Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
18. mar 2008

avojte nehnevajta sa ze vas tak zanedbavam ale nestiham 😅 😅 😅

akurat teraz som dovarila na zajtra obedik a aj dozehlila a hcystam sa do sprchy,a potom cim skvor bruu.Cez obed som bola taka unavena ze som si isla lahnut s Gabikou a pospali sme si cez dve hodky 😀 😀 😀
idem do sprchy a potom sa vam na chvilocku budem venovat 😉

tinakul
18. mar 2008

Však to práve oli - si aj spomínala, že je poslušná - preto sa divím 😕 to musela byt ozaj koza ked jej to vadilo 🙄
no sú aj takéto trapky medzi nami - bohužial 🙄
Aj s nami chodí do MC jedna echt nesympatická mamina a ja sa stále na nej rehocem, takže nepríde iba nafučaná, ale aj odíde 😀 😀
Oli a ty nemáš istého fleka po materskej?? 😕

olianko
18. mar 2008

no do zahranicia neviem neviem ale skor nie ako ano.jedine ze by bolo nieco tu hned v rakusku

olianko
18. mar 2008

tinakul kam chodis do MC?
..a mam flek ale ked neviem ci sa chcem vratit a kto vie ake to potom bude

mr_matthew
18. mar 2008

byvas volade v blave? mas to blizko do rakuska? tam nvm ci zozenies robotu tazsie sa tam papiere vybavuju teda dohoda so sefom zalezi to samozrejme aj z druhej strany ja som tam stel pred rokom ale nik sa neujal 😠

tinakul
18. mar 2008

čaues dany - no konečne aj teba tu vidiet 😉 to z čoho si v poslednom čase taká hotová??? 😕

Matthew tak dúfam, že ti to zdravo j.. aj zostane 😀 a malá v pohode spinká, si mi neodpísal či hajala aj cez den, alebo sa ti ju opät nepodarilo nakojit??? 😕
No tak toho auta škoda, ale máš dôvod zarábat na dalšie 😉

olianko
18. mar 2008

hej byvam v ba a vidim z okna do raichu 🙂
no ale sak uvidim
krsneho syn ma restiku v nemecku tak aj tam by sa dalo ale teraz asi uz nie ked mame drobceka

mr_matthew
18. mar 2008

😀 😀 😀 ale coby spala som ju nakojil ne? 😀 hahahaha ale neee hompalal som ju v sedacke tak zaspala tak somju potom vyvratil do postele 😝 a afto stem aj tak ine len esce budem volat tatkovi nak zasponzoruje volajaku cast 😀 lebo afto potrebujem tu isto a potom mu to mozno vratim 😀

mr_matthew
18. mar 2008

olianko tak aj s drobcom sak sa bude ucit od mala jazyk skor sa na neho nalepi 😉

dannynka
autor
18. mar 2008

tinka,no s Gabiky 😀 😀 😀 😀 je to male sidlo.... 😀 😀 😀

akurat teraz som dovarila mnam cinu a ja si z nej mozem dar az zajtra 😝 ,tak musim vydrzat 😅

oli-ako dieta?drzis sa?

mr-tak citam ze si si hlavu nafarbil,aky je vysledok?A som rada ze aj Didinke je lepsie a ze matka uz pride zajtra domov 😉

olianko
18. mar 2008

jaj Alex uz ma naplanovane co sa bude ucit 🙂 a nemcina tam zatial nebola tak uvidime...

tinakul
18. mar 2008

Na Gercenovú 🙂
No ale v RAkúsku sa dá zohnat, len ozaj s tými papiermi robia problémy 😝 no ja som za mládi aj bez papierov vybavila - no dlho som sa nezdržala 😝
No ale predsa to budeš mat Oli istené, keby dačo 🙂

mr_matthew
18. mar 2008

dannynka tak posli mne lebo som hladny 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale z toho b som sa asi moc nenajedol 😀 vysledok hlavy 0puntikov 😀

mr_matthew
18. mar 2008

olianko jak to moze mat naplanovane? 😨

dannynka
autor
18. mar 2008

mr oki,tak ti poselm riadnu porciu s pridavkom maskaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀

