Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
22. júl 2008

tinka tak sa tesime na nove spravicky o babenku v brusku 😵 😵 😵

tinakul
23. júl 2008

Dany dúfam, že len dobré správičky 😉 Inak baby vy máte pocit že je leto??? 😅 Však to je katastrofa s tým počkom 😖 No ale ja sa priznávam, mne by celé leto vyhovovalo takéto - lepšie to teraz znášam 😝

dannynka
autor
23. júl 2008

tinka tak to dufam aj ja teda v respektive ti to prajem 😵 😵 😵 z celeho srdiecka 😉

no veru to pocasie hroza 😠 ze leto...pre mna by nemuseli byt35-stupnove horucavy ale aspon tych 09-30 by mohlo byt... 😉
inak tinka asi ta sklamem ale zevraj cez vikend ma byt zase teplo..maju byt znova 30-tky xi xi aspon pojdeme znova na kupko 😀 😵 😵 😵

dannynka
autor
23. júl 2008

som zle napisala malo byt 29-30 stupnov- 😀 😀 😀

tinakul
24. júl 2008

áno Dany, už som o tom počula, tak som zvedavá, ale však nech je leto hlavne kvôli detičkám, ja sa prinajhoršom schovám niekam do tieňa, 😝 Na víkendík aj tak ideme k rodičom, tak si oddýchnem 😉
A to kupko je super nápadík, Gabiku to určite poteší 😉 Inak čo máte nové??? V poslednom čase to tu ozaj viazne...ani Maťka sa neozýva ☹ No aspoň my dve sem nakúkame, aj ked sa míňame 🤐

michalag
24. júl 2008

Ahojte 🙂 ,

tinka, tak potom hod nejake fotocky z 3D ak budes mat 😉 , uz sa tesime a tiez verim ze je vsetko v poriadku.
A ako sa mate???

danny, co mate nove?

Drahy bude mat buduci tyzden dovolenku, tak pojdu ku svokrovcom ale mozno uz na 2,3 noci a ja potom pojdem za nimi, ale tiez by sme chceli ist na kupko, tak hadam to vyjde a ked nie, tak chceme ist kuknut do Bojnic do Zoo 🙂

dannynka
autor
24. júl 2008

no tinka veru len my dve stalice...cez den nemam moc kedy lebo s Gabikou rano dlho buvame a potom ide cez obed aj neskvor hajat,takze tak..inak nic nove 😅
miska aj my by sme chceli ist v auguste do bojnic 😵 😵 😵

tinakul
25. júl 2008

No takže máte dobrý programík babenky 😉 MIška ked budú fotoše a všetko bude oki, doložím určite 😉
Ved už sa mi to blíži 😵
Inak novinka je, že až dnes sme dostali povolenie oficiálne na stavebné prerábanie bytu - takže konečne hor sa do práce 😝 To vám ale poviem, že sme sa načakali 😝 no dúfam, že v septembri už budem varit vo vysnívanej kuchyni 🙂 Ak by som sa už neukázala - pekný víkendík vám prajem 😵

dannynka
autor
25. júl 2008

tinka si tu este? 😲

dannynka
autor
25. júl 2008

tinka no veru nacase ze uz mate povolenie...to ste sa teda nacakalo 😝 a napodobne aj Tebe krasny vikendik 😉

tinakul
25. júl 2008

Dany už som tu nebola ☹ moc peknú fotošu si spravila v pase 😉 To je škoda, že sme sa zase minuli 😝 no a o hodinku fičíme k rodičom, takže až v nedelu večer prídeme.... si na teba posvietim 😉 pa zatial

dannynka
autor
25. júl 2008

tinka no veru skoda..kedy sa tu my dve stretneme? 😒

dannynka
autor
27. júl 2008

tinka kde si 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
28. júl 2008

tinka znovu to tu zanedbavas ale odo mna mas prepacene kedze si tehu 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tinakul
28. júl 2008

