Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

margaretka11
27. nov 2008

Dany ďakujem, aspoň si ich trošku videla v pohybe. Predsa len fotky sú fotky, ale také video ich trošku lepšie priblíži 😉
A jasné, že Gabika sa bude starať, bude určite pyšná, že má zodpovednosť za bábätko. Bude ti pomáhať v rozličných drobnostiach, to sa jej bude určite páčiť. Aj moja neter bola hrdá a vlastne aj stále je lebo keď je u nás tak mi pomáha okolo maličkých, oficiálne jej hovoríme, že je naša asistentka 🙂 . Vždy ju pochválime, keď nám s niečím pomôže a malí ju zbožňujú. Volajú ju Pavi (Pavlínka)

dannynka
autor
27. nov 2008

inak este som zabudla napisat jednu pikosku s dneska....babine dnes dosiel balicek kozmetiky,tak rozbalovala nahodou pred GAbikou a to nemala robit... 😀 prisla jej vonavka a gabika hned ovonat a navonat aj ju,vytiahla spiralu na oci a hned si nechala aj mihalnicky natriet..samozrejme ze jen trosku a na konceky..ved ma este cas...a este aj lesk na pey si nechala dat a chodila pusinkovat uja ktory sa prave hral v detskej na pocitaci...a mala s toho pasiu 😀 😀 😀 😀 sa mam veru na co tesit budem musiet šminky pod zamok davat 😀 😀 😀

michalag
27. nov 2008

Katka, tak aj ja prajem dodatocne vsetko naj, naj, naj k meninam 🙂 . Krasne video 😵

dannynka
autor
27. nov 2008

margaretka-jeeeej tak na take nieco sa tesim najviac ze mi bude pomahat... 😵

margaretka11
27. nov 2008

Moni mne sa dávno páčilo meno Simonka. A raz manžel prišiel s nápadom, že dvojičky by sa mohli volať Simon, Simona. S menom Simon (teda bez mäkčeňa) som sa dovtedy nestretla a zapáčilo sa mi to 🙂

michalag
27. nov 2008

danny, podarena 😀
Ja ked is davam balzam na pery tak musim aj Samkovi 😅 , ale aspon ho nebude boliet pusa, ked je teraz take pocasie 😉

margaretka11
27. nov 2008

No Dany tak teraz ti už ani zámok nepomôže. Akonáhle raz Gabika vie o šminkách tak je koniec. Poznám podľa netere, toľko vždy drankala až som nakoniec zásadne podľahla 😀 . Ja som jej síce mihalnice nemaľovala, ale dala som jej trošku tieň a lesk na pery a bola blažená 😀 . A z našej Simonky už tiež rastie parádnica, keď má niečo nové tak sa chce hneď pozrieť do zrkadla a posledne sme malým kúpili zimné bundičky a čižmičky, Simonko si odskúšal a viac nepotreboval, zato Simonka sa odmietala vyzliecť 😀 . A vrtela tým zadočkom, juj na zjedenie 😵

Michala ďakujem za gratuláciu aj pochvalu videa 😵

margaretka11
27. nov 2008

Dany stačí, keď Gabike povieš, aby ti podala plienočku, vlhčené utierky alebo krémik a to uvidíš aká si bude pripadať dôležitá 😵

dannynka
autor
27. nov 2008

margaretka-dam vediet ako to bude pokracovat 😉

ozaj ako si oslavovala?hmm?

monkula
27. nov 2008

idem haji, dobrú noc... 😉

margaretka11
27. nov 2008

Michala Simonko síce nabalzamovať pery nechce (skúšala som), ale zato je celý blažený, keď mu krémujem celé telo. Ešte si aj vzdychne ááááách ako taký pravý pôžitkár. Krémovanie sa zas nepáči Simonke, ale keď jej poviem, že jej narúžujem pery (balzamom) tak ochotne pribehne 😀

dannynka
autor
27. nov 2008

moni bruu veru aj ja by som sa mala uz pomalinky pobrat 😅

margaretka no uvidime bodaj by si mala pravdu 🙂 😉

margaretka11
27. nov 2008

Dobrú noc Moni a krásne sny 🙂

Fúha Dany, poriadne. Oslava bola krásna a dobre som sa pobavila, ale druhé ráno bolo trochu ťažšie na vstávanie 😀 . Ale dobre padne raz za čas sa trochu odviazať 😉

