Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

michalag
18. feb 2008

Ahoj danny 🙂 ,
Tak to je super ze Gabike je uz lepsie

...a dakujem ked sa zobudi tak mu dam pusinku aj za vas 😉

dannynka
autor
18. feb 2008

miska no veru aj ja som rada uvidime aka bude ked sa zobudi 😅 😅

tinakul
18. feb 2008

Miška to mi je lúto, že soplíky ☹ my to už máme chválabohu za sebou - klop,klop 😵 a na odsávačke sa iba seme.... skúste ho naučít fúkat - možno sa mu to bude darit a odsávačka bude minulostou 😉

Danny no to je super, len tak dalej 😉 no a to mliečko - neviem - mne kázali dávno ked Sophi mala hnačky bez laktozové pit - takže Nutrilon ohne lactoze sme pili 😉 že vraj aj to prehána 😒

dannynka
autor
18. feb 2008

tinka no veru aj ja som rada 😉
no neviem,ale moja mliecko pije kazde rano tak neviem 😅 😅

michalag
18. feb 2008

danny, ty este kojis?

tinka, ved to ze neviem ako ho to mam naucit? 😅

dannynka
autor
18. feb 2008

miska ee nekojim asi od Gabikinho rociku,ale rano mi pije este umele mliecko 😉

tinakul
18. feb 2008

Dany však preto vravím - a akú značku pije??? 😕

Miška striekni mu do obidvoch dierok ten sprej s morskou solov a bude mu vytekat - tak mu ukáž ako funí ježko - nech ta zopakuje - teda našej sa to strašne lúbi a opakuje, alebo som ju dávala pred zrkadlo, že ukáž ako vie fuňiet Sophi _Sophinke v zrkadle 😀 😀 a len ked trošku fúkne, už jej to parádne vytiahnem z vreckovkou sama 😵

michalag
18. feb 2008

Danny, tak som to asi zle pochopila.

Tinka, vyskusam a uvidim, lebo s tou odsavackou je to hroza ☹ , chudacik. Dakujem

dannynka
autor
18. feb 2008

tinka-francuzke jej chuti bo ma vanilkovu prichut 😉

miska 🙂

martinadt
18. feb 2008

danny som rada že ste dnes už viac oki 😉

miška tak vy ste nachladnutý? 😕 😕 veď len prednedávnom ste sa tak dlho liečili ☹ 😔

tinka ty si tu vždy keď ja nie 😠 a naopak 😀 to snáď už neni je ani možné 😀

michalag
18. feb 2008

matka, no co narobime, ale myslim ze je to z toho pocasia 😠 , raz je teplo, potom zase zima 😖

A ako sa mate?

martinadt
18. feb 2008

ahoj Miška, tak dúfam že vám to rýchlo prefrčí 😉

my sa máme celkom dobre, dnes som malú asi unavila sebou 😅 chcela som vymyslieť niečo nové, boli sme pri kamarátovi v hoteli kuk a keď sme prišli domov som sa s ňou chcela zahrať tak som si urobila takých pajáčikov z papiera na prsty a začala som sa rozprávať s nimi aj s malou a robila som hlúposti najskôr sa smiala rehotala až sa jej začalo zývať 😅

dannynka
autor
18. feb 2008

matka tak ste si vymysleli super divadielko 😀 😀

martinadt
18. feb 2008

danny to áno, len malú to asi moc nebavilo potom už neskôr 😅

olianko
18. feb 2008

ahojky
tak ako po vikende? my sa mame celkom dobre, v nedelu sme boli v cukoske..mnamky 😵 boli sme krmit aj labute a ine vtaciky ale nejake boli prezrate tak vela nechceli 😠
inak prave kukam tu neveru po slovensky 😕

martinadt
18. feb 2008

ahoj oli

ako sa máte? páčilo sa malej chovať zvieratká? 😵
inak aj ja to mám zapnuté, a podľa mňa je to kamufláž 😕

tinakul
18. feb 2008

A kde to dávajú babenky - tú neveru??? 😕
Matka ty chytáš všetky slovenské programy??? 😕
Oli tak super víkendík - my sme podobne - kedže sme boli bez malej - piatok, sobota, nedela bola v reštikách a cukroskách 😝 a potom že z čoho priberám 🙄

