Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
10. sep 2010

@michalag 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hlavne ze sa stale štuchame 😀

michalag
11. sep 2010

@dannynka 😀

tinakul
17. sep 2010

čaute baby, aj ja sem nakuknem raz za čas 😅 No ako??? nastúpili vaše detičky už do MŠS?? Miši ako sa darí malému??? Dany a Gabiku si nakoniec dala či ee?? 😕 My zatial týždeň chodíme, ale sa jej moc nechce......v tomto upršanom počku.... 🙄

dannynka
autor
18. sep 2010

@tinakul Gabika ostala doma pojde na zapis az vo februarx 😉 ja som ju ani nechcela davat ked som doma,a pekne sa zahraju s Domim a aj kvoli tym studením a uprsaním ranam..a vstavaniu 😝 😝

michalag
18. sep 2010

@tinakul Sami chodi do MS a jemu sa tam velmi paci, no z tohto pocka sme uz mali sopliky, teda este trosku ma ale chodi do skolky a vyzera ze aj tielieky na imunitu mu pomahaju lebo sa inak celkom drzi 🙂 a aj nasa Lucka ma sopliky uz takmer 2 tyzdne ☹ , s nou som bola v piatok u dokyny, dala nam Pamycon kedze nezaberal ani Physiomer a ani Nasivin a zobrala jej vyter tak v pondelok mam volat ake budu vysledky

tinakul
23. sep 2010

@michalag prajem skoré uzdravenie Lucke a ako dopadli nakoniec tie výsledky??? 😕 To je dobré že Samimu sa páči, už aj Sophi si zvyká lepšie... našťastie sme zatial zdraví 😵 a nedávam tentokrát žiadne vitamíny... skúsim kolko vydrží tentokrát - spolieham sa trošku ,že jej pomohol pobyt pri mori a čerstvý vzduch v Tatrách 🤐
@dannynka - teraz prevláda babie leto našťastie, no aj ja sa desím, až začne to nepríjemné sychravé počasie 🙄 😝 a inak ako ste sa zabývali??? A s tou nehodou to je už oki? 😕
Cynthinke idú očáky, tak dva dni teplotkovala.... ale na to som u nej vždy pripravená 😝 Cez víkend sa ide do cirkusu, možno risknem aj so Cynthi - má to zadara, keby ju to nebavilo 😅
@martinadth sem ani nenakukne 😠 😀

dannynka
autor
23. sep 2010

@tinakul o zubkoch mi nieco hovor,aj Domimu idu,je nervozny s toho vsetkeho ani papat kvoli tomu nechce ☹ a este ho aj prehana... ☹ a nehoda no coment ☹ ☹ ☹ mozem byt rada ze este nenahanaju a nestihaju mna asi tak 😝 ale nechcem uz na to mysliet a zabudnut na to....

tinakul
23. sep 2010

@dannynka to poteší 😒 inak Dominik má už kolko zúbkov??? 😕 Nám to ide akosi pomaly sa mi zdáááááá 😝

dannynka
autor
23. sep 2010

@tinakul Domík ma 7,5 zúbka a Vy? ale tuším sa mu hlasia o slovo dalsie a dalsie... 😝

tinakul
23. sep 2010

@dannynka my máme 12 zúbkov, ale nám vždy idú naraz 4. 😝 Teraz - teda dnes som objavila po týchto velkých teplotách čo mala dva dalšie a ešte dva sa neprerezali 😝 tak čakááááááááám...

dannynka
autor
23. sep 2010

@tinakul tak držím palčeky aby boli zubky cím skvor vonku a aby co najmenej strarosti narobili 😉

tinakul
24. sep 2010

@dannynka ´dakujem! a podobne aj ja vám budem držať tie palčeky 😉

dannynka
autor
24. sep 2010

@tinakul dakujeme aj my 🙂 akurat uz sa nám začína b,ížit oslava tak zvazujem co budem piect 🙂

tinakul
27. sep 2010

jéj Gabika už bude mať 4 rôčky ??? Páni moji, to strašne letííííí, ale @dannynka no - ty si predsa šikovná kuchárka, ja len čumím na fb 😉 ty určite niečo suprové vymyslíš 😉

dannynka
autor
27. sep 2010

@tinakul dakujem 😅 veru letí to v nedelu bude mat 🙂

chcela by som jej torticku upiect a potiahnut ju,no uvidíme co sa mi nakoniec podarí 😀 😀

martinadt
28. sep 2010

@tinakul čo ma ohováraš? a poza môj chrbááááááááát 😠 😀 nakukla som náhodou a v priebehu zajtrajšieho dňa sa určite ozvem aj na FB 😉

