Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

michalag
13. mar 2008

nejako som sa zakecala zo susedov, isla z prace, ste este tu?

michalag
13. mar 2008

baby, ozaj neviete co je s moni? uz tu davno nebola? 😕

dannynka
autor
13. mar 2008

idem aj ja uz veru bruu..pa pa 😔 😔

michalag
13. mar 2008

danny, tak bruu noc 🙂

ja tu este chvilku ostanem 🙂

dannynka
autor
14. mar 2008

bre ranko 😀
macka ako si sa bavila?daj vediet ked sa vyspis a dostanes sa sem 😀 😀 😀 Aj ja som vcera zistila ze sa mi kamoska naj a krsna Gabiky v jednej osobe ide vydavat a ja idem jej za svetka 😀 😀 😀 😀 a to uz za 2-mesiace 😉

mr_matthew
14. mar 2008

caf zienky nes som s dadkov ostal doma ja rano vypila 100 ml mleka a skusim uvarit mrkvu jak mi poradila jedna kocka a potom dam vedet ked bude opet spat ci jedla ak ne pojdeme s nu za doktorkou
tinka nevi o tom nesteli sme ju zatazovat vac preto sa hodim vypytovat sem 😅

dannynka
autor
14. mar 2008

mr-no tak to je super ze si s nou ostal doma,a veru ani ju s tim zatial nezatazuj bo by sa este viac trapila..
a ozaj ked rano vypila mliecko nevyvraciala ho uz?tak to je super 😉 Potom daj vediet ako chutila mrkvicka,a ako tinka?ako sa ma?

tinakul
14. mar 2008

ahojte 😵
Uf Matthew čo to tu čítam, no včerajší den teda u vás nevyzeral ružovo 😢 Dneska ju sleduj, keby vracala opät, určite treba za dr. lebo bude dehydrovaná a to nesmie byt ☹ vtedy už dávajú infúzky... ale možno ked bude celý den s tebou - lepšie to bude znášat, ako ked si ju podávate a vymienate aj s tou kočkou, na ktorú asi moc zvyknutá nie je 😒 Ak by bolo všetko oki, tak to bude tým a možno by pomohlo, keby si do príchodu Tinky zostal s ňou ty 😒 😉

Dany no gratulujem, takže ideš za svetka??? 😕 No hurááááááááááá 😵 Tak teraz určite budeš zhánat oblečenie a Gabika bude malá družička??? 😕

dannynka
autor
14. mar 2008

tinka,ahojky veru zhanam...a Gabika no asi bude 😀 😀

tinakul
14. mar 2008

jééééééj, tak to bude milučkéééééé a určite sa tešíte, ved už aj počasie bude o dva mesiace pekné určite 😉
A čo porábate v tomto lejaku??? 😕 Malá mi rýchlo zahajala - toto počasko ju uspáva, čo je dobré, lebo môžem relaxovat 😝

michalag
14. mar 2008

Ahojte 🙂 ,

mr, pozdrav matu a dufam ze Danielka uz lepsie papa, asi je mozno lepsie ze si s nom ty 🙂 😉 a mozno bude aj lepsie papat 🙂

danny, tak supeeer 🙂

tinka u vas prsi?

dannynka
autor
14. mar 2008

tinka-no to dufam ze bude pekne slnieckovo 😉
aj mne Gabika rychlo zahajala,boli sme dnes cvicit na loptach a GAbike sa tam mooc pacilo,tak ju to unavilo 😀 😀
ahoj miska,veru aj u nas leje neviem co budeme poobede porabat 😠

michalag
14. mar 2008

u nas je zatial zamracene ale fuci o 106 😠 , aspon prsat by nemuselo. A rano vyzeralo tak pekne

dannynka
autor
14. mar 2008

no veru aj mi sme boli doobedu chvilku aj von,ale teraz sa pocasie strasne pokazilo 😝

tinakul
14. mar 2008

No áno Miška, furt len prší - nič nové - že vraj až do utorka 😝

dannynka
autor
14. mar 2008

tinka nestras ☹

tinakul
14. mar 2008

Dany pozerám že malá bude mat pomaly rok a pol - fúha, ale to fičí čo??? 😅

dannynka
autor
14. mar 2008

no veru ani sa nenazdam v aprili to bude 😅

tinakul
14. mar 2008

bububu Dany 😀 😀 😀

dannynka
autor
14. mar 2008

preco bu bu bu??? 😕

dannynka
autor
14. mar 2008

jaaaaj uz mi zaplo 😀 😝

tinakul
14. mar 2008

no vidíš, a naša mala v lete - v auguste tolko - sa mi zdá ako nedávno - akoby len pred týždnom 😝

tinakul
14. mar 2008

Dany kto ti stojí na kábli??? 😅 😀 Snád nie Miška??? Nejak stíchla 😝 😀

dannynka
autor
14. mar 2008

no veru neviem ale asi sama sebesi stojim 😀 😀 😀

dannynka
autor
14. mar 2008

alebo ze by to bolo pocasim?nech sa mozem na niekoho vyhovorit 😀 😀

tinakul
14. mar 2008

sebesi??? 😕 No dobrééééééééééé 😀 😀 sme nejaké z toho počaska asi vymlete,hm?? 😀

dannynka
autor
14. mar 2008

tinka- 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinakul
14. mar 2008

vidíš obe myslíme na to isté - počko je na vine 😀 😝

tinakul
14. mar 2008

ty si rýchlejšia dnes ako myšlienka ee??? 😅

dannynka
autor
14. mar 2008

noo,dedukcia 😀

inak dnes som Gabike na nete kupila krasnu supravicku hodim fotto do albumceka len mi daj minutku kym to stiahnem s fotaka 😉