Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

michalag
20. apr 2009

ahoj kinderko 😝 😀 😀 😀

tinakul
20. apr 2009

Dany myslíme na teba - sa nemôžem dočkať 😀 😝 Už mávaš tvrdnutia bruška?? 😕 Alebo teda falošné kontrakcie???

michalag
20. apr 2009

danny a uz mate vsetko prichystane pre mimco?

dannynka
autor
20. apr 2009

ahojte 🙂

tinka to je co tvrdnutie bruska alebo kontrakcie 😅 😅 😅 😅

miska jasne ze skoro vsetko mame,chybaju uz len nejake malickosti ktore sa dokupia cerstve pre mimi ked prideme domov s porodnice,teda myslim veci z lekarne ako lieh na pupcek a borova voda na ocka 😉

michalag
21. apr 2009

Ahojte a pekne dobre ranko 🙂 🙂 🙂 ,
danny o tej borovej vode na ocka pocujem prvy krat 😅 😨

dannynka
autor
21. apr 2009

pekny slnecny dnik prajem 🙂

miska ja som pouzivala pri GAbike 😉

michalag
21. apr 2009

danny a naco to je?

tinakul
21. apr 2009

No o tej borovej vode som ani ja teda nepočula 🤐 Dany please vysvetliť 😎
No a nemáš vôbec tvrdnutie bruška??? Tak to možno ešte prenášať budeš hm?? 😅

dannynka
autor
21. apr 2009

babulky kuk sem na tuto temu 😉

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... - 37k -

tinka veru vyzera to tak ze sa bude prenasat mimi,co uz,ked mu je tam dobre 😅

aloe1
21. apr 2009

MAMINKY AK BY STE SI CHCELI PRIVYROBIT MOZETE SA INFORM..NA MOJEJ MAIL. STR.LENKA_SOROS@POST.SK..

dannynka
autor
22. apr 2009

pekne slnieckove ranko prajeme 🙂

michalag
22. apr 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,
jeeej dany pekna foto 😉 🙂
aj my prajeme krasny slnecny dnik 😵

miriam17
22. apr 2009

prosim vas neviete my poradit??
kupila som si sparglu vo flaske,s neakym zalevom,len neviem ci sa to tak je alebo to treba este neako upravit neviete my poradit..????dakuujem vam...

tinakul
22. apr 2009

čaute 🙂 Dany ešte stále kinderko?? 😅 😀 😝 poctivo sledujem
😉 No u nás dorazili kolotoče , takže Sophi je celá natešená a už sa nevie dočkať zajtrajška 😝 Cynthi začína strašne slintať a dáva si ručičky do pusy... dnes bola aj rozpálená trošku -žeby už začiatok zúbkov?? 😝 To nejak skoro ... ale nech, aspoň by sme mali potom.... 🤐
Dany dík za vysvetlenie borovej vody - no my sme ju nepoužívali ani nepoužívam... ale môže to byť dobrá vec 😉

dannynka
autor
22. apr 2009

tinka jasne este stale kinderko 😀 😀 😀 😀

a co sa tyka kolotocov u nas su uz vyse tyzdna,tak aj Gabika si nevie vybrat,tak si mozes aj ty na zajtra nachystat plnu penazenku euracov 😅 😅 😅 😅

dannynka
autor
23. apr 2009

dobre kinderkovske rano 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

michalag
23. apr 2009

Ajoooojte 🙂 🙂 🙂 ,

dannynka
autor
23. apr 2009

miska pekny vecer 😀

monkula
23. apr 2009

danny, čo ty tu ešte robíš? 😀 😀

dannynka
autor
23. apr 2009

moni strassíííííííííííííííííííííííííííííííííííím 😀 😀 😀 😀 😀

tinakul
23. apr 2009

čaute 😝 no vidím, dany že poctivo strašíš 😀 No dnes sa kolotoče nekonali, ale boli sme u dr. so Cynthi pretože už druhý deň mi teplotkuje - a vyskočilo to už nad 38 - a čuduj sa svete - má fakt zdurené dasienka - idú nám zúbky a z toho je taká chudatko nesvoja ☹ 😖 ale som rada ,že sú to ozaj zúbky a nič inééé 🤐 Nech to je už za nami.... Sophi teplotky nezvykla mať pri zúbkoch, takže zas niečo nové pre mňa... tak zatím 😉
Aj vám to tak letí baby?? 😕 A Maťka ty si kde???

dannynka
autor
23. apr 2009

tinka jeeeej ty tu strasis aj takto v noci 😅

chudatko Cynthia,prajeme aby zubky cim skvor vysli a netrapili tak tvojho anjelika 😉 😵

michalag
24. apr 2009

Dobre ranko babenky 😉 🙂 ,
danny este si kinderko? 😝 😀

dannynka
autor
24. apr 2009

miska stale 😀

monkula
24. apr 2009

danny, ale veď máš ešte deň čas... 😀 😀

dannynka
autor
24. apr 2009

moni ja viem,taaak vela casu pre sebou 😀 😀 😀 😀 😀

tinakul
25. apr 2009

Tak Dany ako??? Dnes ti svieti pôrod 😀 😝 Už aby si to mala za sebou - Ty si aj pri Gabike prenášala?? 😕

dannynka
autor
25. apr 2009

tinka-no vselijako,ale na porod dnes asi ee 😅 😅 😅 Veru aj pri Gabike som prenasala narodila sa mi 9-ty den po termine a aj to mi ju museli vyvolavat 😝 ,takze sa bojim ze to bude aj teraz,jedine cim sa ukludnujem ze tehu netrva vecne,a som pocula ze u nas do 10-dni po termine vyvolavaju takze podla toho by malo byt mimi najneskvor 5-maja na svete 😅 😝 😀

tinakul
25. apr 2009

To sa máš teda Dany - takto prenášať - ja som rodila pri obidvoch skôr o nejaký ten týždeň 😅 Takže sa to opakuje?? 😕 😉 Si dávam akurát kávičku, Cynthinka mi prestala hnačkovať a teplotkovať, no trošku je ešte nesvoja... a slintá - každý deň hladám zúbok v pusinke či nie je 😅 😝
No a včera mi spali obe kočky aj poobede... dnes išla Sophi do cirkusu - tak zatial papa
Nevie nikto nič o Maťke??? 😕

michalag
25. apr 2009

Ahojte,
danny, ty co tu este robis? Nemas dnes nahodou TP 😝 😀 😀
tinka, aj mna by zaujimalo co je s Matkou a Danielkou 😕