Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
22. mar 2008

matka tak ja sa teda poberiem lebo fakt mi neni dobre a navyse mangel chce ist za pc..tak ho idem pustit.A zajtra sa tu ukazem asi az vecer lebo ideme na cely den k svokrovcom 😉

pa pa a daj Didinke odo mna pusinku,bru nocku vam obom 😔 😔 😔

martinadt
22. mar 2008

dobre tak pekný deň zajtra užite si ho pa pá a dobrú noc

martinadt
23. mar 2008

ahojky kočky kde sa túlate?

michalag
23. mar 2008

Ahojte 🙂 , tak my sme sa dnes vratili konecne domov. Hoci bolo super,rychlo nam to ubehlo, maly sa vyblaznil, pobehal po zahrade, ale doma je len doma 😉 🙂 .

martinadt
23. mar 2008

ahojte

ste tu niekto? my už spinkáme...

Miška ahoj ako bolo? vytešil sa malý aj starý rodičia?

michalag
23. mar 2008

Ahoj mati, som, ale drahy ma za chvilku vyhodi, lebo musi nieco urobit do prace 😠 .

U starkovcov bolo dobre, maly bol vybehany a velmi ho tesilo, ked ich havo, behal za hrackou, ktoru sme mu hadzali.... svokrovci sa tiez z maleho vytesovali.... len som bola trosku nahnevana, lebo uz sme objednali tortu na Samkovu oslavu, ktora bude o tyzden v sobotu a ujo povedal ze sa mu neda prist, lebo musi byt v praci a to pochybujem ci pride aj teta so svagrinkou, lebo oni vzdy iba spolu, takze asi oslava bude len s mojou maminou a s nami, ale som povedala ze by nas potesilo keby prisli 🙂 , tak hadam sa nam podarilo ich presvadcit a ze pridu aspon oni dve 😅

a vy sa mate ako???

michalag
23. mar 2008

musim pustit draheho k PC, tak neskor sem este nakuknem 🙂

martinadt
23. mar 2008

jéj Mišik nevšimla som si že si tu 😖 prepáč

tak vám bolo dobre aj malému tak super 😵 no škoda že sa mu nebude dať prísť 😠 ale tak teta so švagrinou možno prídu no nie?

no maličká sa má dobre spinká dobre v poslednom čase a aj papá normálne

michalag
23. mar 2008

mati, tak super 🙂 😉

ved uvidime, hadam pridu aspon oni.

Nam Samko posledny tyzden spinkava v noci dost zle ☹ .... kazdu noc je hore s placom, tak dufam ze su to posledne 4 stolicky a potom uz bude dobre..... teraz ked sme boli u starkej, tak sa mi zobudil o 2:00 a nechcel ist spinkat a zacal vykrikovat teta, starka, tak som ho dala ku mne do postele, aby vsetkych nepobudil a hned zaspinkal, ale ked som ho dala naspat tak sa zacal mrvit a mrncat a cez den je to zo spankom to iste ☹ .

martinadt
24. mar 2008

ahojte

Veľká noc, veľká noc, ďaleko je do vianoc,
kto má trochu umu, naleje si rumu,
ak má prísť aj opička, ďalší chod - borovička.
Len povahy krotké dajú prednosť vodke. ...
Pálenka a voda dnes patria ku sebe,
na mokré vlasy už netreba hrebeň.
Pálenka a voda dneska budú vládnuť.
Keď bude ťažko stáť, môžme si i sadnúť.
Príjemné veľkonočné sviatky Vám praje Martina, Danielka, Maťko a Aďko 🙂 🙂

tu je dnes krásne slnečno len fúka studený vetrisko 😖 ale boli sme aj vonku 🙂 a malá teraz zaspinkala

Miška takže vás trápia zúbky? 😖 ja som si všimla že Danielka dnes tiež nejako slintá 😒 tak dúfam že ak sú to zúbky nebude ju nič trápiť a vám prajem nech vám to čím skôr vynde vonku 😉

martinadt
24. mar 2008

ahoj kočky kde ste?

ja sa tu práve pohoršujem
http://www.aktuality.sk/spravy/domace/vlada-chc... 😠 😠 😠 toto je už ozaj strašné

etuska
24. mar 2008

Uz som tu 🙂

martinadt
24. mar 2008

no ahoj 🙂 aj ja som tu 😅 ako skoro stále 😝

mimakro
24. mar 2008

Aha. Mi akosi neskoro dochádza. Však ja som len reagovala na tú bibliografiu 😀

dannynka
autor
24. mar 2008

avojte 😀

etuska
24. mar 2008

Prave som mrkla na ten link-ozaj otras.kebyze som lekarka-gyndoska,tak ma to riadne napali.Ved ak sa to prieci mojej voli,moralke...Je kopec lekarov,ktoreým to nerobi problem,tak preco nutit kazdeho???
Niekedy mam pocit,ze zijeme v Kocurkove 😠

martinadt
24. mar 2008

jééj danny ahoj nová fotočka 😵

etuska presne tak toto pobúrilo aj mňa a už asi dve hodiny sa tam vo fóre handrkujem s jedným hlupákom 😠 a dokonca som sa stretla s názorom, že mamička ktorá má popôrodné psychické problémy a zabije pri tom dieťa - tak to je beztrestné 😠

dannynka
autor
24. mar 2008

matka ahojky,ano aj do albumceku som prave par vlozila 😀 😀 😀

etuska
24. mar 2008

hmmm,je to sice polahcujuca okolnost-sama som mala poporodnu depku,no NIKDY som nemala teda vrazedne sklony! 😒 To by sa tu vrazdilli novorodenci ako na beziacom pase 😒

dannynka
autor
24. mar 2008

no aj ja som kukla na ten link,no veru hroza co sa deje, 😝

martinadt
24. mar 2008

danny páči sa malej šmykľavka? 🙂

s tými popôrodnými ... ťažko je povedať či je to beztrestné keď nekoná v normálnom stave ale 😠 😠 hnevá ma to všetko tam

etuska
24. mar 2008

Baby,co vy na to? 🙂

etuska
24. mar 2008

Danny-super smykalka 🙂

mimakro
24. mar 2008

Martinadt, bohužiaľ vždy budú dve strany, jadna za a druhá proti. Ale najviac ma štve, že rozhoduje niekto, koho sa to netýka. A čo s matkou, čo vyhodí dieťa z okna? Ona si ten trest bude odpykávať celý život. Je to citlivá téma a nedá sa len tak vyriešiť.

martinadt
24. mar 2008

etus sú tam krásne detičky a súhlasím so zvýšením pôrodnosti a nie úmrtnosti 😔

etuska
24. mar 2008

Takze baby,kedy planujete dalsie? 😀 😀 😀

dannynka
autor
24. mar 2008

babulky no Gabike sa smykalka moooc paci 😀 😀 😀 ,sme ju museli dnu dat ked je vonku teraz taketo pocasie 😝

mimakro
24. mar 2008

etuska, to akože máme zvrátiť nepriaznivý demografický vývoj? Len to nespomínaj pred mojím manželom. 😀 On chce furt tretie

martinadt
24. mar 2008

etuska ja už neplánujem

danny to je super a teplotky sa nevrátili malá je ok?