Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

martinadt
20. aug 2008

ahoj babiky, ako sa máte? ja mám do konca dňa voľno pôjdem sa s malou prejsť len je akosi zima 😒

č je nové? inak kukám že je aj MK zmenený? 😕 čo sp tie detské príspevky a ostatné? 😕 😕

monkula
20. aug 2008

oli, a čo Ti bolo? 😕

tinakul
20. aug 2008

čaute 😉 Jééééj oli, Mati vy žijete?? 😅 Maťka kedy už budeš normálne fungovat na nete??? 😕
A u vás je stále akási zima, síce aj tu je to premenlivé, ale tričká ešte fičia 😉
MK je zmenený??? Ani som si to neuvedomila 😝
Monki Oli štipol kliešt a musela brať antibiotiká 😢
Oli inak zíram, malá ozaj šikovnica , ked takto skoro si odvykla 😵

monkula
20. aug 2008

oli, teda to je fakt sila.... 😝 😝

michalag
20. aug 2008

Ahojte, je tu niekto v tuto neskoru hodinku 😕 ???

My sme dnes maleho zacali oducat uz aj na nocne spanie bez cumlika a az teraz sme zaspinkali teda obidvaja 🙂 .
Malemu som kupila nalepky a povedala som mu ze vzdy ked sa vycika a vypyta ze mu treba, ze si moze vybrat nalepku ktoru nalepime spolu na papier, tak dufam ze to pomoze 😅

mimi
20. aug 2008

tu som uz dlho nezabludila, mozem sa pridat? 😅
tinakul, teraz som si vsimla, ze cakate druhe babo, gratulujeeeem!!

michalag
20. aug 2008

ahoj mimi, jasne 😉

mimi
20. aug 2008

michalag, ucite maleho na nocnicek? ako to ide? moj maly mal pred nedavnom dva rocky, ale akosi ho to este nechyta 😒 Rad chodi po byte bez plienky, ale nocnik je jeho nepriatel....

michalag
20. aug 2008

tak nam to uz islo, pekne sa pytal, len zrazu nastal zlom a bolo a zacal sa pocikavat. Tak nam nevadi ked sa pocikame, bude v tom behat, hrat sa
mimi tak dodatocne vsetko nalepsie k 2 rockom 😉

mimi
20. aug 2008

dakujeme! 🙂
Idem ja uz spat, lebo ide kriticka hodina na mna 😅 dobru nocku ! 😉

michalag
20. aug 2008

aj tebe bru nocku 😉

tinakul
21. aug 2008

ahojte 😵
Mimi dakujem 😉 Akosi si teba ani nepamätám 🤐 A ako sa volá tvoj malý??
Miška no super ste to vymysleli, snáď ho to bude inšpirovať 😉

dannynka
autor
21. aug 2008

ahojte tinka si este tu?

mimi
21. aug 2008

tinakul, si ma nepamatas, ani sa necudujem, lebo som tu starsne, strasne dlho nebola 😅 Chodila som tu este, ked bol prvy pokec 😉
MAly sa vola Kubko.

dannynka
autor
21. aug 2008

ahoj mimi ani mna asi nepoznas bo ja som zacinala v dvojke 😅 😀

tinakul
21. aug 2008

No Dany až teraz som tu - som absolvovala dvojhodinový spánok s malou, ona ešte hajká 😵
Mimi no tak asi preto 😝 Malý má pekné meno 😉 a kolko má - dva roky?? 😕

martinadt
21. aug 2008

ahoj babuľky ja zase len na skok 😅

čo máte nové?

tinuška ako pokračujete?všetko oki s drobcom? a čo sophinka? a kuchynku už prerábate? neviem či ti naposledy prišla IP 😕

danny vy sa ako máte, čo máte nové?

miška a vy so samkom?

ja musím povedať, že danielka sa zmenila.. je z nej čertisko a huncút na entúúúú 😠 😠 iba zle by robila ☹

tinakul
21. aug 2008

Mati, žeby obdobie vzdoru?? 😅 Ved počkaj, to je len začiatok... 😀 Idem mrknút do IP, lebo som si myslela, že ja som ti naposledy odpísala.... 😉

dominika65
21. aug 2008

ahojte mamicky!!!! prosim vas poradte mi.. chystame sa s 8 mesacnou dcerkou do chorvadzka... neviem ako je to s dokladmi pre malu??? mam ju dat zapisat do mojho pasu?alebo staci rodny list malej??? pomozte prosim ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

monkula
21. aug 2008

dominika, stačí ,ak ju budete mať zapísanú v pase.... ssamostatný pas detičky potrebujäú až od 5-tich rokov
S rodným listom to neuhráš...
normálne choď na pasové oddelenie v mieste Tvojhoi bydliska, priprav si 100Sk kolok, dones si rodný list malej a tam Ti to spravia na počkanie... 😉

dannynka
autor
21. aug 2008

ahojte ste tu niekdo?? 😅

monkula
21. aug 2008

hádaj... 😀

dannynka
autor
21. aug 2008

jeeeej stalica vitaj 🙂 🙂 🙂

monkula
21. aug 2008

nazdar....pekná fotka v pase...

dannynka
autor
21. aug 2008

dakujem a napodobne 😉

ako sa mate 🙂

monkula
21. aug 2008

fajn, pribudlo mi dieťa.... 😀

dannynka
autor
21. aug 2008

moni a ake ak smiem vediet 😀

dannynka
autor
21. aug 2008

este som zabudla odpisat 😅

matka u nas nic nove....teda zatial 😅 ,GAbike tiez sem tam uz zacina obdobie vzdoru ked neni po jej,by sa sa divila ake veci stvara 😒 😝 😀 ale ja sa nedam 😉

tinka len si pospinkaj bo ked bude druhe mimi tak uz si tak lahko nepospinkas 😀

tinakul
22. aug 2008

Dany 😀 obdobie vzdoru, tak to si ešte užijete 😀 to je len začiatok 😝 😀 😎

michalag
22. aug 2008

Ahojte, tak nam konecne naskocil net 🙂

tak s tym cumlikom to nevyslo, Samko si to nechce dat vysvetlit 😅 ☹ . Vcera vecer sme mu ho uz dali, lebo bol strasne unaveny, kedze poobede bez neho nevedel zaspinkat a normalne mal apstak, hadzal vankusom a strasne sa zlostil, tak to skusime o nieco neskor. Teraz sme si povedali ze najprv doriesime to cikanie a budeme sa zameriavat nato a ked sa podari tot, tak pojdeme na cumlik 🙂

Tak u nas obdobie vzdoru trosku ustupilo, Samko sa tak nejeduje a da si vysvetlit, ale jasne ze obcas sa nazlosti 😅

Tinka, jeeej ty uz si v 20tt, super ako to rychlo leti 🙂
Matka, ahoj 🙂 😉