Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

martinadt
20. mar 2008

jééj to je super 😵 😵 a idete aj s drobcom či len sami dvaja? romatický víkendík? 😨 🙂

tinakul
20. mar 2008

Potom si ta lepšie prečítam, ešte si ta vychutnám tuto 😉 mám rozpozeraný aj film - jednu telenovelu, ale pozerám už druhý den 😀 radšej kecám tuna 🙂
Ale aspon máte domka ozaj veselo ... a ked aj ujo je aká povaha??? 😕

martinadt
20. mar 2008

a akú telenovelu kukávaš? tú na markíze? 😅 lebo tá zvykne bežať aj u nás niekedy sledujem 😅
doma je moc veselo, ujo je skôr taký už vážnejší 🙂 tiež si urobí srandu ale už odtiaľ potiaľ má veľa rozumu a keby som ho mala porovnať s Martinkom tak čistý opak 🙂 on sa skôr správa ako doslepý rozumný človek kdežto my ako deti 😅

tinakul
20. mar 2008

no pravdupovediac ideme šiesti - len aj Maťko sa chcel prisáčkovat - že vraj bude mojim synom či čo 😀 tak neviem... 😀 No vravím ti že musíš prečítat a sa nasmeješ a dakujem za pozdrav 😉
Tak aspon si krásne zvykla na UM - no musela chúda - ale máš to aspon lahšie - no počkaj a v nemocke si si mliečko aj odsávala, alebo samé vymizlo??? 😕

tinakul
20. mar 2008

no tak aspoň vy deti máte nad sebou nejaký dozor 😀 ee??? 😅
No na markíze ide tiež tá škaredá Betty alebo ako sa to volá??? Lebo kukám na prime to isté - len tu sa to volá ošlkivka Katka 😀

martinadt
20. mar 2008

aspoň vám bude veselšie 🙂
teda to si ozaj musím prečítať čo sa tu dialo 😝
mlieko som odsávala kus ale len sobotu nedeľu kým som v podstate ešte len ležala a nič so mnou nerobili potom som neodsávala 😖 nevládala som ani a mlieko je fuč 😕

martinadt
20. mar 2008

aha ale tá betty býva tuším len sobotu či nedeľu nie? 😕 ja že myslíš telenovelu čo ide aj teraz na markíze 😅

tinakul
20. mar 2008

šiesti ideme - ako tri páry bez detííí , vlastne ostatní ešte deti nemajúúúúúúúúú 😉
Tak možno aj nejaká alkohol party bude 😀 No len sa hovorí, že ešte chvílku sa musí odsávat kým postupne vymizne, ja som aj týžden, dva musela 🙄 lebo vraj ked zrazu zmizne, môže sa ti upchat nejaká cievka a vznikne uzlina v podpazuží a pod... ale tá po čase zmizne , len sú problémy 😝 tak snád nič nebudeš mat 😖

martinadt
20. mar 2008

tinuška malá sa mi už budí, budem musieť ísť aj keď nerada ale chcem byť teraz s ňou kým je hore pohrať sa a pôjdeme vonku trošku 🙂

tak vám prajem príjemné sviatky užite si to 😵 😵 hádam sa tu potom stretneme 😝 a ja to tu už budem mať dočítanéé 😉
posielam vám pusinky a pekný víkendík 😉 😵 pa páááá pozdravujeme aj Sophinku

tinakul
20. mar 2008

A teraz ide aká??? 😅
Inak tá ošklivka je fajn - o modelingovej agentúre 😀 videla si to už??

