Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
7. jan 2010

ahojte 🙂

macka vitaj,aj ja som na FB varena pecena..skoda ze neviem tvoje priezvisko by som si ta tam nasla.... 😉

tinka tak super,len tak dalej zo skolkou,ja som zvedava ako v pondelok Gabika 🤐

michalag
7. jan 2010

halooo, kto tu???

dannynka
autor
7. jan 2010

miska ja na FB 😀

tinakul
8. jan 2010

No pekne maci s nami vybabrala 😀 že hodím s vami debat 😠 😀 ty, ty sa polepši..
Miši ja až teraz som tu... No Sophinka bola aj dnes úžasná v MŠ - vysmiata, asi jej prospelo byť dlhšie domka nakoniec 😵 😵 len aby zdravíčko nám vydržalo, už nič iné si neželám....
Tu je celý deň snežo-pršo 😠 takže zachvílku je sneh preč 😝 🤐
Dany Gabika sa už teší do MŚ?? 😕

maca21
8. jan 2010

cafte ja som vcera nem stihala 🙂 neska este ménej som mala od stredy tri deti, moje a mojej podarenej tety sa citim zrela na psychiatriu 😝 tak asi idem lahnut na gauc hadam buduci tyzden sa mi podari tu niekoho zastihnut 😀 pekny vikend vsetkym

cinkxa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dannynka
autor
8. jan 2010

ahojte 🙂

tinka praveze neteší takze bojim bojim co bude,ale snad si zvykne.... 😒 ☹

martinadt
9. jan 2010

ahojte tak konečne som si našla čas na kľudný večer na nete 😀 ako tak čítam všetci sa presedlávajú na facebook 😝 tiež musím priznať že tam som kus častejšie ako tu 😅

tinka idem odpísať na IP 😉
ako kukám aj macka sa tu stavila 😀 ešte ktovie čo je s oli 🙂

danny my sa máme dobre, malá je v siedmom nebi, od vianoc sme mali návštevu, podostávala kopu darčekov, potom sme oslavovali meninky.. ale už nemáme doma tak rušno, dnes som vyriadila bytík lebo malá bola s Maťkom ale inak pomaly a čo vy? čítam že Gabi ide do škôlky už 😉 neboj zvládne to 😝

miška a vy sa ako máte? 🙂

michalag
9. jan 2010

tinka ... Cynthi vsetko vsetucko najsamlepsie k jej dnesnemu 1. rocku!!!!!!!, halvne aby bola zdravucka a robila vam stale vacsiu a vacsiu radost 😵 😵 😵

dannynka
autor
10. jan 2010

tinka aj od nas Cynthii vsetlulinko len to najlepsie k jej prvemu rocku 🙂 boze ako ten cas letí ved este len tot si oznamila ze si tehuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵

tinakul
11. jan 2010

Jééééééj babenky, dakujem nezabudli ste??? 😵 Oslavovať budeme až niekedy vo februári spoločne - Ja , Sophi a Cynthi 😵 Dany daj vedieť ako dopadla škôlka ... Miška ty tiež - však dnes sa vám to začína 😉 My už fičíme bez problémov, len bojím sa chorôb- radšej nemyslím.....

tinakul
12. jan 2010

No ako??? 😕

michalag
12. jan 2010

Ahojte zienky 🙂 🙂 🙂 🙂
kuk do passu a mozete aj sem 😵 : https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... co sa vam ukazuje medzi nozickami???

dannynka
autor
12. jan 2010

jeeej Miska gratulujeme k dievcatku...tak predsa budete mat parik 🙂)))) 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tinakul
13. jan 2010

Miši gratulujem 😵
Baby a ako škôlka ??? Nič nepíšete, už ma štvete teda 🤐 😀 😝

michalag
13. jan 2010

Ahojte 🙂
babenky dakujeme 🙂 , ja som si trosku viac priala chlapceka a Samko braceka ale ked nam na sone povedali dievcatko tak som hned nabehla do obchodu a kupila ruzove bodynka a ponozticky 😵 😀 , uz sa tesim na malu ako bude vyzerat a na koho sa bude podobat, na dlhe vlasky ale asi bude trvat kym sa preorientujem na babiky 😀 ... tatino chcel od zaciatku dievcatko aj mi stale hovoril ze to bude dievcatko, tak asi vedel na com pracuje 😝 😀

Inak taka otazka ohladne nausniciek ... kedy ste kupovali nausnicky a prepichovali vam ich uz v porodnici? my v podstate este nevieme uplne na 100% a ak nam v 30tt nebude vediet potvrdit tak zase nechceme zbytocne kupovat ak to bude chlapcek 😅

tinka, co sa tyka skolky tak Sami mi uz od 1.1.10 odrataval dni a tesil sa kedy opat pojde do skolky (11.1.), velmi sa tam tesi kazde rano a dokonca nechce pozerat ani rozpravku na markize a to uz je co povedat 😀, ale som rada, lebo chodi tam jedno dievcatko a to ako je po prazdninach tak kazde rano strasne place ze ona tam nejde, este nas len zbada medzi dverami 😅

michalag
13. jan 2010

jeeej a este som chcela aby nasim deturencom vydrzalo zdravicko co najdlhsie a neboli take chore ako pred Vianocami 😵

tinakul
13. jan 2010

Miši my sme obom kočkám dali prepichnúť v 6. mesiačikoch - a dobre to znášali, neboli problémy - ale obidvom sme dávali nastreliť 😉 tým pádom si na mieste v štúdiu vyberieš náučničky malé nastrelovacie - bižu farebné 😵 ktoré musíš minímalne 6.týždňov ešte nechať v ušku - a kedže sme mali práve v takom čase už po krstinkách - obe babule dostali na krstiny po dvoch párov zlatých náučníc na výmenu 😵 Takto sme to riešili my 😵
Tak Miška so škôlkou sme na tom podobne našťastie 😵

dannynka
autor
17. jan 2010

😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

michalag
18. jan 2010

Ahojte babenky 🙂 🙂 🙂,

Ako sa mate???