díky dany 😀 ked ja som tu vždy vtedy, ked ty zase nie 😝 😅

dannynka
autor
28. júl 2008

tinka veru sa tu obchadzame... ☹ ,ale snad sa nam uz podari stretnut... 😉

dannynka
autor
28. júl 2008

dnes vecer znova nik..fnuk 😒

tinakul
29. júl 2008

Že večer?? 😅 DAny to už dávno spííííííííííím 😝
No dnes sme boli na tom 3D a vyzerá byť všetko oki, pohlavie sa ešte nedalo zistiť, a bábo sa schovávalo za placentu... ale CD máme a bolo podarené, potom dohodím fotoše 😉

dannynka
autor
29. júl 2008

tinka tak to som rada ze si dobre spravy doniesla...tesime sa na fotose 😀

dannynka
autor
30. júl 2008

no kde ste kto?to tu uz zase zacina zapadat prachom fnuk.. ☹ ☹ ☹

michalag
30. júl 2008

Ahojte 🙂 , ako sa mate a co vase ratolesti?

tinka, tesim sa spolu s tebou ze je drobcek v poriadku 😉 😵 😵 😵

danny, hadam to tu nezapadne prachom 😅 🤐

dannynka
autor
30. júl 2008

no miska uvidime 😀 😅 😉

michalag
30. júl 2008

Ako sa mate?

dannynka
autor
30. júl 2008

my celkom fajn a vy? sa pochval co noveho?

michalag
30. júl 2008

my? Vsetko je po starom, len maly trucuje a zlosti sa, ked neurobime po jeho, ale hadam ho to co najskor prejde 😅 ...s nocnikom to je tiez tak vselijak, sice sa pyta, ale casto aj vymysla a chce tam sediet len tak, alebo cika po troskach 😒 ... ale konecne sme sa zase trosku rozhovorili 🙂

dannynka
autor
30. júl 2008

miska tak super,aj Gabike sa uz konecne otvorila pusinka vsetko po nas opakuje a rozprava ako sa len da...
rano ked vstane tak na nas krici s postielky..tato čau-mama čau taka je podarena 😀 😀 😀

michalag
30. júl 2008

zlatucka 😵 😵 😵 , no Sami sa este az tak nerozrecnil, povie iba to co on sam chce. Ked sa ho spytam ako sa vola tak mi naschval povie baba a nie Samko, ale vcera povedal "nie" a mam pocit ze teraz to bude jeho najpouzivanejsie slovicko 😅 , ved vcera sme sa smialy ze ano sa bude ucit uz asi tazsie 😀

dannynka
autor
30. júl 2008

miska neboj,on ked bude chcet sa rozrecni 😀 😀 😀
Mne zacina teraz GAbika pripadat uz taka rozumnejsia teda vlastne ze uz si zacinam vsimat ze ked jej nieco poviem tak mi rozumie...napr.dnes aby si odniesla knizku na miesto a ona tak spravila.... 😀 .Myslim ze zachvilku z nej budem mat velku pomocnicku 😀 😀 😀 😀 😀
a co sa tyka serblikovania....my sme na tom ok,uz sa mi aj vonku krasne pyta,ani doma nema problem a plienocka iba na spinkanie a aj ta uz zacina byt sem tam sucha,uz sa par krat stalo ze cez obed nemala ciknutu vobec tak sme ju dali aj na noc 😉

michalag
30. júl 2008

danny, to je super, mne Samko tiez rad pomaha, ked mu poviem aby vypol TV, odniesol si hracky....tak to robi rad, dokonca aj prach utierame spolu. Teraz su tie deti fakt v krasnom veku, len skoda ze v puberte to asi tak uz nebude 😅 🤐 😀
Nam sa Samko vonku vypyta ked mu treba cikat, ale ani za svet nechce cikat po stojacky, tak uz neviem, hoci mu treba...no a potom to je v plienke 😒

dannynka
autor
30. júl 2008

miska presne ako keby si o Gabike pisala...vypina telku,upratuje hracky nosi topanky..aby sme uz sli von.. 😵
a dokonca sa v nej zacina zobudzat typicka baba..lebo si musi vybrat co si obuje alebo oblecie 😀