mr_matthew
18. mar 2008

dannynka aj s porciuv seckeho 😀

olianko
18. mar 2008

danny dietka v pohode len akosi stagnujem 😠 ale dochrumala som oriesky
mr.no ked sa bude chciet Alex stazovat dedkovy tak musi vediet aj alebo po svedsky , takze to je no. naucit sa tieto dva jazyky 😉
na gercenovu tak to by som tam dakedy aj dosla kuknut 😵

dannynka
autor
18. mar 2008

mr-okiktak idem nachystat 😉

oli-a aky mas dnes den?myslim s diety 😅

tinakul
18. mar 2008

Matthew no šikulka si 😉 vidíš?? Zo začiatku ti ani nechcela hajat cez den a čo si dosiahol pred príchodom Tinky??? 😅 No neuvažuješ zostat ešte taký týžden na tej materskej??? Však tebe to ide jedna radost 😵
Dany a bude to čím dalej väčšie šidielko 😀 čo ste dnes robkali??
Oli a kde to má Alex naplánované??? 😕 My sme malú chceli dat už do škôlky do RAkúska, ale nevychádza to 🙄

mr_matthew
18. mar 2008

aha takze mate rozrastenu rodinu kade tade 😝
dannynka no ale svihni si lebo umrem 😀

olianko
18. mar 2008

danny-ovocie a zajtra masko 😉
mr. inak aj ked si odfarbis vlasy tak aby ti potom ta cervena nechytila na "krasnu" oranzovu 😅

olianko
18. mar 2008

tinakul no hadam doma a v skolke AJ a u dedka zasa svedsky a bracho ju moze ucit nemecky a co ju nauci segra tak to radsej nechchem vediet 😅 😀

mr_matthew
18. mar 2008

tiánakl pocuj 😀 😀 😀 😀 rada provokujes ludi? 😀 😀 😀 😀 lebo ta asi faqt pridem korbacom vysvihat 😀 😀 😀 😀
olianko ale ved ani oranzova by nebola zla by som bol jak carmen electra v tom filme 5element 😀 tak ja by som bol siesty 😀

tinakul
18. mar 2008

Oli však dojdi, bude sranda - fungujeme každý pondelok a stredu 😉 No samoška ked je zlé počasie to využívam 🙄 😉
Mňamky dany - ja som sa dnes zmohla len na nezdravé jedlo - až sa hambím - že vraj hranolky, vyprážaný syr a tatarka - ale poctivo som cvičila na stepperi 😀

olianko
18. mar 2008

to nebola mila jojovich? 😨 ale 6element ..to by mohlo byt 😉

olianko
18. mar 2008

vyprazany syr 😕 tak toto mi nerobte lebo budem oblizovat monitor...
sak ja teraz aj tak porusim a dm si daco dobre cez sviatky 😀

mr_matthew
18. mar 2008

tinakul tak ten syr s hranolkami by som si dal hned 😀 😀 😀 a esce volajaky gordon 😀 😀 😀
olianko nvm gdo to bol ja som myslel ze carmen elektra ale ta asi inak vypada 😀 ale toe jedno

ale zenske co vam sisi? chudnete ved ste nenormalne? 😀 😀 😀 😀 😀 treba jest ved potrava je zaklad zivota

tinakul
18. mar 2008

No som taký menší provokatér Matthew 😀 😀 - ale v dobrom 😉 počuj a čo si papal dneska ked si taký hladný??? 😕 Však máš prax z kuchyne , tak?? 😕 Ja som čakala že ty nám niečo dohodíš, však Dany je určite viac utahaná hm?? 😕

Jááááj takto Oli, no tak to švedsky budete mat veselo 😉 Mne sa španielčina páči 😵 Ale kedy začnem, netuším 🙄

dannynka
autor
18. mar 2008

oli tak to mame jednaky dnik 😀 😀 😀

mr-uz ti to letíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😀

tinka,doobedu sme boli v meste zhanam dar na svadbu pre GAbikinu krsnu,a poobede s nou bol chvilku tato von a potom sme vsetci uprqatoovali 😀 😀

tinakul
18. mar 2008

Matthew gordon nebylo 😀 ale nabudúce bude aj to 😀 😀 Ale takéto nezdravé sme už dávno nemali 🙄
No ale hranolky som vytiahla z mrazáku, syr som rýchlo obalila - hodila všetko do fritézy a hotový obed ne??? 😕
Oli 😀 😀 😀 dokedy máte tú dietu??? 😕