Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

tinakul
27. apr 2011

halo baby čo nové tu, nič ??? 😝
@michalag
@dannynka

dannynka
autor
27. apr 2011

@tinakul všetko nove najdeš na FB 😀 😀 😀

tinakul
28. apr 2011

@dannynka - áno sledujem vás aj tam, no niekedy nestiham a niekedy ani nechcem zverejňovať nejaké veci o detičkách, radšej tu pokecám o takých témach... no ale tu už nikoho niet pomaly - fňuk... zanikáme čo už...

dannynka
autor
28. apr 2011

@tinakul veru v tom mááš pravdu aj ja som v tomto opatrnejšia....lebo nemusia všetci vediet o čom sa rozpravame aj ked aj tu si to može vela ludí prečítat 😝
Ako sa dari Sophi a Cynthi?

michalag
29. apr 2011

Ahojte 🙂
@dannynka Dominikovi vsetko najlepsie k dnesnym 2. narodeninkaaam!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@tinakul ako sa maju babulky?

My sa opat trapime so soplikmi ☹ 😒 ☹ 😒 ☹ , no teraz s tym prisla Lucka a od stvrtku ma aj Sami, no ten to znasa v celku dobre (klop-klop-klop), sice ich ma dost ale Nasivin Sinus, Nasivin trosku zaberaju 🙂 . Lucke uz vyse tyzdna davam Sinupret, Physiomer a posledne dni aj Nasivin, no nejako sa to nelepsi, skor naopak 😢 . Dnes v noci bola hore uz o 3:40 koli soplikom a zda sa mi ze cim dalej ich ma hustejsie tak pre istotu som jej aj zmerala teplotu a mala 37,4´C tak neviem ci pre istotu nepojdem k dr. nech im zoberie vyter lebo .... V utorok boli obidvaja ockovani a utorok, streda to zvladali super ale teplota by sa teraz uz podla mna neprejavila tak to skor pripisujem chorobe ☹ . Odvtedy ako Lucka vstala som bola hore uz aj ja lebo s ami nedalo spat, takze vyzeram asi takto 🙄 🙄 🙄 .
Mna z tohto uz asi porazi 😠 😠 😠
Inak je Lucka uzasna, chodime na nocnik a celkom jej to ide 🙂 (klop-klop-klop), sice viac menej je to nahoda ze sa vycika a obcas vykaka, ale aspon si pekne zvyka, uz vieme povedat baba, mama, tata, brrrm, ham, papa(neviem ci to znamena papat, alebo pápá 😅 ), áňo a aj pekne ukazuje hlavickou 😵
Snad vy sa mate lepsie a drobci su zdravi 🙂

dannynka
autor
29. apr 2011

@michalag dakujeme za Domíka oslavoval včera 🙂

inak Miška aj moji dvaja maju pamycon do nosteka,Dominik je na tom horšie mal aj kašel a všetko čo zjedol kvoli hlienom v hrdle hned vyvratil 😝 😝 ale uz je tuším lepšie klop-klop 😉 Veru nech už je teplučko a choroby idu všetky čo najdalej... 😉 prajeme skore uzdravenie Samimu a aj Lucke 🙂

tinakul
2. máj 2011

No som rada dievčatá, že ste nabehli.. tak vidím furt choroby sa točia všade. ... aj my sme mali - teda babenky virózu minulý týždeň ako sme prišli z dovolenky z toho Wellnesu, údajne Sophi zo škôlky doniesla - teploty, vracanie, hnačkovanie - také tri- štyri dni to mala Sophi a ked bola fit, potom ako na potvoru začala Cynthi - nás to tentokrát obišlo.... Už ledva čakám leto a hlavne koniec škôlky, lebo tam furt čosi majú detičky dokola a tá imunita je stále slabá 😝 Tak držím palčeky aj vám, nech ste všetci zdravučkí a počko nech sa už umúdri 😉
@dannynka s tou škôlkou som čosi začítala na fb, že nevyšla?? Či vybavila si Gabike nakoniec ??? 😕 A Miši malá je šikulka, ked už takto spolupracuje 🙂)) Cynthi už nemá plenočky, len na spanie jej dávam... ale stane sa občas že zabudne sa vypýtať...... tak snád v lete to už bude úplne ok. aj u nás 😉 V škôlke budeme mať deň matiek, tak som zvedavá aký program tie detúrence vymyslia... A pomaly sa chystáme na svadbu, vlastne dve za sebou, to bude zas veselo...:D Tak píšte
@michalag ,
@dannynka

