Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
16. mar 2008

storka=stvorka preklep 😅 😅

dannynka
autor
16. mar 2008

miska asi vysiva 😀 😀 😀

tinakul
16. mar 2008

Už 10??? Fúha človeče 😝 tak už dobrá polovica vonku čo??? 😉 Tak už má aj dve stoličky za sebou???

tinakul
16. mar 2008

stoličky sú blbé 😝 no nič ja dnes musím ešte trošku porobit fotečky v novom albumčeku, snád sa tu ešte ukážem večer , lebo ideme na navštevu k švagrinej - k tej čo je čerstvo tehu - trošku to oslávime 😵 no a na to afro ešte sa dohodneme, oki??? 😀 😀 papa zatial

michalag
16. mar 2008

tu som 🙂

tinka on bol doteraz taky ze si dal, ale dnes nas prekvapil a dobre sme sa na nich zabavali bratranec chcel ist domov a Samko sa s nim chcel nahat a blaznit 😀 . no sranda

danny, tak nech vam tie zubky uz vyjdu, aby ste uz mali pokoj 😉

dannynka
autor
16. mar 2008

tinka no veru,ma vrchne jednotky dvojky,a zatial tri-4-rky,a tlaci sa jej posledna stvorka dole.... 😀 vyznas sa v tom?

dannynka
autor
16. mar 2008

tinka oki,uzite si to tam u nej a pekne jej brusko pohladkaj nech si zachvilku aj ty tehu 😀 😀 😀

dannynka
autor
16. mar 2008

akurat to pocitam ze Gabike uz vlastne zostava len 4,5-zuba 😅 😅 😅

michalag
16. mar 2008

danny, ee, ale idem si nieco pripravit a potom k mamine. Mam 2 dni ktore mozem oddychovat a ktore mi drahy dopraje tak to vyuzivam kazdy vikend 🙂 aspon na 2 hodky.

vecer sa tu ukazem, ale neslubujem ci na dlhsie, lebo drahy musi robit do prace 😠

tak sa zatial majte a pekny zvysok dna 😉 🙂

dannynka
autor
16. mar 2008

uz som s toho debil sama teda neviem 😅 😝 😝 😝 😝

dannynka
autor
16. mar 2008

oki tak sa majte ja si idem uppratat kuchyinu a uvarit nieco na veceru pre GAbiku 😉

michalag
16. mar 2008

idem vas len pozdravit, lebo drahy ide pracovat na PC, ak sa bude dat tak sem este nakuknem, ak nie tak vam prajem krasny zvysok vecera 🙂

zajtra si vas precitam 😉 🙂 ,

dannynka
autor
16. mar 2008

ahojte...

dnes sme boli u manzelovej mami poobede lebo vonku pocko ako vzdy o nicom,tak sa tam teda riadne vybesnila,fotky s Babinou popozerala pekne popratala A sme sa rozhodli ze jej kupime s babinou na zahradku pieskovisko aj so smykalkou,v tescu maju celkom fajn vyber A rozmyslame aj nad nejakym bazenikom na leto...
ak najdem link na to pieskovisko so smykalkou tak urcite vlozim

idem ja veru bruu lebo som grogy...

tinakul
16. mar 2008

Och dany škoda, že si grogy , ale ten bazénik a pieskovisko je ozaj dobrý nápadík, aj ja sa teším na leto, lebo naši kúpili alle velký bazénisko - plavecký pre nás - tak to bude relax - už aby to bolo 😝 a čo to afro??? 😕
No škoda, všetky ste dnes zdrhli 😒
Matthew ako Didi??? A čo nové s Tinkou???
Oli ani ty tu nie si??? 😕

mr_matthew
16. mar 2008

caf dadka len teraz zaspala

mr_matthew
16. mar 2008

tinakul martinka je pod liekmi tazko sa s nu keca cez fon ledva stoji na nohach mala dopichane ruky

tinakul
16. mar 2008

jééééj čaues matthew- no aspon teba tu mám 😉 ked baby zdrhli 😠 počuj však to je hrozné - chúda Tinka 🙄 takže viac sa dozvieme asi v stredu čo??? 😕 TAk to je supiš, že malá ti už zahajala 😵 a čo pekne papkala dneska??? 😕 😕 A čo ste porábali celý den??? Aj tam prší???

