem o to viac unavená 😠 😠

martinadt
5. mar 2008

miška ozaj a ako vám to ide s rozprávaním?

danny a Gabika už niečo aj povie či ešte ee?

dannynka
autor
5. mar 2008

matka ked nevyskusas neuvidis,nechaj sa prekvapit a drzim palceky 😉 🙂

martinadt
5. mar 2008

danny ďakujem, pokúsim sa potom spať ako bábo

dannynka
autor
5. mar 2008

matka tak tak to treba 😉

babulky idem ja uz bru bo mangel ma tu trapy pohladom na neho ako prave veceria knedlo vepro zelo 😝 a mne sa zbiehaju slinky ale nemozem ☹ musim vydrzat 😠

tak bru nocku vam

matka a ak zajtra pojdes tak si to uzi 😉

😔 😔 😔 😔 😔 😔

martinadt
5. mar 2008

danny dobrú nôcku pa pá

michalag
5. mar 2008

matka s rozpravanim to nejako stale ostava na tom istom, ale hlavne ze vsetko rozumie ked sa ho spytame, proste je lenivy 😒 😝 😀
zajtra si to uzi aj za mna ak pojdete 😉 . Ja by som si tak isla zalyzovat, ale s malym sa to neda a navyse nemame ani auto a drahy nelyzuje 😒

dannynka
autor
6. mar 2008

ahojte 🙂

tinakul
6. mar 2008

čaute 😵 krásne svieti slniečko 😵

dannynka
autor
6. mar 2008

tinka ahoj no veru aj u nas krasne svieti 😀 😀 😀

tinakul
6. mar 2008

dany si tu,?? 😕 Boli ste aj vonku??? 😕

dannynka
autor
6. mar 2008

tinka som 😉
no bol doobedu mangel s GAbikou ja som mala nejake vybavovacky a bola som aj u dr.Ale ked sa zobudi pojdeme zase von 😉
a vy?boli ste?

tinakul
6. mar 2008

Ty u dr??? Si chorá??? 😕 My sme boli cvičit na fit loptách 😉
Som si všimla že Macka pridáva nejaké fotoše 🙂 tá sa tu tiež dávno neukázala teda... 🤐

dannynka
autor
6. mar 2008

ano ja u dr,bo budem musiet ist na alergologiu asi sa mi to vratilo s detstva ☹ .
my ideme na lopty zajtra,Gabike sa tam moc paci a mame tu kusok od nas 😉
aj ja som si vsimla ze macka fotto pridava idem kuknut 😉

tinakul
6. mar 2008

no to mi je lúto.. ☹ a na čo konkrétne si alergická??? 😕 Snád nie na nás 😀 😝
No ja som už kukla - sú peknéééééé 😵 Aj Sophinke sa páčili fit lopty, ale maminka cvičila viacej 😉 😀

dannynka
autor
6. mar 2008

tinka-no veru nemusela sa vratit,som alergicka na viac veci ale neboj na VAs ee 😀 😀 😀 ,mne sa to prejavuje alergickou nadchou takze dva vecery po sebe som uz nespala..... 😒 ☹ 😝 ,a za tuto noc som mozno spala 3-4-hodky 😝

no ani Gabike sa zo zaciatku lopty nepacili ale teraz ma na nu ani pustit nechce 😀

dannynka
autor
6. mar 2008

uz sme hore idem sa venovat GAbike a pojdeme von ked je tak pekne slnieckovo 🙂 😉