Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

mr_matthew
15. mar 2008

dannynka a necham ti aj dadku stes? 😀 😀 😀 das si vac rady s nu jak ja 😀 😀

tinakul
15. mar 2008

Matthewwwwwwwwww ja ta zabijem - už plačeme od smiechu 😀 😀 😀 počuj ten orol víťažííííííííííí 😀 😀 😀 - už mám krče zo smiechu 😀 😀 😀

No fakt si mladučký ešte na bábo - si ako môj mladší brat - aj sa podobáte 😀 a prečo chceš umriet prosím ta??? 😅
Dany dobehnem, ale nechcem na holo 😀

mr_matthew
15. mar 2008

tinakul neumieraj 😀 😀 precitaj si navod na obsluhu bankomatu zasti sa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale ten orol je ppci 😀 😀 😀

a preco stem umret? lebo 30 rokof nestem mat to uz budem mat vrasky zacne mi rast pneumatika na bruchu 😀 😀 29 to je trapny vek 😀 😀 tak 28 primerane lebo 7 nemam rad tak 27 prezijem 😀

dannynka
autor
15. mar 2008

mr-no mozes aj Didinku urcite sa s nou Gabika púekne pohra.... 😀 😀 😀

Tinka oki a ako to chces nejake afro 😀 😀 😀

michalag
15. mar 2008

nejako ste sa rozpisali 😅

tinakul
15. mar 2008

Dany no môže byt to afro 😀 Inak ako je malej - už oki z tých prekliatých zúbkov??? 😕 😠 a ozik tá pera ako???

Matthew no dovol - náhodou muži vo veku 30 sú sexi - vtedy je to ozaj taký najkrajší zrelí vek pre mužov, lebo dovtedy sú len detmi 😝 a ty to chceš prepást??? 😠

mr_matthew
15. mar 2008

dannynka aj ja stem afro 😀 😀 😀 😀

tinakul nestem ja stem byt vecne mlady 😀 😀 😀

dannynka
autor
15. mar 2008

tinka-no malinka ma teraz akesi preskakujuce nalady,chvilku je placliva a chvilku sa jasi od radosti ale prikladam to tym zubkom 😒 .A pera je chvalabohu v pohode,uz sa jej to zaceluje 😉
oki,tak si teda zajtra nachystam vsetko na dvjite afro 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mr-vecne mlady?aj ja ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😅

mr_matthew
15. mar 2008

hej cooo?? mozu isc aj dadke zuby preto je taka plana? 😨 😨 😨 😨

dannynka sak si ne? neslusne je sa pytat zeny kolko ma rokov 😅

tinakul
15. mar 2008

ach matthew, ale to by nebolo zaujímavéééééééé - a poviem ti jedno, nikto z nás nechce byt starí , ale pomôžeš si??? 😠 čas aj tak nezastavíme, tých sladkých osemnást - no dvadsat je už dost a od dvadsat sa to šplhá len vyššie a vyššie 😝 🙄
Dany prídem na to afro - ale hod nejaké fotky a chcem modro-fialovo oranžový účes 🤐 😀
Miška ty si nejak tíško dnes 😝

ludia opúštam vás, lebo povinnosti manželské volajú , brúúúúúúúú nocku všetkým , papááááááááá 😔

mr_matthew
15. mar 2008

tinakul mate doma nutelu??? 😀 😀 😀 😀 😀 😅

tinakul
15. mar 2008

matthew 😀 nutelu áno, ale dieta spííííííííííííííííííííííííííííí 😀 😀 😀 😀 😀

mr_matthew
15. mar 2008

😀 😀 😀 😀 tinakul sak svojim sposobom si aj ty dieta a hry o doktorke a pacientovy neznas? 😀 😀 😀

dannynka
autor
15. mar 2008

tinka oki,zajtra ti poslem nejake fotto mailom pred tvojim prichodom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mr-no veru kazdy ma tolko na kolko sa citi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ano Didinka moze byt plana aj s toho ze jej idu zubky☹

idem veru aj ja uz buvat bo ma tiez mangelske povinnosti volaju a hlavne moje telo teraz potrebuje dobehnut spanok 😝 po prehjyrenej noci,tak sa tu majte a vsetkym vam bruu nocku 😉

