Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

martinadt
5. jan 2009

ahojte, tak ja na skok. mala zaspala okolo 12 tej a po pol hodine sa aj prebudila a teraz ešte zaspinkala 🙄 vysoké horúčky nám klesli, no teplotu máme stále ale do rána aspoň prespala už celú noc.. za to máme Maťka v nemocnici, mal nehodu na aute 🙄 našťastie ho v stredu pustia domov, len bude musieť zostať doma, ujo mu to šiel akurát vybavovať do hotela kde robí 🙄 no des fakt pekný nový rok, asi sa mi to stáva pravidlom, minulý rok umrela starká a teraz zase toto 😠 ☹

trochu som vás čítala aj keď som nemala čas písať len tak zbežne..

ďakujeme ku gratulácii, meninky sme síce ani neoslávili, nebolo kedy..
čítala som že aj oli je tehu no parádička nejako sa nám to tu rozbieha.. miška možno si na rade 🙂 danny a vy ako zvládate tehu? čítala som že detičky majú nejaké vzdorivé obdobie 😖 tinka teda s tými nechtíkmi ste to mali tiež asi dobré 🙄 Danielka je teraz mama mama ale ona je taká vždy keď je chorá čiže tomu neprikladám nič iné, ona by len sedela na mne keď je chorá, neviem čo to má za zvyk a ja nemôžem nič robiť.. to sa teším zase na večerné zaspávanie..

dannynka
autor
5. jan 2009

mazka tak vy ste mali teda zaujimavy zaciatok roku 😅 😝 ,aspon ze sa Matovi nic nestalo a Danielke klesli teplotky 😉

tinakul
5. jan 2009

No ako vidím, všetky to začíname mať veselé -Hurááááááá rok 2009 😝 😀
A ako babenky ste na tom s euro- peniažkami?? Zvykáte si?? 😎 😅 Ja mám furt pocit, že som niekde v zahraničí 🤐

dannynka
autor
5. jan 2009

tinka este si tu?alebo som ta uz nestihla?

tinakul
6. jan 2009

Dany zdrhla som veru, bola som unavená ako vždy 😝 Už by som to rada mala aj za sebou - samoška úspešne 😝 a hlavne rýchlo 😝 Vonku je krásna atmosféra, možno sa zbehneme sánkovať, kedže je ten sviatok aj manželík je domka 😉

dannynka
autor
6. jan 2009

tinka-som si aj myslela,veru este oddychuj kym nieste 4-ria 😉 moooc na tTeba myslim ,uz sa ti to veru pomalinky ale isto krati,dufam ze mi das potom vediet aspon sms-kou ze uz malinku na svete.... 😵 😵 😵 😵 😵

dannynka
autor
6. jan 2009

bože pisem ako madar,to asi preto lebo mame novu klavesnicu a na tej este neviem tak dobre pisat 😅 😝 😀

tinakul
6. jan 2009

Neboj Dany, ked budem môct, dám ihned vediet 😉 Zatial som domka 😎 No už to vôbec nie je ono, tvrdne mi bruško a tiež mám nejaké divné pocity v brušku 😖 To sa už asi telo pripravuje na pôrod, však vo štvrtok idem na predoperačné a v piatok do poradne 😝 snád vydržím ešte do termínu 🙄 Dnes bol opäť ok celkom dník... Sophi v pohodke - klop-klop 😵 Som pridala aj pár fotečiek 😉

michalag
6. jan 2009

Ahojte,
tinka este si tu???

