Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

tinakul
13. nov 2009

Už aj my Dany 😉 Prišlo rozhodnutie, takže Sophi nastupuje toho 7.januára, ked všetko bude oki 😉
No a mne o tom hovor niečo, tiež dve deti na krku a v upršanom počasí Sophi nesmie ani von 🙄 tak sme boli týždeň zatvorené, že ma hlava z toho bolela 😖
Ale teraz už chodíme aspoň na pol hodku 😉 a Cynthi sa snažím dávať čo najviac na balkon hajať 😉
Inak Sophinka sa mi už krásne vyhrá sama, aj teraz si kreslí a rozpráva 😅 je podarená ... no zachvíločku ideme papkať obed a fičíme na prechádzku, len čakám až Cynthi vstane 🤐
A vy Miška ako??? Ako sa darí Samkovi v MŠ??? 😕 Ved dnes posledný deň a už je zas víkend, hm,?? 😉

michalag
13. nov 2009

Ahojte 🙂
tinka, dany tak sa vam to uz hadam podari konecne doliecit a potom to uz bude hadam lepsie 🙂
danny, vy sa mate ako???

My sa mame dobre, Samko zvladol prvy den v skolke perfektne pani ucitelky ho chvalili a vraveli ze mu skolka musela velmi chybat. Len vcera vecer ked som ho isla kuknut a dat cikat tak mal zvysenu teplotu, ale rano mu uz nic nebolo a som sa ho aj pytala ci ho nieco neboli a vravel ze nie, ale keby mu nieco bolo tak mi ucitelka urcite zavola, mozno to bola aj unava. Inak ako chodi do skolky uz o 18:00 je hotovy a len lezi a pozera rozpravku
My sme dnes 16tt+0d a sa mi zdalo ked som sedela na gauci ze ma 3x za sebou nieco koplo ale na 3 roznych miestach v tvare trojuholnika 😀 ... co myslite moze to byt uz naozaj kopancek?

My dnes ideme so Samim k mojej mamine, lebo tatino isiel ku svokrovcom stahovat do domu a konecne im hadam aj povie ze budeme styria 😅 😀

miriam17
14. nov 2009

ahojte baby potrebovalal by som radu ohladom ludskehoi tela.......neviem nic najst na tejto stranke 😢 ....
od vcera poobedia ma dost citelne pobolieva na lavej strane teda na boku ale trochu vyysie.....moze to byt tym ze som uz vysse tyzdna jedla max 3x denne...len vo stvrtok to bolo uz viacej......ale bo je to nieco ine...dakujem...

miriam17
14. nov 2009

baby to my neviete ziadna porait co to asi tak moze byt?

tinakul
16. nov 2009

Miška myslím si, že tá škôlkla chýba aj Sophinke, no nesťažuje sa zatial 😅 A to je super, že Samko to takto zvládol 😉 Možno to odlúčenie detičkám len pomôže nakoniec 😉 Dúfam teda, že tá teplota neznamenala ozaj nič 😖
A gratulko k prvým pohybom 😉
Dany vy ako???? 😕

Cynthi má babenky druhý zúbok 😵 a zvláda to perfektne zatial 😉 tak sa tešíme.... a už pekne chodí popri nábytku, neuveritelné pokroky robí, je to ozaj krásne sledovať 😉

Miriam ja neporadím, lebo neviem.... 😝
Baby nemáte niektorá číslo na Maťku??? Či sú v poriadku, vôbec sa neozýva ani na IP 🙄

dannynka
autor
16. nov 2009

ahojte 🙂

miriam ani ja veru neporadím bo neviem....

tinka no zvladame to ako tak ale da sa,len Domi zacal strakjkovat chce spinkat iba vonku v kociary doma ani za svet....zacali sme prikrmovat...tak papa vsetko o dusu....ale noci mame o nicom...je skoro kazde dve hodky hore...tak mame veselo 😝

miska-gratulko k prvym pohybom 😵 😵

dannynka
autor
18. nov 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

michalag
18. nov 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ,

tinakul
18. nov 2009

To čo ste dnes vysmiate 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 však aj ja som... 😉

dannynka
autor
18. nov 2009

tinka-noo je nam veseloooooo 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
18. nov 2009

miska ale ti nabiehaju tt ani sa nenazdas a budete 4-ria 😀

michalag
18. nov 2009

danny, len sa to tak zda, mne to ide praveze velmi pomaly 😅 ☹
Zajtra mam Triplle testy tak na mna prosiiim myslite, aby bolo vsetko v poriadku

danny, tinka ako to zvladate s 2 deturencami?