mr_matthew
15. mar 2008

inak dovolim si povedat ze keby si bola slobodna tak ta balim 😀 😀 kukol som do volajakeho albumu teda klobuk dolu 😀 😀

mr_matthew
15. mar 2008

to secky idete nutelovat? 😀 😀 😀

mr_matthew
15. mar 2008

okej tak ja idem snivat k dadke 😀 😀 😀 😀 cuuuus zeny

tinakul
16. mar 2008

ahojte 😵
tu nik ešte nie je?? 😕 My už hajinkáme, doobeda sme boli zbierat jarné kvietočky v lesíku 😵 a poobede zbehneme oslávit k švagrinkej že je tehu 🙂

Matthew dne deme na to afro k Dannynke, hm??? 😕 😅 Dúfam, že na nás nezabudla, čo Dany??? 😀
Inak tie komplimenty patrili mne??? 😕 😅 No matthew díky, ale som staršia od teba , tak neviem či by som uspela 😀 😀 a svojim spôsobom sa niekedy ozaj cítim ako dieta, ale to asi každý 😝

Dany mali ste nutelu aj vy??? 😀

dannynka
autor
16. mar 2008

tinka no ja tu az teraz 😉

no kde ste s mr?afro uz mam nachystane a vas nikde 😒 .
No a nutela vcera nebola ani masaz slubena za ostrihanie lebo Gabika vyhnala tata na gauc 😀 😝

tinakul
16. mar 2008

dany 😝 akože vyhnala??? 😕 Sa vám zobudila??? 😕 No neviem kde je mr. asi Didinka mu dáva zabrat 😀 😀 😀 Ja už nachystaná tak fičímmmmmmmmmm 😀

dannynka
autor
16. mar 2008

tinka ked som isla spat okolo polnoci zobudila sa a vypitala k nam do postele....a kedze traja sa tam tlacime tato musel ist na gauc,zokon akcie a reakcie 😀 😀 😝

michalag
16. mar 2008

Ahojte 🙂 ,
Tak navsteva odisla, Samko sa napapal a uz haja 🙂 . My sme si mysleli ze Samko bude pri nas sediet a hrat sa (lebo vacsinou to tak je, chvilku mu trva kym sa osmeli), ale mali ste vidiet ako po 2 minutach co u nas boli dobiecal do mojho 7 rocneho bratranca. Chudak, normalne sa rodicov stale pytal kedy uz pojdu domov, ze Samko ho stale nahana a chce sa blaznit a tahat za nohavice 😝 😀 😀 😀 😀 . no co zacina vystrkovat rozky 😅 🙂

tinakul
16. mar 2008

Dany a malá hajá s vami v posteli stále??? 😕
Miška vy ste mali dnes návštevu??? 😕 To mi akosi ušlo 😝

tinakul
16. mar 2008

ach som to ale trdlo , zle som si prečítala - dany 😝 že sa vypýtala 😀 a to už do rána bieleho vo vašej hajala???

dannynka
autor
16. mar 2008

tinka ee mala spinkava v postielke,vecer krasne sama zaspi...ale teraz to ze sa pyta k nam do postielky prikladam zubom 😝 😝 😝
miska ahojky.....no holt bratrancek sa musi obetovat pre Samka 😀 😀 😀

tinakul
16. mar 2008

Inak miši to je dobré že má odvahu a nesedí v kúte - to sa v škôlke neskôr zíde 😉

dannynka
autor
16. mar 2008

tinka pohoda aj to sa stava 😉 ,ano do rana so mnou v posteli a meangel na gauci 😝

tinakul
16. mar 2008

chudáčka malá snád to už prejde, hlavne že teplotky nemá 😝 a kolko to už má zúbkov vaša??? 😕

tinakul
16. mar 2008

Miška a ty si sa kam podela?? 😅

dannynka
autor
16. mar 2008

no veru,aj ma stale zmeny nalad ale to tiez prikladam zubkom.. 😒
a mame ich uz 10 a tlaci sa spodna storka uz su jej aj spicky s toho zubka vidiet 😅