Baby dnes sa mi Sophi tak ozaj skutočne sama pýtala pišat no záchodík - a to dva - krát - že som sa jej nepýtala 😕 no zostala som normálne v šoku 😵 😵 😵

olianko
18. feb 2008

ahoj marti
No Alex ma rada zvieratka-aspon to tak vyzera.Vzdy sa velmi tesi , vyska ked vidi vrany, holuby, psov aj labute.Dokonca sme videli aj dve macky co "vencili" vonku ale ona si aj tak myslela , ze je to havino 🙂
ja mam tiez ten pocit, ze je to kamuflaz-dobre nahrane ..no ale kto vie
Inak my pijeme tiez France Lait mlieko
marti vyskusam aj ja tak uspat Alex ako ty Danielku 🙂

martinadt
18. feb 2008

ahoj tinuš 😵

nie všetky programy nechytáme, len markíza (sem tam 😅 ) jojku stále, TA3 a aj STV1
to je super že Sophinka sa pýta na záchodík 😵 😵 😵

olianko
18. feb 2008

Ahoj Tinka
tak to je fakt super, ze sa pyta 🙂
no o priberani mi ani nehovor.... 😠 ale ked ja neodolam sladkemu ☹

tinakul
18. feb 2008

Mati tak to je dobré - aspon máš čo kukat - sem, tam 😉 to divadielko muselo byt supiš, ako som písala na takéto bola aj Sophi - vždy sa jej lúbili divadlá - hlavne s postavičkami na prstoch, alebo s bábkami 😵
My sme to France Lait ani neskúšali - po kojení sme šli na Nutrilon a tiež pohodička 🙂

tinakul
18. feb 2008

Však oli ani jááááááááá 😠 ale už ma to štve a začínam cvičit 😀 no uvidíme, lebo som pribrala dve kilá - čo už nie je málo 😠 a furt musím mat čokinu, čo už som ako závisláčka 😝

dannynka
autor
18. feb 2008

ahojte,ste sa rozpisali 😀 😀 😀

martinadt
18. feb 2008

oli to je super, aspoň ju zabaví hocijaké zvieratko 😵
podla mňa to bude kamufláž, nepripadá mi že by len tak niekoho nahrávali a montovali kamery 😕
inak ja som ju nechcela uspať, ale zabaviť, len ju to asi unavilo 😅 😀 😀 😀

tinka aj ja som robila tie také na prsty bábky, inšpirovala som sa reklamou na Orange 😀

inak baby mám otázku, nemáte skúsenosti s tými výživami od HIPP? 😕 😕

tinakul
18. feb 2008

Inak baby neviete mi niečo účinné a rýchle hlavne poradit na herpes??? 😕 Nemám s tým žiadne skúsenosti - ešte som ho nemala, možno dávno 😝 a dnes ma to vyhadzuje - neviem čo s tým 🙄 🙄 🙄 ☹ a oslava sa blíži - to ako naschvállllllllllll 😠

michalag
18. feb 2008

Ahojte oli, tinka 🙂

matka, my sme davali malemu len HIPP-ka 🙂 😉 a malemu velmi chutili, ale kazde babo je ine

tinakul
18. feb 2008

No Mati mi sme ich moc nekupovali, skôr som varila - ale sem tam áno - čo boli určené na ten vek - a chutili jej 😉 žiadne zlé reakcie sa neprejavili - takže si myslím pohoda 😉

tinakul
18. feb 2008

čau Miška a Dany 😉
Miši no ako dopadlo fúkanie??? 😕

michalag
18. feb 2008

ale jasnacka, ze som aj varila, lebo by som sa pri nich asi nedoplatila 😅

tinka, ja mavam herpes casto, ale uz neviem co by mi mohlo nato zabrat. Viem ze je nejaka masticka, ktora to (asi) urychluje, ale musi sa dat v zaciatkoch ked sa ti tvori

michalag
18. feb 2008

tinka, ziadna slava ☹ , ale poobede ked sa vyspinkal tak uz nemal sopliky 🙂 😉