Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

mr_matthew
19. mar 2008

jaaa neeeee 😀 😀 😀 ja skoro stavat nemusim len za starych dobrych cias mi dadka o pol siedmej zacala plaskat packami po chrbte tak ono sa to tazko spi 😀 a po deviatej ked esce do posilky a potom doma do sprchy tak som rad ze som doma 😀

mr_matthew
19. mar 2008

😀 😀 😀 ja mam len velky sacok 😀 kilovyyyyyyy 😀 ale mozem do teba hodit salku 😀 😝 alebo no sak heeeejj prid ale teraz bude limit kratsi lebo cekolada skor vychladne 😎 😎 😀

michalag
19. mar 2008

len skoda ze ja mam blbu postavu, este stale mam od porodu +7kg a nie a nie ich dat dole, ale je pravda ze cvicenim by to asi zislo 😝
Ja som bola zvyknuta tak na kliky, brusaky, kliky, brusaky.....

tinakul
19. mar 2008

no taký mladý musíš mat predsa dost energie ne??? A robíš aj víkendy??? 😕

mr_matthew
19. mar 2008

michalag urob druhe babo a tych 7 kg sa strati 😉 😀
martinka ja robim stale akorat co stredy byvaju volne dni hotel byva zavrety pre ludi z venku iba hotelovy sa stravuju a to sa chodi len na vydavanie obedov a vecere ranajky robi sefka

tinakul
19. mar 2008

však ja ti ju nekážem varit - len podat 😀 😅

Miška no tak šup, šup - ja už aj na fit lopty som sa dala - brušné svaly cítim už tretí den 😝 sedem je dost teda 😝 😝 musíš sa do toho pustit 😉

mr_matthew
19. mar 2008

mno sak chytaj ne? 😀 😀 de si? sak si po nu pod 😀
na tie fitlopty sa dala aj dadka 😀 😀 😀 😀 😀 s ujkom 😀

tinakul
19. mar 2008

fííííííha, no tak dalšia výhodička - v stredu máš celý den volno??? 😕 no a ešte sa tu stažuje 🙄 Mr pohodlný Matthew 😀 😀 😀

michalag
19. mar 2008

tinka to mi hovor ze je to dost 😒

mr, no zatial druhe netreba a potom ked budem mat dalsich +7 tak to sa uz mozem rovno gulat 😅

mr_matthew
19. mar 2008

mno okis tarajky idem si lahnut 😀 tak sa tu majte pekne mozno sa esce ozvem raz zas dakedy 😀 😀

martinka rano dam notebook tinke do izby ked pojdem prec a hadam sem skoci 😉 prajem seckym bru noc a bre sny

a NEDIETUJTE TU TOLKO 😀 😀 😀

tinakul
19. mar 2008

veru Miška matthew ti fakt dobre radí 😠 ale ak plánujete druhé, škoda zhadzovat asi 🤐

No matthew ručky mám nastavené a nič neletííííííííííí 😠 no nič zase podraz 😠

mr_matthew
19. mar 2008

provokaterka budes chybat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale sak ja ta raz chytim esce volade 😀 😀 😀 😀

michalag nebudes sa gulat co by si sa gulala pri dvoch detoch nebudes vedet kam s konope 😀 😀 😀 a budes jak papek

tak esce kraaaaat bru noc

tinakul
19. mar 2008

som čakala kedy sa z toho vyzuješ, lebo ledva vidím na monitor, ale dnes si sa vyzul ty, nie ja 😀 😀 😀 a okej teším sa na tinku... paáááááááá

Miška aj ja sa pomalinky lúčim, som už ustatá, ale poobede ta čakám na pokec, oki???