dannynka
autor
18. jan 2010

ahojte 🙂

miska my celkom fajn a Vy?

tinka-skolka zatial vyzera byt ok,v piatok uz aj spala ale asi vynimocne lebo dnes uz nespala.Ide to bez placu chvalabohu,pani ucitelka vravela ze sa pekne hra a je ok,aj papa a ze je viac menej bezproblemova..tak som rada aj ja dufam ze to tak bude aj dalej len aby som to nezakríkla 😅 😅 😅 😅 😅

michalag
19. jan 2010

Ahojte

danny tak to je super ze tak zvladate skolku 🙂 🙂 🙂 .... my tiez podobne nastastie Sami tam chodi velmi rad, ale najnovsie musi byt vo vsetkom prvy (to ma zo skolky) tak ked nie je tak sa hneva 😅 , ale aj prehravat sa musi naucit

Ja som od soboty opat chora 😒 , najskor ma bolelo hrdlo a teraz sa mi spustila nadcha tak ze v noci neviem poriadne dychat 😠 , ale uz sa mi zda ze sa to zlepsuje 🙂 a asi to pojde konecne aj bez ATB 🙂 ... vcera som bola na oGTT a dnes som si volala pre vysledky a nastastie su v poriadku takze nam nehrozi ziadna dieta 🙂

tinka, matka a vy ako???

Baby ako ste naucili decka brzdit na boboch???

martinadt
19. jan 2010

čaute babizne tak ako sa máte? 😝

tinakul
20. jan 2010

Joj my už zase soplíme, Sophinke to vydržalo 7 dní a už je nakapatá 🙄 a už aj Cynthi začína pomoooooooooooc.... Som sama tento týždeň, manžel na služobke 😝 😝 Inak aj Sophi už chce spinkať v MŠ, ale dám ju , až ked sa jej zlepší imunita 😒
Miši gratulujem k výsledkom... 😵

michalag
20. jan 2010

tinka, ajeeeeje tak to vam zdravicko dlho nevydrzalo ☹ ... tak snad to budu len sopliky a nic viacej, rychle uzdravenie obidvom princeznam 😉 ... inak aj mne sa dnes zdalo ze to prechadza na Samka tak snad som si to len myslela, lebo uz aj drahy to odo mna chytil ☹ a zajtra stvrtok ostava doma lebo uz sa nam to taha od 24.12. 😒 s prestavkami

babenky ake nausnicky mam malej vyberat co odporucate zlato ci striebro?

tinakul
21. jan 2010

Miši dakujeme, a čo sa vám ťahá??? Akosi som nepochopila 😝 No vyzerá to iba na soplíky, čo niektoré maminky ani neriešia, no ja kým som doma, Sophi nedávam ani so soplíkmi... a ešte je aj tak u babiny, horšie to je so Cynthi - tá neznáša odsávanie ☹ ako každé bábo....bléééééééé..
Miši je to na tebe - ja som pre malé za zlato, alebo ked sa ti viac lúbi striebro - kúp kombinované a je to... však neskôr si povedia, čo budú nosiť nie?? 😉 A aj vám skoré uzdravenie teda... Tu celý deň sneží a sneží, už po kolená snehu 😵 😵

dannynka
autor
24. jan 2010

ahojte,pekny vikendik prajeme 🙂

tinka-uz aj my soplikujeme ☹ v sobotu zacala Gabika a dnes rano aj Dominik,obaja hapcikaju a aj kaslu takze zajtra dr to istí...boze a to vydrzala v skolke"az" 2-tyzdne.....nechcem si prestavit keby som uz bola v robote.... 🙄

miska-ja som davala Gabike od zaciatku zlate....a ma ich doteraz,davali sme jej ich prepichovat u dr ked mala asi 7-tyzdnov 😉

michalag
24. jan 2010

tinka, dufam ze uz van je lepsie a princeznam uz sopliky prechadzaju
danny, ☹ ☹ ☹

tinka, myslela som ze sa nam tahaju choroby

tatino uz pomalicky dobera ATB a uz mu je lepsie, mne to uz preslo a Sami nemal vobec sopliky len ked je vonku tak ma take vodave ... tak teda zajtra ho dam normalne ale pre istotu som mu cistila nostek Physiomer-om 🙂

Ja sa neviem stale rozhodnut ktore nausnicky, mne a aj tatinovi sa viac paci striebro, tak este uvidime ale hlavne sa musim rozhodnut a nejake pre istotu vybrat

michalag
26. jan 2010

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ☹

tinakul
26. jan 2010

no už som tu... My sa máme teraz fajn. Dokonca od včera Sophinka začala spávať v MŠ, síce nezaspí , ale je poslušná... tak uvidíme ako dalej... ja mám zatial čas na všetko čo je super.
Teraz chodievam pre nu o pol štvrtej.... Dany skoré uzdraviene prajem 😉 Poteším ťa, u nás rekord v zdraví v MŠ len 7 dní zatial 😖
Miši no vodnaté majú v takejto mínusovej zime asi všetci 🙂 Vo štvrtok mám ísť k zubárovi s tým zubným kameňom -brrrrr, ale lepšie ako kazy 😝 pa zatial