mr_matthew
16. mar 2008

cav tinakul mno dadka je dnes opat hrozna rano pila kus mlieka a cely den bola len na bananoch nic ine nestela a to sme jej fakt kadeco robili mno boli sme venku neprsi tu ale trochu dalej od nas vo val gardene neska napadlo 20cm snehu ale na ostatne dni tu hlasia krasne slnecno teraz maju taliani tyzden prazniny tak ide byt roboty nvm ci nebudem muset do roboty aj ja mno a ked pride martinka domov tak nvm ci bude sedet vladat pri pc

tinakul
16. mar 2008

no to mi je jasnééééééé ☹ určite sa bude potrebovat ešte zotavit z tej nemocky, však nech si len oddýchne, ja si s ňou viac kecám v IP 😉
Počuj to teraz sú prázdniny,??? A prečo si myslíš že ta zavolajú do práce, ved jasne ti povedali, že do stredy frei, alebo??? 😕 A inak ako sa ti lúbi byt časníkom??? 😕 Vieš aj dobre po nemecky???

mr_matthew
16. mar 2008

mno len ci bude vedet s dadkov sama ostat doma a nvm čo je IP 😀 ale neva
mno tu maju prazniny velikonocne nvm ci teraz od pondelka ci buduci tyzden mno a ak sa naplni hotel tak nebude mat gdo robit tak ma budu volat podla mna mno nvm a nerobim casnika mmntalne som esce v kuchyni len v novej robote ale na leto stem casnika mno a zeby som volajak vedel gut nemecky 😀 nvm dohovorim sa 😀

tinakul
16. mar 2008

tak to je dobré, že sa aspon dohovoríš, ved to je základ,nie??? 😅 😉 A ešte som zabudla, že to je dobré, že mliečko a banánky Danielka spapkala 😉 hlavne že má niečo v sebe a už negrcká, no nie??? 😕
No 😀 IP je interná pošta - čo si píšem s človekom jedným a ostatní to nevidia 😉 máš to aj hore napísané vieš,,??? 😀
No a v kuchyni sa ti nelúbi??? 😕 A už si sa naučil aj čo to varit??? 😀

mr_matthew
16. mar 2008

mno sak jasne zaklad je domluvit sa 😝 mno a dadka uz nevracia aspon zatial len neste spavat cez den ked je doma tinka tak spi vac krat to len mne neste spat a robi prieky
jaj uz vim tak povim ze interna posta 😀 ne IP co ja vim co vy za skratky uzivate 😀
mno v kuchyni sa mi nelubi z jedneho dovodu ja potrebujem zivot medzi ludmi a behat som od decka velmi hyperaktivny nigdo si se mnu nevedel rady od mala a ostalo mi to 😀 potrebujem lieeeeeetat 😀 a varit thak vim co to 😀

tinakul
16. mar 2008

aha, lietat 😀 😀 no to máš pravdu - byt furt v kuchyni je asi nuda,čo??? 😝 😕 Ja som to raz zažila tiež ale vo Švajčiarsku - najskôr to bola kuchyna a potom Italieno - bar - kde som makala ako čašníčka na diskotékach 😀 no ale to bol otras -som sa musela riadne obracat - ale zmena ako hovado 😝

No Tinka ju asi uspáva istým spôsobom, čo ja viem, možno jej spieva, kočíkuje ju, alebo ináč - ste sa o tom nebavili??? Lebo dieta je navyknuté na istý rituál a to čaká aj pred spaním 🤐

