Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

tinakul
19. mar 2008

no však včera si ešte hundral že som z trojky vycúvla spať, či zle sa pamätám??? 😅 A dnes mi to trio vyčítaš 🙄

mr_matthew
19. mar 2008

😀 😀 😀 😀 sak ved prave ze si vycuvala 😀

michalag
19. mar 2008

tinka, tak to si ma teda potesila 😅 som zvedava kolko si este uzijem 😀 ...ale dnes som sa na Samkovi teda nasmiala, len skoda ze sa mi to nepodarilo odfotit ☹

tinakul
19. mar 2008

nechápem aká mamička zase 😠

mr_matthew
19. mar 2008

idem si natret chleba 😀 hned dojdem
provokaterka for you aby som zas nebol ten POMALY 😀

tinakul
19. mar 2008

jééééj Miška asi prispievaš aj do iných tém čo??? 😕 A čo také vymyslel?? 😕

mr_matthew
19. mar 2008

esce tu mamku ti vysvetlim 😝 😀 😀 😀 dockaj

tinakul • 1d • Dnes o 22:41

no baby kde ste všetky???
Matthew zapratáme dalšie stránky - my sme dobrá dvojka hm???

a toto sa vola pokec pre mamicky ne? 😀 😀 😀 tak ze jak mamicka sa necitim 😀 😀 😀 zrovna

tinakul
19. mar 2008

no Matthew zase neodpovedáš 😖 😎

mr_matthew
19. mar 2008

ty ocuj fakt nevidis ci co? 😀 😀 😀 dojdem o chvilu 😀

michalag
19. mar 2008

vecer uz bol unaveny, tak si zobral maly vankusik, co mame na posteli, lahol si nan a zobral si noviny a cital, pohodak 😀

tinakul
19. mar 2008

a nemal si si náhodou ten chlieb natierat - to o takomto čase sa je??? 😕 😀
No teraz maminka si - alebo nezastupuješ Tinku??? 😅

tinakul
19. mar 2008

wau miška, to by ozaj stálo za foto - teéééééééda 😀 zlatý musel byt 😉
Inak zajtra som tu naposledy poobede na nete , lebo večer padáme k rodičom na sviatky - do pondelka večera 😉 😉

mr_matthew
19. mar 2008

som s5 a zas nvm o com tocis 😀 😀 😀 😀 som prepracovanyyyyyyyyy 😀 😀 a co ked je tolko hodin kolko je? 😀
ja mam potrebu a stem ju uspokojit chuda moje brucho by do rana nedozilo keby som sa nenajedol 😀 😀
a neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nesom maminka aj ked som bol zastupca 😀

mr_matthew
19. mar 2008

tak ty si ma oklamala 😢 😢 😢 😢 😢

michalag
19. mar 2008

tinka, skoda, ze som taka pomala a fotak este pomalejsi 😝 😀

tinakul
19. mar 2008

no nerozčuluj sa prosím ta už tolko - škodí to zdraviu mr.Matthew
No tak ako som to mala napísat - že zapratávame stránky ja - mamička a pán matthew - slobodný muž??? 😅

mr_matthew
19. mar 2008

ja si neposkodim zdravie niciiiiiiiiiim 😀

tinakul
19. mar 2008

prečo som ta oklamala - ty teraz o čom točíš??? 😕 Vážne nerozumiem , v čom Matthew???

No Miška ja mám tiež foták furt nastavený pred sebou, nosím všade so sebou, ale všetky akcie nezachytím 🙄
no a malý sa ti trošku už rozrečnil??? 😕

tinakul
19. mar 2008

mr 😀 len aby - s čím sa to presne napchávaš prosím ta??? 😕 😅

mr_matthew
19. mar 2008

😀 😀 😀 sak ze si mam prist vysibat a vykupat vajco a ty dojdes domov az pondelok vecer po funuse 😠 😠 😠 😠 😠

tinakul
19. mar 2008

no mr - dokelu - fakt ale víš, ja som nemala šancu dojst do Talianska s tou štrudlou na kapote, takže zub za zub 😀 😀 😀

michalag
19. mar 2008

tinka, ani nie, stale vie povedat to co vedel aj predtym (7 slov), ale stale mu hovorim ocko a on na vsetko starka a ked mu poviem voda, tak povie kava 😀 ...ked sa ho spytam ci zopakuje, alebo povie ocko tak pokruti tom malou hlavickou ze nie 😔

mr_matthew
19. mar 2008

😀 😀 😀 😀 takze sa odhalila prava tvar 😀 😀 😀 gdo do teba kamen ty don dvoma 😀 😀 😀

tinakul
19. mar 2008

Miška 😀 on to robí podla mna naschvál - však počkaj jedného dňa budete kukat - malý to na vás len spustí ako z rukáva 😉 a bude veselo 😉 a zúbkov kolko máte???

tinakul
19. mar 2008

matthew 😀 si fakt dobrý 😀 😀 no si ma odhalil 😢 ale dnešný svet je taký 😀 😀
Ale tú kraslicu sme odložili aby si nepovedal, len neviem či mne niečo zostalo z toho tvojho obedíku??? 😕 😅

tinakul
19. mar 2008

ozík a Tinka papala z toho?? 😕

mr_matthew
19. mar 2008

teraz si si sklamala vlasneho syna 😢 😀 😀 😀 😀 😀 ale volado mi musel ukazat realitu ta je opravdu krutaaaaaaaaaaaaaaaaa co jaaaaaaa len teraz budem robiiiiiiiiiiiiiiiiit 😔

mr_matthew
19. mar 2008

ozaj obed esce je jedol som len ja 😠 😠 😀 😀 😀 aspon mam vaaac 😀 tinka nejedla nic jak dosla domov 😠

tinakul
19. mar 2008

Ako??? Tak zostalo, či čo??? 😕 Ja mám zase syna??? 😝 😀

michalag
19. mar 2008

mame 16 zubkov, este cakame posledne 4 stolicky a mame komplet 🙂 ...a s tym rozpravanim sme sa minule doma bavili, ze to asi robi naschval, lebo ako som pisala on na hocico ked sa spytas ci povie tak ze nie...ved raz sa rozrecni a potom si usi budeme stoplovat 😀