olianko
6. jan 2009

Ahojky 🙂
Tak ako sa tu mate? Konecne som sa sem dostala.Ja som taka unavena ako este nikdy.Keby som nemusela tak ani z postele nevyjdem.No ale Saska by mi to neodpustila...
Tinakul myslela som, ze uz mas potom 😅 Kam ides rodit? na Antolsku?
Danny a ty ako? vsetko o.k.?
Michalag a ty kedy druhe? 😉

michalag
6. jan 2009

Jeeeej ahoj oli 🙂 , ked si tu tak ti blahozelaaaaaaaaaame k tehu 😉 🙂, sice dost neskoro, ale o to srdecnejsie aj k Saskinym 2 rockom, hlavne vela zdravicka, stasticka a ostatne uz pride aj samo 🙂 😉
Kedy druhe, to by som aj ja rada vedela 😅 🤐

dannynka
autor
6. jan 2009

jeeej babulky 🙂
tinka ako vidim aktualne fotto si vlozila,a veru pojdem kuk aj do albumceku 😉 a ozaj na kae predoperacne?co pojdes na cisarak 😅 😕

oli-s tou unavou ti verim,podobne to bolo zo zaciatku aj u mna a pokracuje to stale,a uz mi koncia aj zlate case lebo mangel zajtra uz ide do prace,takze ranne vstavanie je na mne 😅

michalag
7. jan 2009

Baby, kde ste vsetky, hm???
tinka, pekne foto 😵 Ako dopadol prvy den v skolke???
danny, matka ako sa mavate?

tinakul
7. jan 2009

čaute 😉 No Oli už by som to chcela mať za sebou ako som písala 😉 Ale ty nás zanedbávaš,hm?? 😕 A pozerám, že už 13tt??? 😕 Wau, no super, a tá únava, to patrí k tomu, hlavne že zle ti nebýva ako bolo mne 🙄 A áno, idem na Antolskú k tomu istému pôrodníkovi ako pri Sophi 😉
Dany no jednu sekciu mám za sebou, tak teraz to vyzerá na spontánny pôrod, ale pre istotu ma tam pôrodník posiela, aby ak by som jazvu moc cítila pri kontrakciách, že nebudeme riskovať 😉
Miška, nakoniec zasadla rodinná komisia a schválili sme, že pre malú bude lepší september, kvôli zmenám, aj chorobám 😉
Zajtra sa trepem do nemocky na vyšetrenie , aj v piatok, tak držte palce nech je všetko oki 😉

michalag
7. jan 2009

tak pojdete do skolky ako my. No ja som fakt zvedava ako to zvladne, ale bola by som rada keby ho zobrali do skolky od aprila koli praci, lebo neviem ci si ju mam uz hladat, alebo este pockat do leta 🙄 , ale uvidi sa vo februari, ked mi riaditelka oznami ci ho zoberie alebo nie. Tak nam drzte palceky
Tak na vas budem mysliet aby bolo vsetko v poriadku 😉 🙂
My sme sa dnes boli bobovat a Samko hned druhu jazdu skoro vletel do stromu, kedze este nevie dobre pouzivat brzdy, este ze to v poslednej chvili zvrtlo a skoncil len pod konarmi (ktore boli uz 20cm nad zemou), ale vtedy mi teda riadne bilo srdiecko, to vam poviem 🤐 Ale aspon to dobre skoncilo 🙂

michalag
7. jan 2009

Inak som pridala zopar foto z dnesnej bobovacky, tak ak chcete kuknite 😉 🙂

tinakul
7. jan 2009

Jéééééj Miška fotky super 🙂 Malý riadne vyrástol - je to krásavec veru 😉
Však uvidíš ako bude zo škôlkou a podla toho si vybavíš - no musíš počítať s chorobami zo začiatku - že viac bude malý domka ako v MŠ 😖 Ale držím palčeky 😉

michalag
7. jan 2009

to uz sme sa aj s mojou maminou rozpravali ze zo zaciatku (keby nahodou maly ochorel) by si bral volno bud Igi alebo mamina, aspon pocas prvych 3 mesiacov
dakujeme, mne sa zda Samko maly, ale to bude tym ze som s nim stale