Inak na tebe hrozne vidiet že si také živé šidlo 😀 😀 a ten pirsing,hm, no dobréééé cool 😝 😀

mr_matthew
16. mar 2008

mno ked neje v kuchyni co robit tak aj tak volaco robim 😀 mame dobre schody do pivnice tak sa smykam dolu murom 🙂 to je parada ale raz ma sefka zbadala 😀 bola v pici ze sa mi volaco stane vravim ze neee
mno ona ju neuspava co sledujem ja nvm ona si s nu lahne cez den do izby a mala zadrichme do pol hodiny a ja s nu lezim a ona sa otaca a chyta sa na nohy a gagoce dpc a aj v tom kocari ked ju hupem tak sem tam zaspi ale dnes ani za toho ....
ja sidlo? 😀 😀 ne ja som andilek jak z rozpravky 😝 sak mi povec jaka si ty bola ked si mala 20 😝

mr_matthew
16. mar 2008

inak som sa stel opytat robila si vo svajci?

tinakul
16. mar 2008

no ked som mala dvadsat??? 😀 😀 😀 😝 Matthew ja sa stále cítim ako decko - však uvidíš - ked budeš mat o pár rôčkov viac, budeš ten istý Matthew- a ked si bláznivý, tak bláznivým aj ostaneš tomu ver 😀 😀 no bola som ujetá, to mi aj zostalo 😀 😀 spoločenská a za každú akciu 😀 😀 😝 mám aj tetovačku, to ma nahovorili, že to bude len troj-ročné - a mám to dodnes - od osemnástich 😀 😀
áno, robila som vo švajci - vtedy som mala presne dvadsat ako ty 😝 😀

tinakul
16. mar 2008

inak ma napadá, že Tinka možno uspávala aj kojením - to detičky uspáva 😉 😖

mr_matthew
16. mar 2008

a v kolkych si sa vydala a stihla mat 2rocne dieta? 😀 lebo vac jak 23 by som ti nepovedal 😅 (dufam ze nemas menej len v dobrom lebo to bude blbe 😀 😀 😀 )
mno a ja sa nestem menit paci sa mi moj sposob zivota chaty zurky sak mna mamka od 16ky doma vidavala hrozne malo ale moj bracho je cisty opak 😀 taky kktko ze nechodil casto prec ak hej tak sa do noci vratil alebo par krat sa vratil nad ranom 😀 proste mamka zdy ze keby si mal aspon tolko rozumu jak tvoj brat 😀 no nestem dakujem 😀 a jake mas tetovanie? a kde? mne jazyk prepichoval kamarat 😀 to bolo srandy ked mi povedal ze nemam jesc iba take tekute 😀 ja?? ved ja zozerem na ranajky aj prasa 😀 no neeee
a jak sa ti lubilo v svajci? stem tam ist s kockami do tej bezcolnej zony tam je nadherne hlavne tie dolinky tam skaly

mr_matthew
16. mar 2008

a snad mi nestes povedat ze jej mam dat toto k ustam 😀 😀 😀 😀 😀

tinakul
16. mar 2008

no matthew 😀 si ozaj zlatý - lichotíš mi - no tipujú mi naštastie menej ale pravdupovediac mám viac 😝 vydávala som sa ako 25r. a rodila som v den mojich dalších narodenín 😵 😀

A preto ti hovorím život po dvadsiatich rokoch ide neuveritelnou rýchlostou 😖 😎 😒 fakt si to už ani neuvedomujeme... 😖
Mám tetko tam ako sú kríže vzadu -robené - také ornamenty - ale stále sa mi to lúbi a diskotéke to ešte využívam 😀 😀 😝

matthew 😀 😀 tak ako si to vedel vydržat s tým jazykom 😀 😀 😀
Vo švajci bolo supiš, naučila som sa sprechovat - a boli sme v Soloturne - v takom mestečku - krááááááásne tam je fakt - niekedy by som sa tam vrátila ešte 😵 boli sme s kamoškami partia - v rámci srandy a zarábania viac peniažkov 😀 😝

Matthew 😀 😀 vidíš možno to bude tým, že Danielka ti nespí - nedokážeš kojit 😀 😝 😀