Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

michalag
8. sep 2008

ja sa idem zajtra objednat na sono, ale ako preventivku, tak drzte mi potom palce aby bolo vsetko OK

dannynka
autor
8. sep 2008

moni tak tak 😵 😵 😵
veru uz sa aj ja tesim na babenko 😉

miska jasne budeme na Teba mysliet a drzat ti palceky 🙂

michalag
8. sep 2008

danny, ved kto by sa na takeho krasneho maleho drobceka netesil, no nie 🙂

dannynka
autor
8. sep 2008

miska tak tak 😀

olianko
8. sep 2008

ahojky 🙂
tak ako sa mavate? my celkom fajn....
danny aj oblapas kazde rano misu od zachodu? 😅 🙂

michalag
8. sep 2008

a Gabika ti uz spinka?
Baby, ozaj idem sa vam trocha pochvalit, dufam ze to nezarieknem 😅, "klop-klop-klop" Samko sa nam koncom minuleho tyzdna zacal znova pytat na cikanie a aj kakanie, .... a tiez si konecne umyvame zubky bez kazdodenneho revu 🙂 . Neviem ci som to pisala, vzdy za uspecne vycikanie, vykakanie, ci umytie zubkov ze si moze vybrat nalepku a moze ju sam nalepit na papier ktory ma na ladnicke...a zatial to funguje 😝 🙂 😉

michalag
8. sep 2008

Ahoj oli 🙂

olianko
8. sep 2008

ahoj michalag 🙂
jej tak super vam to ide.to si ale dobre vymyslela s tymi nalepkami.take nieco pouzijeme aj my ale az ked bude saska vacsia a dufam, ze to bude zaberat 😉

michalag
8. sep 2008

ja uz cakam kedy to prestane zaberat 😅 🤐 , ja som sa bala ze to este nebude tak chapat, ale som rada ze to funguje 🙂

dannynka
autor
8. sep 2008

ahoj oli,nastastie nie zachodova misa zatial je moj kamarat 😀 😀

miska ano GAbika uz spinka asi od 21-00 😉

martinadt
8. sep 2008

ahojte babule, ako sa máte? u nas dnes bolo počko zase oničom 🙄

oli ty aj žiješ 😝 ako sa máte? si už oki? a čo alex? 🙂

dannynka
autor
8. sep 2008

ahoj matka aj u nas bolo napodobne...hnusne pocasie az poobede sa trosku vycasilo 😉

martinadt
8. sep 2008

u nas je to už ako v jeseni premenlivé počasie fúka je zima no hrozné 🙄

michalag
8. sep 2008

Ahoj matka, ako sa mate? Minule som pozerala tvoj album a mala je uz ale velka a krasna slecna 😵 😉

dannynka
autor
8. sep 2008

matka tak podobne bolo dnes aj u nas..no hroooza 😝

martinadt
8. sep 2008

veru ale ja už neviem ako obliekať malú, šatičky jej už moc nedávam no..

dannynka
autor
8. sep 2008

matka ved to clovek nevie ako ma seba obliect nie to este dieta 😝

no nic ja som akurat s vane vyliezla a idem hajat za mojou GAbikou 😵 ,tak pa pa a bruu nocku 😔

michalag
8. sep 2008

danny, aj tebe bruuu nocku 😵

martinadt
9. sep 2008

ahojte ako ste sa dnes mali? ja už pracujem len poobedia lebo máme málo tak som s malou viacej 😵

dannynka
autor
9. sep 2008

matka ahojky mi dnes celkom fajn..len to pocasie by este chvilku mohlo byt lepsie 😒

olianko
9. sep 2008

ahojky
marti mame sa dobre a ja som o.k., Saska je strasne ziva a stale nestiham za nou utekat 🙂
dnes sme boli cvicit v Sokole, tak poviem vam, ze som sa nalietala a je to uz pekne davno co som videla kladinu a svedske debny 😅 🙂

sabi222
10. sep 2008

ahojte mamini som mlada mamina a rada by som svami popísala 🙂

sabi222
10. sep 2008

lebo som tu nova

monkula
10. sep 2008

ahoj 🙂 🙂 🙂
sabi, tak nám o sebe niečo prezraď....
ja som Monika, potomstvo vidíš v pase a v albume.... 😉

michalag
11. sep 2008

Ahojteee je tu niekto??? 😕

martinadt
11. sep 2008

ahojte ja som skočila kus na net, malá teraz zaspinkala a je chorá, neviem ako idem zajra robiť ☹ má horúčku 38.4 volala som ujovi tak príde do nejakej hodiny, tala som jej tachipirinu dúfam že jej teplôtka klesne 😢

dannynka
autor
12. sep 2008

ahojky 🙂

matka dufam ze uz je Didinke lepsie 😉 posli jej od nas velku pusinku a nech ju chorobky s daleka obchadzaju 🙂

martinadt
12. sep 2008

ahojte

malá len teraz zaspala, nechce ani spať, nervozna je nesvoja a horúčky sú stále, zajtra asi pôjdeme k doktorke lebbo ani kvapky nezabrali, teraz sme skúsili čipok no

danny dakujeme

michalag
12. sep 2008

Matka, tak dufam ze to Didinke co najskor prejde 😉 a prajeme jej skore uzdravenie 😵
Ako sa inak mate???

dannynka
autor
13. sep 2008

matka veru radsej chodte...za to nic nedate a aj ty budes kludnejsia 😉

miska-my sa mame v pohode,ja sa uz citim troska viac unavenejsia..ale to je asi normalny jav pri tehu 😉 a navyse nejako sa u nas dnes celkovo ochladilo,je tam hladnejsie a fuka tam hrozny vietor... 😝
miska a vy sa mate ako?