dannynka
autor
19. nov 2009

miska drzime palceky a potom daj vediet ako ti dopadli 😉

Miska da sa to z dvomi detmi dakedy s odretímy usami.....ale tie deticky za to stoja 😵 😵 😵 😵

michalag
19. nov 2009

ja viem, ved su a aj navzdy budu nase pokladiky, ale uz ste si asi opat zvykli na stary rezim

baby, pouzivali ste niektora aj odsavacku? a ak ano tak aku, Prosiiim, lebo uz pozorujem a pozeram aby som vedela po porode ze co vlastne chcem. A ak objednavate z www.mimibazar.sk ake mate skusenosti z miniakciami a pouzitymi vecami?

michalag
19. nov 2009

... a dakujem 🙂 ... o tyzden vam napisem 😉

dannynka
autor
19. nov 2009

miska-ja mam odsavacku klasicku hadickovu prerobenu na vysavac : 😉

a co sa tyka MMB a MMA tak mam velmi dobre skusenosti kedze na nom ficim aj ja,predavam kupujem a aj dražím 😉 dokonca aj ja robím aukcie 😉 par dni dozadu sa mi podarilo zohnat odmimu teply fusak za super cenu 😵 😵 😵 Miska ak chces mozem ti cez ip poslat idcko moje 😉

ozaj babulky nechodite na Facebook?

michalag
19. nov 2009

danny, ja chodim na FB 😉
a kludne mi posli ID 🙂

A co si myslis oplati sa tam kupit si aj pouzitu odsavacku? ci racsej novu? a ako viem ze ten dotycny/a je spolahlivy/a. Teraz to este neplanujem, ale v blizkej buducnosti, mozno uz po Novom roku, lebo potom to uz budu len necele 4 mesiace a budeme mat drobceka 🙂

dannynka
autor
19. nov 2009

miska tak mi posli do ip tvoje meno aby som si Ta nasla na FB 😉 spetne preposlem id 😉

a co sa tyka odsavacky myslim ze d novej sa investovat neoplatí.....pri FGabike som mala novu a veru som ju moc nevyuzila,a potom predala ledva za polku,teraz pri Dominovi som kupila "až" za 1€ a tu som vyuzila mozno prve dva tyzdne ked som mala mliecka az az a pila mi ho aj Gabika 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a teraz mi tu len stoji ...rozmyslam ze ju hodim na MMa alebo na Kona do bazaru 😉 kedze ju uz nepotrebujem 😅

tinakul
20. nov 2009

Vidím bavíte sa zrovna o odsávačkách 😉 Tak ja som kúpila elektrickú zn.medela za nejakých 150€ a veru pri Sophi som to poriadne využila, pri Cynthi už menej , ale myslím si že to je také intímne viac, by som sa bála kupovať na bazári takúto vec... Ja osobne by som ani nepredala, lebo moja bola fakt využívaná maximálne, stále síce funguje na 100%, len tým že som ju často sterilizovala, už nemá nádych tej novoty 😒 Teda ak sa bavíte o odsávačke na mlieko 😝 No ak by bola ako píše Dany málo používaná, tak prečo nie?? 😉

Ja inak všetko predávam po babenkách a už mám aj stálych klientov, takže sa cítim, akoby som mala nejaký sekáč 😅 Fakt som zatial všetko predala, čo som chcela... 🤐 a už som tie prašule aj pomínala, kúpila som nový riad do kuchyňe, nové sety uterákov do kúpelne, koberčeky do bytu atd... som maniačka na katalogy 🤐 ale nekupujem nič cez bazáry, takže skúsenosť Miška nemám 🤐
A neboj Miši určite sa do toho dostaneš, prvé dni sú chaosné, ale potom to ide, však Dany?? 😉
Ja nechodím na FB, o čom to vlastne je?? 😕
Stále ma inak trápi Maťka, neviem čo je s nimi ☹ ved naposledy bola Didi chorá , boli v nemocke... Dany ty nemáš na ňu číslo?? 😕 Možno som sa už pýtala 😢

dannynka
autor
20. nov 2009

tinka mam na matku cislo mozem ti ho poslat do ip.... 😉

inak aj ja uz by som mala zacat predavat veci po detuchach len keby to mal kto fotit a nahadzovat na net 🤐 inak aj skrupinku po Domim som uz predala a uz sa vozi vovacsej.... 😝 po Gabike 😵

michalag
20. nov 2009

ja som pozerala dnes v detskom obchode a kvalitna odsavacka minimalne 50 euro, ale uz som sa aj zalubila do noveho kocika 😅 Austin 😝 , ale tato sa rehoce, ze ja by som hned brala novy aj keby sme nemuseli

ja si kukam bazar a pozeram aj nove veci a niektore sa fakt oplatia, teda napr. ked sme uz pri tej odsavacke co by som chcela tak v obchode som ju videla ze vyse 73 eura a na mimibazare ju mali za 50eura.