tinakul
8. jan 2009

Miška, mne sa Sophi zdá práveže velká a tiež som s ňou stále 😅 mne už pripadá ako škôlkárka 😝 😎
Dnes som vybavila kopec vecí - konečne epiduralku, keby bol spontánny pôrod, potom predoperačné so spinálnou analgezou, keby bola sekcia 😉 No a boli sme aj v MŠ a dohodli sa s riaditelkou na september - spíše sa na novo prihláška a namiesto Sophi prijmú niekoho iného teraz 😉
Tu svieti slniečko celý deň, asi ani sneh nezostane 🤐

dannynka
autor
8. jan 2009

tinka-sikulka,ked si to vsetko stihla vbavit v jeden den, 😉 .My mame teraz behacky ohladne toho stavebneho povolenia,konecne dnes sme ho boli podat uz len cakat na vyjadrenie,mali by sa ozvat do 30-dni tak snad to bude cim skvor, 🙄 🙄 🙄

miska krasne fotto,vidno ze sa Samkovi na sankovacke pacilo 🙂 🙂 🙂

ja VAs v poslednych dnoch troska zanedbavam,lebo som akasi unavena,ubolena nejako ma zacalo aj lave pleco boliet asi som zle spala,a cez obed ked mozem idem spa s GAbikou dnes som si s nou potiahla od 14-00-az do 15-50 😀 😀 😀 😀 ,a teraz zase nebudem moct vecer spat.
o ozaj co sa tyka poradne bola som vcera,vysledky cukrovej vody ok,aj sono mi robil ale mimi bolo otocene na sposob Gabiky,teda chrbatikom a otrcalo na nas ritku takze stale nevieme so nosim pod srdieckom a pravdu povediac uz mi je to aj jedno hlavne nech je zdavucke 😵 😵 😵 😵

tinakul
9. jan 2009

Dany gratulujem k výsledkom 😉 No ja som dnes bola v poradni a dobre že včera som všetko stihla, lebo mám ísť doobeda naspäť už aj s batožinou už na príjem😖 Takže to bude víkend 😝 No vraj bábo mi tlačí na pečen a mám zlé pečeňové výsledky, tak najskôr idem na infuzky a ak to nezabere, vyvolajú pôrod čím skôr 😝 Myslite na mňa... potom sa ozvem už s bábom dúfam.... 🤐 papa

michalag
9. jan 2009

Tinka, budeme na teba siiiiilnoooooooo mysliet 😵 😵 😵 😵 🙂 😉
danny, som rada ze vysledky su OK a drobec je teda prefikany 😀

dannynka
autor
9. jan 2009

jeeeej tinka drzime palceky aby vsetko dopadlo oki,a myslime mooc na Teba 🙂 😵 😵 😵 😵

miska no veru je,bohvie po kom 😀 😀 😀

michalag
9. jan 2009

zeby po Gabike 😝 😀 😀 😀
Ako sa mate?
My uz 3 den poobede nespime, tak si to uzivam a vecer som ako vypluty rezanec 😒

dannynka
autor
9. jan 2009

no asi 😀 😀 😀 😀
my sme tiez tuto noc toho moc nenaspali,Gabika bola skoro kazdych 20-min hore 😝 neviem ci sa nehlasia o slovo zubky 😝

michalag
9. jan 2009

chudatko, tak sa trapite ☹
My sme tuto noc spali konecne bez budenia, ale to asi preto ze poobede nespi, predtym ked naobed spaval tak sa budil 1-2x za noc

dannynka
autor
9. jan 2009

no asi,dufam ze tato noc uz bude lepsia 😒

aspon ze VAm sa polespilo 😉

michalag
9. jan 2009

danny, musim ist drobec nakoniec naozaj nejde spinkat, tak mu idem dat nieco papat a pojdeme sa bobovat kym je este slniecko, lebo potom uz je poriadne chladno.
Vecer sem nakuknem 🙂

dannynka
autor
9. jan 2009

okik,kludne chod ja sa aj tak chystam lahnut si za Gabikou 😉

monkula
9. jan 2009

Tinka, myslí na Teba aj naša rodinka.... 😉