Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

monkula
15. mar 2008

danny, ani ja som nenašla, kam Martin písal, že sa vráti Maťka v stredu 😀 😀 😀 😀 😀 Sme dve na jedného...
😉 😉

mr_matthew
15. mar 2008

😀 😀 😀 😀 totoe spriahnutie na chlapa ci co? tak sory ak sa mi to snivalo 😀 😀

tinakul
15. mar 2008

ahojte 😵 Matthew a to je už isté tá streda??? 😕 Ja si pamätám, že si to už spomínal - si ta zastanem 😀 Tak to je supiš, už sa na ňu teším aj ja 😝
Dany tak ty takto vyvádzaš??? 😕

mr_matthew
15. mar 2008

tinakul no diki 😀 😀 😀 aspon volaado 😀 a jj je to iste 😉

monkula
15. mar 2008

Martin, to ej asi z toho kolísania do polnoci... 😀 😀 😀 😀
Ale jasom to fakt nenašla... 😅 😅 😅
A je s Maťkou všetko OK?

tinakul
15. mar 2008

huráááááá 😵 😵 😵 no inak som rada, že si nás poslúchol a zostal s Danielkou - to určite zabralo a preto sa pozbierala, nemyslíš??? 😕

mr_matthew
15. mar 2008

monkula ja ani nvm ci som to pisal sa mi zdalo ze hej ale som asi namesacny uz 😀 ale neska dadka zaspala skor mno a tinka ked som s nu volal bola trosku mimo mava volajake silne lieky ale apson sa vyspi konecne

tinakul
15. mar 2008

chúda Tinuš, snád sa už vylieči, a už nebude musiet na debilné vyšetrenia 😒 😠
Inak sme si čítali teraz vtipy a rehoceme sa tu s mužíkom na tebe matthew- dobrééééééééééé 😀 😀 😀 😀

tinakul
15. mar 2008

Monki teba si určite kukneme v tv ... už sa teším - neviem si ta predstavit a takto aspon uvidím na živo s kým mám tu česť na pokeci 😉 inak čo máš nové??

monkula
15. mar 2008

Aj ja som tam písala vtip, ale martin ma tromfol... 😠 😠 😠 😀 😀 😀

mr_matthew
15. mar 2008

tinakul mam ich plno v mailoch tak take vyberam 😀 😀 😀 ja sa vecne na nich rehocem 😝
sak potom vas tu bude obveselovat tinka nak je po mne volajaka spomienka 😀 😀 😀

michalag
15. mar 2008

ahojte 🙂 ,
mr, to je super ze Matku uz v stredu pustia domov, uz sa tesime 🙂

monkula
15. mar 2008

Tinka,všetko po starom...

mr_matthew
15. mar 2008

monkula nehnevaj sa 😀 😀 😀

dannynka
autor
15. mar 2008

mr veru asi sa ti snivalo 😀 😀 😀

monkula
15. mar 2008

To je sprisahanie proti ženám... 😀 😀 😀

mr_matthew
15. mar 2008

jake sprisahanie proti zenam? 😀 😀 😀 sak som tu asi jediny chlap 😀 😀 😀 dpc mam tu haaaaaaaaarem som pysny 😀 😀 😀

monkula
15. mar 2008

😀 😀 😀

dannynka
autor
15. mar 2008

tinka-no nevyuzito to,ked ma mama zavolala na damsku jazdu tak som isla 😀 😀 😀
moni miska ahojte 😀

ja som akurat mangelicka dostrihala masinkou tak mam volnu dalsiu polhodinku za compom 😀 😀

tinakul
15. mar 2008

aha takže po starom a čo detičky Monki sú zdravučké už dúfam 😕 či nie ty si písala, že boli choré??

Miška čauki 😉 ako??
Matthew no dobré ty máš teda maily - je to niekedy fakt relax po utahanom dni - 😝 😀 a dovolenku máš až do stredy či ako si to písal?? 😕

michalag
15. mar 2008

tinka, super 😉 🙂
a vy???

danny, ako vcera?

monkula
15. mar 2008

Hej, malá mala hnačku, ale už je v pohode...
Danny, tak si sa aspoň trošku odreagovala...

mr_matthew
15. mar 2008

dannynka zobor nohe na plecia a pod svajsnut aj mna 😀 😀 😀

tinakul dovolenku mam kym tinka nedojde uvidim ci s nu ostanem esce stredu no vac sa mi dat nebude

tinakul
15. mar 2008

tak si plne užívaš materskú dovču za nu matthew ee??? 😕 😅 A povedz úprimne, je to tažká práca byt celý den s dietatom??? 😕 😀

čauko dany - fíha kaderníčka jedna 😀 prídem aj ja 😉

monki tak je to ok. A malý chodí do škôlky??? U nás vraj ovčie kiahne boli rozšírenééé 😝
Miška mi dobre tiež 🙂 hlavne počko bolo krásne , tak sme využili a kvetinárka dala na trhu malej bahniatka 😵

mr_matthew
15. mar 2008

ta ja som to tvrdil uzdavno ze neje len taka sranda starat sa o mimino 😀 😀 😀 a mam dost po dvoch dnoch co nespala som mrte unaveny aj ja 😀 😀 dal som si kafe 😀 😀 este ze nedojcim 😀 😀 😀

tinakul
15. mar 2008

matthew 😀 ešte aby si kojil 😀 😀 No takže uznávaš že momentálne máme my maminky najtažšie povolanie a tipujem že tak skoro sa oteckom netúžiš stat čo??? 😅
Inak sa tu chichoceme na tej nutele 😀 😀 😀 normálny záchvat smiechu , aby sme malú nezobudili 😀 😝

mr_matthew
15. mar 2008

tinakul s tymi oteckami ma tu uz raz gdosi strasil 😀 😀 😀 dajte mi s tatkom pokoja 😀 😀 som mlady krasny v najlepsom veku nestem mat babo teda mam jedno ato mi staci 😀 😀 s tym budem lakat zeny a nic vaznejsie nestem 😀 😀 😀

ten vtip s nutelou ymslis tie deti? 😀 😀 😀 😀

tinakul
15. mar 2008

tie deti som myslela 😀 😀 😀 😀
oooooooo, mladý , krásny, bezdetný......... no však ja nestraším - máš ešte určite čas 😉 Ja mám takú zásadu, že podla mna má chlap čas až do 30 rokov - potom by sa mohol ženit 😝 😉 a kolko že to máš rôčkov ak to nie je tajné mr??? 😕 😀

mr_matthew
15. mar 2008

sladkych 20 som o rok starsi od tinky 😀 😀

ja deti mat nebudem do 28 stem umret 😀 😀 😀

dannynka
autor
15. mar 2008

tinka,mr-ved dobehnite zajtra vy 😀 😀 😀 😀

miska bolo super,som sia veru odreagovala,domov som dosla sice uz okolo 2-hej ale aj to staci,ale rano mi Gabika sparavila budika uz o 7-mej tak tu dns asi dlho nebudem 😝