michalag
19. mar 2008

keby som zacala cvicit ako predtym ked som robila isty sport tak by to bolo lepsie. Zajtra to asi zacnem praktizovat 😝 🙂

monkula
19. mar 2008

Sme späť. Chiarka vstala, po 10 minútach spánku, skoro ma porazilooo 😠 😠 😠
Nejaký ... začal štartovať pod oknami auto a naši susedia, teda neviem, ako to robia, ale keď odomykajú byt, tak šramocú po celej stene, asi pol minúty... 😠 😠

michalag
19. mar 2008

Ahoj moni, tak to mate ohladuplnych susedov 😒 , by som ich zabila 😠

monkula
19. mar 2008

Miška, susedoiv mi ani nespomínaj... 😒 😒
tí nad nami sú úplne super, len čo malá zapiští, už búchajú po radiaátoroch, včera som sa naštvala a povedala si, že ak ešte raz zabúchajú, tak im zabúcham späť, koho to prestne baviť skôr... 😎 😎
Ale keď oni vysávajú ráno o pol ôsmej, minule už o siedmej a pritom trieskajú do radiátora a asi majú dáku starú šunku, tak to veľmi počuť, mám ich po krk, začínam z nich byť paranoidná, ani hudbu si nemôžem dať hlasno, len počúvam, či niekto nebúcha, alebo keď zazvoní zvonček, tak sa celá roztrasiem, že čo zase kto chce a to pri televízore skoro ležím, aby som ho počula... 😅 😅 😔 😔

michalag
19. mar 2008

moni a ako to vyzera s tym domcekom? To by ste mali aspon konecne klud 🙂

martinadt
20. mar 2008

ahojte kočky
my sme teraz vstali tak som sa rozhodla vám napísať aspoň takto trošku
vidím že ste toho teda poriadne popísali snáď bude čas to prečítať

tinuška dakujem za IP hneď keď anjelik zaspinká tak si nájdem trošku času a odpíšem dúfam že sa tu dnes stretneme ešte pred tým ako odídete sviatkovať ak nahodou nie prajem nádherné sviatky

zatiaľ pa pá na obed sa pokúsim prísť

monkula
20. mar 2008

Ahoj Maťka, vitaj domka... 😵 😵 😵
Aj vám prajeme pekné sviatky...

martinadt
20. mar 2008

ahoj Moni .. ďakujem pekne 🙂 ako sa máte? čo deťúrence?

dannynka
autor
20. mar 2008

ahoj matka som ta stihla,ako sa mas?hmm?

martinadt
20. mar 2008

jéééj danny ahojky, nečakala som že tu niekto bude 😵
cítim sa trošku slabšie ale som OK a čo vy? ako sa máš ty? a čo Gabika?

dannynka
autor
20. mar 2008

no ved ani ja som necakala ze tu niekoho uvidim,ale som rada ze si tu 😉

ti verim ze sa citis slabsia,ved aj mas preco,tak teda ak mozem posielam ti odo mna sily kolko potrebujes 😀 😀

a Gabika,vecer som sa tu preto neukazala lebo Gabika nevedela zaspat tak som si musela ist lahnut k nej a zaspala som s nou 😅 ,stale ma zvysene teplotky a neni vo svojej kozi.Akurat mam na navsteve maminu,lebo dnes idem s Gabikinou krsnou kukat svadobne saty tak aby mi ju mal kto postrazit. 😉
a Didinka ako?

martinadt
20. mar 2008

jéééj ďakujem ale veru sily pri malej asi aj ty dosť potrebuješ 😉

a z čoho máte teplôtky, prepáč ešte som nečítala do zadu 😅 dúfam že nič vážne, alebo zúbky? 😕
a krsná sa ide vydávať? 😵 😵 😵 supeeeeer

dannynka
autor
20. mar 2008

si necitala,dozadu ze?

dannynka
autor
20. mar 2008

matka nestiham odpisovat ale uz idem na to,(mala skace na fitlopte a nechce ma pustit k pocitacu 😀 😀 )

dannynka
autor
20. mar 2008

teplotky som myslela ze mame najskvor zo zubkou ale ked nam po par dnoch neprechadzali isli sme k dr a ten nam povedal ze je to angina 😝
ano krsna sa ide vydavat a Gabika ide za drzicku 😀 😀 😀

dannynka
autor
20. mar 2008

preklep-drzicka=druzicka 😀 😀 😀

a zase tu vediem monolog 😝

martinadt
20. mar 2008

danny prepáč už som tu 😅

tak dúfam že vám teplotky rýchlo prejdú a kedy máte svadbu? aby maličká vyzdravela 😉 a šatičky už pre maličkú máte?