margaretka11
27. nov 2008

Dany určite to tak bude, Gabika bude dôležitá osoba lebo svojho súrodenca bude všetko učiť. Mala si vidieť našu Simonku ako učila malé dievčatko v čakárni u lekára chodiť 😀

michalag
27. nov 2008

no aj ja sa s vami rozlucim, Samko sa nejako vrti v postely a na mna tiez uz dolahla unava, tak vsetkym bruuu nocku 😉 🙂
😔 😔 😔 😔

dannynka
autor
27. nov 2008

margaretka veru raz za cas take nieco padne..budem si musiet veru este aj ja troska povyrazit pokial nemam druhe babo na svete a som este ako tak k svetu 😀 😀 😀 😀 😀

a co sa tyka GAbiky som naozaj moooc zvedava 😉

no nic babulky polnoc pred dverami idem ja hajis za Gabikou aby som aspon nieco naspala....pa pa a bruu nocku...dufam ze aj zajtra alebo dakedy nabuduce spolu takto pokecame..paaaa

😔 😔 😔 😔 😔

margaretka11
27. nov 2008

Michala dobrú noc a krásne sny 🙂

margaretka11
27. nov 2008

Dobrú noc Dany a krásne sny 🙂

určite ešte pokecáme 😉

tinakul
28. nov 2008

fíha, včera ste to tu roztočili pekne potom 😉 No my pokračujeme v soplíkovaní, spánok zase o ničom 😝 Sophi sa furt budila na plný noštek 😝 , inak sme bez teplôt, takže na víkend asi skočíme k babinám si vymeniť mikulášov 😵
Dany pekné bruško, už ozaj pekne rastieš 😉 A tvoria sa ti aj strie,??? 😕 Alebo sa mi to zdá??? To si mala aj pri Gabike?? 😕
Dnes tu svieti slnko, my sa ideme balit pomaly na víkend, tak zatial sa majte a pekný víkendík 😉

dannynka
autor
28. nov 2008

jeeeej tinka este si tu?

dannynka
autor
28. nov 2008

tinka co sa tyka bruska,tak tie strie mam este po GAbike 😅 .
my sme sa zobudili asi pred 20-minutamy takze sme vyspate doruzova kedze som tu vcera strasila skoro do polnoci 😅

aj ja prajem vsetkxm pekny vikendik 😵

tinakul
28. nov 2008

Dany no ja sem tam nakúkam, ale kedže malá nespí, tak už nemám tolko času na vykecávanie cez den 😝 Teraz sa krásne hrajká s bábikami v izbičke, tak mám chvílku 😉
Ja sa tiež tých strii bojkám, ale pri Sophi som vôbec nemala, tak dúfam, že už nebudem mať 🤐 A pri Gabike sa ti asi kedy objavili??? 😕
Tak neskoro vstávate?? 😕 No super, my sme boli hore už o pol ôsmej... no to bola noc 😝 A vy ako s chorobami lepšie?? 😕

michalag
28. nov 2008

halo, halo, kto tu???

dannynka
autor
29. nov 2008

miska ja az teraz 😀 sme boli od rana u nasich,babina s dedom sa venoivali GAbike a mne stihla braskova priatelka aj hlavu nafarbit 😉 sa hned citim lepsie 😀 😀 😀
tinka-mne sa strie urobili ked som cakala GAbiku,som to trosku aj flakala,ale co uz,aj tak brucho vystrkovat nemozem ked ho mam spekove 😀 😀 😀 😀

martinadt
29. nov 2008

ahojte kočky, ako sa máte?
vidím že ste sa tu rozbehli s kecaním.. ja čakám kedy príde maťko s kamarátom, na obed vyrazili z domu tak dúfam že po týchto cestách dorazia dobre..

danny tebe malá spí do 9tej? 😕 teda sa máš ... my sme už okolo šiestej pol siedmej hore ..

dannynka
autor
29. nov 2008

matka ano spala,ale zato potom cez den nespala vobec...a vecer ked som ju ukladala o 20-30 som mala problem ju uspat.... 😝

dannynka
autor
29. nov 2008

akurat teraz mi sedi na kolenach co sa jej neda spat... ☹ 😒 😝

maca793
29. nov 2008

ahoj ako sa máš? už som ťa dlho nepočula vlastne nečítala

martinadt
29. nov 2008

ahojte

danny tak už ani vy nespinkávate nič cez obed? 😕 dadka ešte našťastie spinkáva aspoň tie dve hodinky..

maca793
29. nov 2008

ahoj pridám sa ak môžem 😵