Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

monkula
21. nov 2008

heej ,čo ste zapadli? 😀

dannynka
autor
21. nov 2008

moni ee ale nestiham odpisovat...skype majovky....a ipcka 😀 😀 😀

michalag
21. nov 2008

u nas tiez zatial len dazd, teda po dazdi, ale mozno do rana... 😅 , ale zima je teda poriadna
moni, ja tiez zatial nemam pre Samka zimne topanky, tak hadam nieco zozeniem

dannynka
autor
21. nov 2008

ide hodit rychlu sprchu ale vratim sa este Gabika berie ATB o polnoci tak chcem vydrzat,teda vlastne musim 😀

michalag
21. nov 2008

danny, tak to sa ti teda neoplati uz teraz ist hajat...tak tu budem s tebou 😉

dannynka
autor
21. nov 2008

jeeeej miska tak mi daj 5-min na tu sprchu a som tvoja.....zatial ak chces mozes kuk v albume mam kalendar na rok 2009-mozes posudit....beriem vsetky nazory 🙂 😉

michalag
21. nov 2008

danny, krasny kalendar 🙂 cele si robila ty ci si len vkladala fotky? Ides to dat ako darcek na Vianoce?
Ja by som tiez spravila ale nejako nemam na to nervy, asi mam tvorivu krizu 😅

dannynka
autor
21. nov 2008

uz som spet 🙂

miska dakujem za pochvalu,mala som podklady od kamosky....teda stacilo len fotto povkladat ale niektore som si este aj tak poprerabala teda popridavala tam nejake dalsie veci 😉

michalag
21. nov 2008

takyto darcek potesi hlavne starkovcov. Ja som dala minuly rok vyrobit pre starkovcov a aj prababky a boli velmi radi, kedze Samka nevidia casto ☹

dannynka
autor
21. nov 2008

aj ja mam v plane dat ho spravit pre nasich a svokrovcov.....veru potesi... 😵

tak skus vymysliet aspon vianocnepohladnice alebo aspon nieco podobne 😉

dannynka
autor
21. nov 2008

miska kde si usla?asik si uz pomalinky aj haji sla... 😅

no nic idem ja pustit mangela za pc,idem skuknut letaky....a potom haji po polnoci...tak bru a sladke sny prajem 😔

michalag
21. nov 2008

danny, nie ale isla som sa sprchnut, zubky umyt a pomaly aj idem haji, lebo zajtra nas caka ulietany den 😝

michalag
21. nov 2008

danny, tak bruuuu nocku 🙂 😔 😔 😔 😔 😔

michalag
22. nov 2008

Dobre ranko 🙂
Prajeme krasny vikend 😉 🙂

dannynka
autor
22. nov 2008

miska napodbne krasny zasnezeny vikendik 😵 😵

martinadt
22. nov 2008

fíha včera ste sa rozpísali kočky 😕

my sme stále chorý 🙄 je to u nás o život 😠 malá je kľudná iba mame na rukách tak je tu binec 😖 a maťko ide zajtra na slovensko tak budeme samé zrejme celý týždeň... o počasí ani nehovorím, človek sa bojí aj okno na chvíľu otvoriť, fúka nemožný vietor a je chladno strašne 🙄
ale pošlem ti snehu tinka 😀 ak by si chcela z kopcov by som ti nafúkala 😅

sebinoo
22. nov 2008

ahoj...chci vam všem podekovat.tale stranka je fakt užasna a hlavne mi zklidnila nervy kvuli larngitide...takže dik za rady a preju všem mamičkam jen zdrave deti... 🙂

