Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
1. mar 2008

uz som tuuu 😀 😀

michalag
1. mar 2008

danny 🙂

Prave som kukala cez okno a dufam ze nam do rana tie okna ostatnu na mieste 😅

dannynka
autor
1. mar 2008

miska ja som si akurat doprisivala macka na ponozku lebo mi uz odpadal,ale uz som tu 😉

no veru ten vertrisko je riadny 😠

no ten cympl mam z netu ale musis si ho stiahnut asi v 11-nastich castiach,a potom rozbalit spolu doi jedneho suboru,ale medzi stahovaniami musis mat tusim rozdieli asi 2-hodky 😒

michalag
1. mar 2008

ved teraz to robit nejdem, poviem drahemu aby to stiahol.

A ako sa ma Gabika?

dannynka
autor
1. mar 2008

miska oki 😉

no Gabika sa ma fajn a co Samko?

michalag
1. mar 2008

aj Samko sa ma fajn, teraz ked sme boli u starkej tak sa stale blaznil, no bol rozkosny 😵

dannynka
autor
1. mar 2008

miska veru,ked sa blaznia alebo maju dobru naladu su na zjedenie,aj ta moja sa dnes s tatom jasila taka bola podarena ako sa chychunala 😀 😀 😀 😀 😀

michalag
1. mar 2008

vtedy su fakt zlatucky, len skoda ze ked sa maly zacne zlostit tak niekedy ma uz certi beru 😅 😀 , ale aj take dni musia byt 🙂 😉

A co ides zajtra varit? Mna nic nenapada, tak som fakt zvedava 😅

dannynka
autor
1. mar 2008

veru miska,sem tam musia aj zlostit 😒

no ja zajtra nevarim sme pozvani k nasim na obedik 😀 😀

michalag
1. mar 2008

maly ma polievocku, co nam pribalila starka a mozno este trosku navyse, ale to pre nas dvoch stacit nebude tak musim nieco vymysliet 😒 . Toto rozmyslanie tak nemam rada, lebo nikdy ma nic nenapadne a ak aj hej tak take co trva 2-3 hodky 😖 .
No hadam nieco spolu vymyslime a budeme mat aj na pondelok 😝 😀

dannynka
autor
1. mar 2008

miska my sme mali dnes spenatikovu polievocku a robila som zemlovku,a Gabika mala na veceru este svieckovu s knedlou od vcera 😉

michalag
1. mar 2008

danny, ja uz pomaly idem. Este chcem aspon 30-45 minut povysivat a potom do hajan.

Tak vam prajem bruuu nocku 😉 🙂 😔 😔 😔 😔 😔

dannynka
autor
1. mar 2008

citas mi myslienky akurat som ti chcela napisat ze uz idem bru 😀 😀 😀

tak teda bruu 😔 😔 😔 😔

martinadt
1. mar 2008

už ste zmizli čo 😅
tak brú noc

monkula
1. mar 2008

Maťka, ja som tu..
Nám dneska ten staršný vietor rozbil okno v obývačke a narobil spúšť v kuchyni, dve hodiny sme boli bez elektriny... 😒 😒 😒

martinadt
1. mar 2008

moni ahoj
to fakt? 😠 to je ale hrozné to až taký vetrisko ste tam mali 🙄

michalag
1. mar 2008

no chcela som ist vysivat, ale nejako sa mi nechce, tak som prisla ci tu je este niekto 😕

moni, tak to vam teda narobil sarapatu ☹

matka, no my sme boli u starkej lebo drahy bol v Taliansku 🙂 a velmi sa mu tam pacilo 😉

monkula
1. mar 2008

veru mali, najviac bolo postihnuté Záhorie...
Pred štvrtou vypli elektrinu, čakáme ,kedy ju zapnú, tak po piatej volal muž do elektrární a tam mu povedali ,že poruchu im nikto nenahlásil, chápeš to? Celé MA v tme a nikto nezavolal , čakali ,kým sa to vyrieši samé... 😒 😒

martinadt
1. mar 2008

miška a načo bol drahý v taliansku? a kde tu bol? 😕

martinadt
1. mar 2008

to je fakt sila 😠 😠 a maj teraz pri okne niekde dieťa 😠 😠

michalag
1. mar 2008

matka bol v myslim v Pesaro. Isli tam na sluzobku aj s kolegom do nejakej firmy co vyraba, alebo ponuka CNC stroje.
Velmi nemal cas sa tam pokukat kedze v stredu o 15:30 tam sli a hned vo stvrtok na cely den boli v tej firme a v piatok rano sa vracali, ale myslim ze sa zastavili niekde v Benatkach(ale neviem presne) a isli nam kupit darceky 😝 😀 . Malemu kupit toto auticko, ale myslim ze skor ho kupil pre seba 😅 😝 😀 😀 😀

http://www.chicco.com/scheda_prodotto.asp?menu=...

martinadt
1. mar 2008

miška pekné autíčko, určite sa s ním vyhrajú obaja 😅
inak to pesaro netuším kde je ale keď spomínaš Benátky tak to bude od nás asi trošku ďalej

monkula
1. mar 2008

Maťka, pár minút pred tým tam Jarko stál a vystrkoval von rúčku, či prší, keby tam stál, tak mi ho zlomí v páse, chcíplinku moju malú... 😵 😵 😵

martinadt
1. mar 2008

no veru to je hrozné na to aj pomyslieť 😖 a aké ste mali okná? plastové?

monkula
1. mar 2008

Nieee, také staré, my sme v podnájme...
Keby boli plastové, tak sa mi len tak okno neotvorí... 😠 😠 😠

michalag
1. mar 2008

moni, hlavne ze tam nestal vtedy 😉 🙂

matka, myslim ze spominal ze od Benatok je to asi 2 hodky autom a je to hore, ak chces kukni do albumu 🙂

martinadt
1. mar 2008

a s tým domom stále nič nové či ste ten úver ani nevybavovali 😕

monkula
1. mar 2008

maťka, nebol čas... A teraz som zvedavá, či nám ten náš vyhliadnutý ten vietor nepoškodil, lebo v tej obci to bolo vraj najhoršie... 😅 😅 😅

michalag
1. mar 2008

moni, myslis Laksarsku 😕 😕 😕 . Dufam ze nam chata este stoji 😅 🤐

martinadt
1. mar 2008

moni ty si z malaciek že? je to tam veľké? 😕