nás choroba zatiaľ obchádza ale musím povedať, že nám začalo snežiť na kopcoch a radikálne sa ochladilo 😖

tinakul
29. sep 2010

@martinadt drahá to sa musím načertiť,aby si sem zavítala 😀 ale vyšlo ta 😉 To je super, že vás choroba obchádza - kedže Didi je už v kolektíve 😉 U nás tentokrát začiatok MŠ podobne, aby som nezakríkla 🤐 No dúfam, že na fb sa stretneme 😉 A prosím ťa nestraš so snehom, ja som ešte v tom, že je "babie leto " !!!! 😅
@dannynka potom nezabudni tortičku pofotiť 😉

dannynka
autor
29. sep 2010

@martinadt jeeej Matka pekne od Teba ze si sem zavítala :o)

@tinakul neboj nafotím aj s oslavencom 😀

michalag
3. okt 2010

@dannynka Gabike vsetko najlepsie k dnesnym krasnym 4 rokom!!!!!! 😵 😵 😵

dannynka
autor
3. okt 2010

@michalag moooooooooooc dakujeme 🙂

michalag
3. okt 2010

@dannynka 🙂

michalag
3. okt 2010

baby neviete mi poradit nieco dobre na vypadavanie vlasov????? strasne mi vypadavaju a uz mam strach si ich aj cesat a umyvat lebo vzdy mi ich vela vypadne ..... ak to takto pojde dalej tak za chvilku budem plesata ☹ 😠

bosa_noha
3. okt 2010

@michalag mne pomohlo ostrihat. Predpokladam, ze kojis a z toho ti vypadavaju. V podstate, cim dlhsie vlasy mas, tym su viacej namahane. Takze skratit na co najkratsie (nemusis dohola 😀 ) a pockat si na priaznivejsie hormonalne casy.

michalag
4. okt 2010

@bosa_noha nekojim uz vyse 2,5 mesiaca ☹ takze z toho to byt nemoze a uz som sa aj ostrihala a stale mi dost padaju 😒

tinakul
4. okt 2010

Juj trošku oneskorene, ale všetko naj prajeme malej GAbike 😵 vela lásky, šťastíčka a zdravíčka @dannynka
a @michalag - Miši aj mne padali asi do jedného roka po pôrode, potom to prešlo....nedala som nič, ale v lekárni odporučia nejaké výrobky...ak by ťa to moc trápilo...

Máme prvú škôlkársku chorobu po mesiaci - čo pokladám za úspešné celkom... no ale aj Cynthi je chytená - mám čo robiť 😝 klasika škaredý kašel + soplíky..... ten kašel je najhorší - uf. tak sa liečime.....

michalag
4. okt 2010

@tinakul jeeej tak prva choroba ☹ , tak to prajeme rychle vyzdravenie, ale super ze aspon takto Sophi vydrzala 🙂

dannynka
autor
4. okt 2010

@tinakul dakujeme 🙂 inak pekna profilovka 😉 a prajem skore uzdravenie babulkam,veru aj tento hnusny cas chorobam dost pomaha 😝 😝 😝 😝

@michalag aj mne este stale padaju ale nie vela....ako radi tinka,zbehni do lekarne tam Ti ucite poradia 😉

martinadt
4. okt 2010

@dannynka dodatočne všetko najlepšie Gabike k 4 rôčkom 🙂

@michalag na vypadávanie vlasov som jedla kremík a tuším zinok 2x denne, voľne dostať v lekárni a nestojí veľa 😉

dannynka
autor
18. okt 2010

@martinadt dakujeme :o)

babulky nejako nám upada tema to tu uz nikdo nechodí hmm?

tinakul
18. okt 2010

@dannynka ja tu 😀 špehujem furt ... ved táto téma mi bola najbližšia vždy ešte ked ma sem escada dostala 😅 - sa mi to zdá ako 100rokov keby uplynulo odvtedy 😝 ako žijete a čo máte nové??? 😕
My všetko po starom..babulky nakoniec zvádli chorobu za týždeň liečby bez ATB - tak som rada a už druhý týždeň fičíme v MŠ - dnes mala Sophi anglinu a v stredu majú bábkové divadlo - už sa tam normálne tešíííííííííí... no a Cynthi začína spájať slovíčka - tak to je kopec srandy... No v piatok nám idú robiť skrine vstavané na novú chodbu - konečne:!!!!!! Tak píšte aj ostatné - vidím každý menil profilovku - pekné ste všetky 😵 pa zatím
@michalag vy ako?? Niečo som zahliadla, že malý je choručký?? skoré uzdravenie prajem... 😔