Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
2. máj 2008

oli ja tu jednym ockom 😉

olianko
2. máj 2008

danny aj ja 😉
ako sa mate? ste zdrave?

tinni
2. máj 2008

ahojte 😉

dannynka
autor
2. máj 2008

oli tinni ahojky,mame sa fajn a veru sme aj zdrave...a vy ako? a ty oli ako dietkujes?hmm?

tinakul
2. máj 2008

jééééj to sa tu rozbieha 😉
čaute kočky 🙂

dannynka
autor
2. máj 2008

tinka vlozila som jednu aktualnu fotto 😅 😅 😝

tinakul
2. máj 2008

Dany všimla som si 😉 malá je podarená ako vždy 😉 A to je jej kamarátka??? 😕
A na tej druhej je predok z vášho auta,??? 😕

dannynka
autor
2. máj 2008

tinka trefa do cierneho...ano na prvej je kamaratka a na druhej uz spominany zachraneni predok s auta 😅

dannynka
autor
2. máj 2008

tinka idem uz bruu lebo ma mangelik vola pa pa snad zajtra 😉

😔 😔 😔

tinakul
2. máj 2008

tak aspon niečo sa zachránilo 😝 Dany musím už ísť od pc sorry - povinnosti volajúúúúúúú a film pokračuje 😅
tak brúúúúúúú nocku 😔

martinadt
3. máj 2008

ahojte

ja len na skok, včera sa nám stala taká nepríjemnosť 😔 tinka na IP odpíšem neskôr 😉

boli sme v meste s marekom asi 50 km od nás a pokazilo sa mu auto 😠 boli sme u jeho kamaráta ktorého má tam kdesi v tom meste a nemal kto po nás prísť lebo všetci pracovali tak sme museli čakať kým skončí maťko a prišiel až okolo pol noci a domov sme prišli okolo druhej takže sem som už nešla strašiť bola som rada že som doma lebo aj malá bola nervózna, zaspinkala u nich na posteli potom som ju musela prevláčať do auta a z auta zas domov no strašné 😖

tak snáď večer sa tu ukážem teraz chcem ísť von s malou nech si pospinká v kočíku na vzduchu tak zatiaľ pa pá

tinakul
3. máj 2008

No Mati 😖 to mi je lúto ☹ muselo to byť strašnéééé , a hlavne pre malú také zmeny 😒 No hlavne že ste v poriadku dorazili.... 😵

dannynka
autor
3. máj 2008

tinka ahooooj 😀

tinakul
3. máj 2008

čaaaaaaaaaau 😀 ty si striehla kto sa ozve čo?? 😀 Pekné foto 😉

dannynka
autor
3. máj 2008

no ani nie..citala som jednu temicku od zaciatku..a dakujem 🙂

tinakul
3. máj 2008

aha - no ja len, že si bola nenormálne rýchla 😅 😀
A čo ako ste sa dnes mali mojko?? 😕

dannynka
autor
3. máj 2008

no to ja som vzdycky ci nie 😠 😀 😀 😀

no dnes pohodicka celkom,doobedu sme boli v meste a poobede bol mangel vonku aj s Gabikou tak ja som si stihla medzicasom aj hlavu nafarbit 😀 😀 😀

a vy ste sa dnes ako mali?

tinakul
3. máj 2008

tak už tu asi nie si však?? 😒

dannynka
autor
3. máj 2008

ale som.... 🙂

asi pockam na mangela kym sa vrati domov 😉

tinakul
3. máj 2008

Aha sory, sme písali zase v rovnakom čase 😀
A akej farby ich máš teda?? 😕
No doobeda som sa motala v kuchyni, vypratala som z nej všetky veci, lebo sa bude prerábať o týžden 🤐
a od tretej do deviatej tu bola návšteva - majáles oslavy sú v BA - teraz ohňostroj,, samé koncerty vonku, tak sme boli s nimi kuknúť 😝 😉

tinakul
3. máj 2008

A kedy sa má vrátiť ??? 😕

dannynka
autor
3. máj 2008

no sme rychle obe 😀 😀

tinakul
3. máj 2008

som si všimla, že pridávaš fotky pre niekoho 🤐 no peknučké sú - to sú dnešné?? 😕

dannynka
autor
3. máj 2008

no teraz mam cervene....ved ak sa mi podary zajtra sa odfotim a vlozim na chvilku fotto oki 😉

coo idete prerabat kuchynku..tak drzim palceky aby ste ju uz cim skvor mali 😉

dannynka
autor
3. máj 2008

no pridala som,novsia je iba ta posledna...to sme boli vcera na brezine a bolo super.... 😉

tinakul
3. máj 2008

oki, budem zvedavá 😉
No musíme už , lebo je pôvodný stav, a už sa rozpadáva 😎 TAk sa vytešujem, že konečne nová kuchyňa bude 😵 aj ked je s tým makačka, ale každú ženu nová kuchyna poteší, no nie,?L 😅 Však v nej sa motáme najviac 🙄

tinakul
3. máj 2008

Na brezine??? A to je čo?? 😅

dannynka
autor
3. máj 2008

no ved,nova kuchyna je nova kuchyna,aj mi ked sme tento byt kupili sme si rovno aj linku dali novu,plavajucu podlahu do celeho bytu a tak podobne... 😉
dufam ze potom vlozis fotto ako kuchyna vyzerala pred a po 😉 uz sa tesime.. 😀

dannynka
autor
3. máj 2008

brezina...ako by som ti to opísala.... 😅

to je asi 5-km od nas peso,ide sa do kopca ako keby do lesiku.....je tam take detske drevenne ihrisko...drevenne pieskovisko a smykalky,super vzduch a aj prechadzka...ked niekedy prides mozem ta tam zobrat na vylet 😀

dannynka
autor
3. máj 2008

zase samomluva 😀 😀