Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
3. jan 2009

babulky tie nase detuchy sa na nas asi dohodli 😠 😝 😅 😀 😀 😀

michalag
3. jan 2009

baby, len nech to obdobie tym nasim deturencom netrva dlho, lebo uz teraz niekedy nevladzem so silami... a to si nechcem predstavit ako to musite zvladat vy - tinka, danny
inak vsetkym chorym detickam prajeme skore uzdravenie 🙂 😉 🙂

dannynka
autor
4. jan 2009

matka-dodatocne vsetko naj k Danielke k vcerajsim meninkam 😵

miska-co uz musime 😅 😝 😀

monkula
4. jan 2009

Maťka ,Danielke všetko naj k včerajším meninkám 😵

A vám ostatným, všeetko dobré v Novom roku, zdravé detičky, krásne brušká.... 😵 😀

dannynka
autor
4. jan 2009

jeeej moni,aj Tebe prajeme vsetko dobre 😉 Ako sa mate v novom ročku? 🙂

monkula
4. jan 2009

Danny, doooobreeee 😀 😀

dannynka
autor
4. jan 2009

jeeej tak to je super 🙂 a co porabas? ja akurat varim polievocku ale poviem ti vobec nic sa mi nechce v novom roku som akosi zlenivela 😅 😝 😀 😀 😀 😀 😀

ozaj zacvilku uz bude mat Chiarka dva roky,ako ten cas leti 😅

monkula
4. jan 2009

veru, o tri týždne bude mať dva roky ,naša ukecaná princezná 😵 😵
a ja nemám ešte ani nakúpené na obed... 😅 ael ja bývam v centre mesta, takže do Billy to mám 5 minút 😀
ael neznášam to obliekanie pred odchodom z domu, a pančušky, šáliky, čiapky, rukavice, nasúkať malú do kočíka 😝 😝 😝

dannynka
autor
4. jan 2009

no veru ani sa nenazdas a budes mat dvojrocnu babulku doma 😵 😵 😵

a co sa tyka obchodu,ja ho mam tiez pod nosom asi 5-min od domu,ale nastastie nepotrebujem ist a ani by sa mi nechcelo do tej zimy 😝 taka som ja teraz leniva 😝

a to obliekanie my ani nespominaj,kym obleciem malu som spotena ja,a este kym sa obleciem ja je zase spotna mala 😝

dannynka
autor
4. jan 2009

dobru chut k obediku,kde ste vsetky babulky?hmm?

tinakul
4. jan 2009

čaute 😝 zase po náročnom dni sa hlásim 🤐 Je tu niekto?? 😕

dannynka
autor
4. jan 2009

jeeej tinka Tebe sa to uz krati 😵 😵 😵

tinakul
4. jan 2009

no veru Dany 😝 kráti síce, ale teraz je to ozaj zaberák, neviem či sa mám tešiť, alebo plakať 😀 😎 🤐

dannynka
autor
4. jan 2009

tinka musis len vydrzat,posielam ti veeela sil od nas 😉

tinakul
4. jan 2009

díky, no ty už si tu?? 😀 😅
Ja tú vzdorovitosť nechápem, som z toho na nervy, a to som si myslela, že nám to nehrozííííííííííí 😝 Sa čudujem, že som ešte neporodila z toho všetkého 😲 😖

tinakul
4. jan 2009

A malá ti dobre hajala poobede??? 😕 Naša nespí, ale večer vieš že stále zaspí o siedmej, dokonca o pol siedmej až do rána 😉

dannynka
autor
4. jan 2009

tuu len nestiham bo je este mala hore 🙂 😉

tinakul
4. jan 2009

oki, tak ideš uspávať?? Alebo sama ti zahajá?? 😕

dannynka
autor
4. jan 2009

tinka ano poobede isla GAbika spinkat o 13-20 a spinkala do 14-30 a to som si k nej lahla ja a tahali sme do 15-30 😀 😀 😀 😀 😀

neboj porodis,ved uz to mas za par... 😀

idem dat malu hajat daj mi 5-10-min 😉

tinakul
4. jan 2009

no ked vydržím 😖 😝

dannynka
autor
4. jan 2009

ked nie nevadi,uz swdi na serbi tak dufam ze uz coskoro sa budem moct vklude venovat pc 😅 😝 😀

dannynka
autor
4. jan 2009

uz som spet 😉

tinakul
4. jan 2009

Tak čo??? Už zahajala?? 😅

dannynka
autor
4. jan 2009

eetse ee ale uz je v postielke snad skoro zaspi 😉

tinakul
4. jan 2009

dany dobrú fotošu si si nahodila, ja ani na fotenie čas nemám už... 😒 dnes mala malá zase jeden výstup - prišla za mnou , že má dlhé nechtíky na rukách, aby som jej ostrihala, v klude sme ostrihali a asi minutu na to začala jačať a plakať, že ona nechcela, aby som jej strihala nechtíky 😝 Tak neporazí ťa??? 🙄 ☹

dannynka
autor
4. jan 2009

dakujem za pochvalu..... 😉
no taketo vystupy to ja tiez moc dobre poznam,ked neni po jej tak spusti kriku,alebo nieco podobne ako pises ty....ach rtie baby nase nam davaju zabrat 😅

tinakul
4. jan 2009

NO a u nás je to teraz na každodennom poriadku 😝 Furt niečo.... ale dúfam , že bude lepšie, ved iné mi nezostáva... DAny ťahá ma to do hajan, tak pá zatial, snád inokedy sa nám podari viac pokecať,hm?? 😉 Brú nocku 😔

dannynka
autor
4. jan 2009

oki kludne chod,aj tak mam vela roboty na pc..pa a bru 😉

michalag
4. jan 2009

Ahojte babenky, tak zse som vas nestihla 😢 😢 😢 😢
uz tu asi nikto nie je vsak? ☹

dannynka
autor
5. jan 2009

miskla som ale az teraz 😅 😝 😀