tinka a ako je Sophi? dufam ze uz ste zdravi 🙂

Nam sa v skolke velmi paci a pani ucitelky nas aj chvalia, ze je trpezlivy a dlho vydrzi pri hocicom obsediet 🙂 , naozaj tam velmi rad chodi a uz vidim ze je uplne iny ako bol v septembri pred nastupom ... ale najnovsie ako chodime od tej 3 tyzdnovej prestavky do skolky, tak vzdy ked poobede pre neho pridem tak sa mi hodi okolo krku a stiska ma asi 5 minut a hned musime ist prec co predtym sa tam chcel hrat a skoro vzdy sme odchadzali medzi poslednymi hoci ja som tam uz bola pol hodinu predtym 😅 😀
Inak minule ked sme boli v drogerii, tak som sa pristavila este pri regal s cumlikmi, flaskami, len som tak obzerala a Samko sa ma spytal ze ci ideme kupit cumlik babatku, tak vravim ze "este nie", tak sa ma smutne spytal "preco"? a ja ze "ked budeme vediet ci to bude sestricka alebo bracek tak pojdeme a mozes ist so mnou " tak sa normalne potesil a usmial sa 🙂 🙂 🙂 , dufam ze ho to po porode neprejde

dannynka
autor
22. nov 2009

babulky zase to tu flakate 😝 😀 😝 😀 😀

michalag
23. nov 2009

danny, ani nie 😀 😀 😀

dannynka
autor
23. nov 2009

no miska ty asi ee ale ostatne babulky veru ano 😀 😝 😝 😀

tinakul
24. nov 2009

Ved aj ja som tu stále, či nie?? 🙄 😀
Počujte, už som napísala Maťke sms, dúfam, že odpíše, díky Dany 😉
Miši držím aj ja palčeky na tie tripple testy, daj vediet aké budú výsledky... 😉
No my sme včera boli u dr. v poradni a ešte aj so Sophi, lebo ked jej zabehne ešte stále zakašle nie najkrajšie, tak rovno aj ju nech pozrie... Cynthi bola očkovaná, má už 9760kg a 77 výšku 😉 a bola očkovaná, o druhej v noci ma budila čo mala teploty, tak som troška nevyspatá 🙄 😝 ale dala som čípok, tak snád už bude oki..
Sophinka mala taktiež čistučké dýchanie, takže máme len homeopatiká a stoptusim s calciovým sirupčekom, že to má už len konečnú fázu tej virozy, a po infekcii , či viroze môže kašel pretrvávať aj 10 týždňov 🤐 Ale už zakažle tak sucho a nie je to také škaredé, a to dva krát denne, tak snád už to doliečime, inak sme v pohodičke...

dannynka
autor
25. nov 2009

ahojte 🙂

tinka tak Cynthi krasne rastie 😵 ,a prajeme aby uz teplotky neboli 😉

nas zas pre zmenu teda Domiho trapia zubky tak mame doma veselo....spinka cez den malinko a aj to bud v manduce alebo vonku v kociary 😒 ☹ 😅

dannynka
autor
26. nov 2009

😕 😅 😕 😅

tinakul
27. nov 2009

No Dany to nezávidím ☹ Ozik Maťka sa ozvala, a pozdravuje Vás, vraj Danielka mala zápal plúc ☹
No naša Sophi nanovo kašle škaredo, síce len tri x za deň, ale furt to v nej ostalo, 🙄 s tým kašlom ma to už nebaví, keby už aspoň začala vykašliavať 😒 Už striedame tie sirupy ako na bežiacom páse, hoc dr. tam nič nepočuje, stále ju niečo dráždi 😖 Od pondelka berieme robitussin,calcium a homeovox, dúfam, že to už zabere 🤐 inak sme oki, a už aj von môžme chodiť, ach len ten kašel.....
S čím máte najlepšie skúsenosti pri dlhodobom kašli??? Z čoho začne dieťa najrýchlejšie vykašliavať?? Viete niečo poradiť??? 😕

dannynka
autor
28. nov 2009

ahojte 🙂

tinka diky za spravy o matke.....a ak s nou budes nahodou pisat tak ju moooc pozdravuj,a ze skore uzdravenie zelame 😉
A co sa tka sirupceku veru neporadím.....ale tiez mam doma hedelix a stodal(homeopatikum) od kasla v zasobe 😉

dannynka
autor
28. nov 2009

ozaj a dnes ma moj chlap presne 7-mesiačikov...ako ten cas letííííí 😵 😵 😵 😵 😵