tinakul
22. nov 2008

ahojte 🙂 No Monki si ma ukludnila, díky... som si myslela, že ak žena sa začína otvárať, už ide automaticky rodiť 😝 Ale vidím, že ty si teda dobre vydržala 😉 A taktiež gratulujem k výsledkom u dr 😉
Mati no už ani netreba, dnes ozaj bola premiera a zasnežilo, hoci je už všetko fuč, iba voda zostala, ale ten pohlad malej na sneh stál za to 🙂 Ja sa takému tiež viem strašne teškať 😵 Dany takže si mala pravdu s tým s nehom 🙂
Miši a kde je slúbené foto s novým účesom??? 😕 Máte nový fotáčik?? 😕 😉

michalag
22. nov 2008

Ahojte,
tinka, ja som sa tiez otvarala od 32tt a hoci som bola od vtedy otvorena na 2 prsty vydrzala som az do 40tt 🙂, a to mi Dr. povedala ze ak vydrzim do 36tt bude dobre. Neboj sa len sa treba trosku viac setrit ale pri Sophi to asi nie je jednoduche
Ano dnes sme si kupili spolocny vianocny darcek - novy fotacik. Este sa musi nabijat baterka, tak foto bude asi az zajtra

tinakul
22. nov 2008

Miška no ja sa ešte našťastie neotváram, len mi to hrozí 😒 ale dr. mi hovoril, že prechádzky by nemali vadiť... a inak sa nenamáham už 😝 A ty si sa ako šetrila??? Viac si ležala s vyloženým nohami , alebo chodila ešte do práce??? Inak od 5.decembra mám nastupiť na MD 😉 Na foto som zvedavá 😉

michalag
22. nov 2008

tinka, tak nastup na MD mas uz za par dni 🙂
Praveze ja som sa nejako nesetrila, ja som vsetko robila ako obvykle, ja som povaha co neobsedi dlho na jednom mieste a vzdy musim nieco robit a kedze polovcka pracovala do 17:00, tak ja som chodila cez tyzden kazdy den k mamine aby mi nebolo dlho, ale zato som si 2x polezala aj v nemocke ☹ Prvy krat lebo som nevedela co sa deje a to mi len mierne tvrdlo brusko a druhy krat som mala zle pecenove testy ☹ . Ale hlavne je ze Samko bolo a je zdravucke dieta 🙂 😉 🙂

martinadt
22. nov 2008

dobrý večer babule, zrejme som tu už nikoho nechytila..
ja som práve dopiekla štrádľu 😅 aby si mal aj maťko zobrať čo na cestu 😝 a myslím že aj malá sa zajtra poteší 😀

tinka tak snehu ste si užili aspoň chvíľku pohľadom 🙂 neboj veď napadne viacej 😉

miška tak pekný vianočný darček ste si vybrali 😵 a aký ste nakoniec kúpili?

dannynka
autor
22. nov 2008

ahojte babulky ste tu este niektora?

martinadt
22. nov 2008

ahoj danny ja som tuuu

dannynka
autor
22. nov 2008

jeeej super...som myslela ze uz tu nikoho nestretnem...a mne sa este nechce buvat musim pockat kym bude polnoc aby som mohla dat Gabike ATB 😉

martinadt
22. nov 2008

a ako sa má Gabika? už je lepšie?

dannynka
autor
22. nov 2008

matka no ako sa to vezme,pustili sa jej sopliky a tie ju teraz trapia.... ☹

a Vy ako?

dannynka
autor
22. nov 2008

akosik mi skvrka v bruchu idem kuk co da ladnicka 😅

martinadt
22. nov 2008

nám dnes prešla teplotka, klop klop som moc rada ale kašlík má stále, von sme neboli.. tak dobrú chuť 😉

michalag
22. nov 2008

Ahojte baby
matka nakoniec sme kupili olympus a zatial co sa s nim ocko hra, tak je velmi spokojny, ved som ho vybrala ja, tak preco by nebol 😅 😀 😀 😀
matka, aj my ideme zajtra pravdepodobne robit strudlu a uz sa na nu polovicka aj tesi, tak sa z toho asi nevyvleciem 😀
danny, tak bruuu chut 🙂