tinakul
20. mar 2008

díky , a užite si prechádzku aj sviatky - tak papáááááááá snád v pondelok večer 😉 boštek Danielke 😵

tinakul
20. mar 2008

INAK KRáSNE VELKONOčNé SVIATKY, VáM PRAJEM - VELA šIBAčOV, VODY, A VODKY, ABY STE BOLI ZDRAVUčKé PO CELUčIčKý ROK AJ S BABENKAMI 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

martinadt
20. mar 2008

tinuš teraz ide tá s Nataliou Oreiro a tým blonďákom, oni už mali jednu telenovelu spolu keď som bola v prudkej puberte tak som to kukávala tuším to bol Divoký anjel 😎 ale tú ošklivku sem tam kuknem na markíze čo býva veru aspoň pokukať po tých kočkách tam 😎 a povedať si že musím niečo so sebou robiť 😀 sem tam aj nejaké pekné šaty tam sú celkom ale dá sa na tom aj zasmiať 😅

babyyyyyyy a vy ste kde všetky??????????

monkula
20. mar 2008

ja som bola v posilovni 😎 😎 😎 😎

martinadt
20. mar 2008

oli ako pokračuješ s nemčinou? oli a tú mamičku si si nemala všímať kým to nevadilo učiteľke a nikomu inému a Alex pekne tíško sedkala.

macka a vy sa ako máte? našli ste nejakú tu dovču teda k moru? 😕 ako sa má Nicolasko? tvárička je už v pohode či stále máte ten ekzémik?

tinka tak vám pribudne malý člen do rodinky? 😵 😵 😵 supeeeer

kde ste to čítali vtipi? 😕 😕 😕 😕 😕 ani s tou nutelou neni som v obraze 😠 😅 ale tej provokatérke aspoň áno 😝 😀
teda tinka najviac ste tu zapratali asi ty s maťkom 😠 😠 😀 😀 😀 to ste mi dali zabrať čítať 😎 😀

tak kočky a kde sa teraz všetky flákate? veru som pomaly viac ako dosť unavená, tak si pôjdem ľahnúť ... snáď zajtra pa pááááá

dannynka
autor
20. mar 2008

matka som tuuu 😝 😝 😀

monkula
20. mar 2008

aký malý člen do rodiny, do kelu, čo mi zase ušlo? 😠 😠

dannynka
autor
20. mar 2008

monkula ahojky,ten mali clen je tusim cakajuce babenko tinakulinej rodinky teraz neviem ci sestry alebo muzovej sestra 😀

monkula
20. mar 2008

ahaa, som naivne zadúfala, že Tinka... 😵 😵Baby, kedy ušúľate druhé bábenká? ja chcem prežívať vaše tehuľkovanie... 😵 😵 😵

dannynka
autor
20. mar 2008

monkula no u mna neviem ci sa dockas 😀 😀

monkula
20. mar 2008

Prečo? 😠 😠 😠 😀 😀

dannynka
autor
20. mar 2008

tak skoro neplanujeme 😀 😀 😀

olianko
20. mar 2008

Ahojky
danny ako pokracujes?
marti ahoj tak uz si konecne doma s malickou 😉

monkula
20. mar 2008

ja mám čas... 😀 😀
inak, to isté som hovorila aj ja, že nechcem druhé, ale potom prišlo obdobie, že Jarko sa už nechce tuľkať, a podobne, tak sme si zadovážili malé mäkkučké voňavé bábenko a ani toto sa už nechce mojkať, len loziť... 😠 😠 😀 😀 😀

dannynka
autor
20. mar 2008

ahoj oli,no dietkujem v poho zajtra cestoviny a na veceru pizza 😀 😀 😀

dannynka
autor
20. mar 2008

inak baby dnes som bola skusat satocky spolocenske ak chcete nachvilku vlozim do albumu nazrite a potom mazem,co vy na to? 😀

monkula
20. mar 2008

no davaj davaj, na čo čakáš? 😀 😀

dannynka
autor
20. mar 2008

okik idem na to 😉

michalag
20. mar 2008

Ahojte 🙂 ,

matka, vitaj doma 😉 🙂 🙂 🙂

moni, tak treba dalsie vonave babatko 😝

Zase ste toho popisali az az, a mala som co robit kym som as docitala 😅

monkula
20. mar 2008

Ja mám dve, teraz je na rade niekto iný...
Sestra slobodná, bezdetná, švagor slobodný, bezdetný, švagriná zadaná, bezdetná... 😝 😝