michalag
31. máj 2011

Ahoooojte 🙂

@tinakul @dannynka ako sa mate????

baby, ak vas to neotravuje mozem vas poprosit o hlas pre nasu skolku, stredoslovensky region, strana 4, MŠ Centrum 2496/27, Zlaty potok, Zvolen
http://www.facebook.com/chutnenatur?sk=app_2096... .... dakujeeeeme

michalag
28. jún 2011

Čavte kočky

@tinakul @dannynka no kde sa flakate, hmmm???? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕
ozvite sa ako sa mate 😉 🙂

michalag
2. júl 2011

@olianko Maximovi prajeme všetko najlepšie k dnešným 2 narodeninám!!!! 😵 😵 😵

michalag
2. júl 2011

no pekne, už tu mam 3 prispevky a niekto nikde ☹

dannynka
autor
5. sep 2011

všetci asi spia alebo už fičia na FB 😝 teda aj ja
@michalag

michalag
5. sep 2011

@dannynka vsimla som si 😒 ☹

michalag
5. sep 2011

@dannynka ja prave kukam autosedacky a uz mi z nich riadne .....

dannynka
autor
5. sep 2011

@michalag verím,ja zatial naštastie nemusím riešit Dominik ma po Gabike a Gabika ma už iba podsedák 🙂 😉

michalag
5. sep 2011

@dannynka ja chcem pre Samka riadnu autosedacku ale zatial vyhrava u mna cybex 🙂

dannynka
autor
5. sep 2011

@michalag ja tiež mám pre Gabiku ešte aj normalnu sedačku ale po meste iba podsedak do sedačky mi nechce :D :D kilovo a aj vyškovo už to splna 😀

tinakul
11. okt 2011

čaute 🙂 dávno som tu nebola, @michalag, @dannynka ked už sa bavíte o tých autosedačkách - neviete mi povedať do akého veku dieťaťa sa musia používať???

michalag
11. okt 2011

@tinakul no čaves že sa aj ozveš
Čo sa tyka autosedaciek tak co najdlhsie, podsedak vobec nie je bezpecny a uz vobec ho nechrani, je to iba tach 😉 , pokial sa ti Sophi do sedacky zmesti nechaj ju tam co najdlshie 😉 . Ale je to obmedzene ze tusim od vysky 150cm uz moze sediet normalne ako dospelak

tinakul
11. okt 2011

@michalag no teraz mám zrovna čas, lebo Sophi je v MŚ a Cynthi u babiny na týždeň, tak aj si robím veci domka, ale aj oddychujem... díky za vysvetlenie... A inak ako ste na tom s viazaním a gombíkovaním??? Sophi sa len predvčerom naučila viazať šnúrky na topánkach, no gombíkovanie ešte trénujeme hlavne na kabátikoch, lebo ked v tom nie je oblečená, všetko zagombíkuje - zapne , ale ked je to na nej, už je to problem 😀

michalag
12. jan 2012

@tinakul Cynthi dodatočne všetko najlepšie k 3 narodenináááám!!! 😵 😵 😵

tinakul
20. jan 2012

@michalag - dakujeme 😵

michalag
15. feb 2012

@tinakul a samozrejme aj Sophi prajeme vám všetko najlepšie k narodenináááám!!! 😵 😵 😵