Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

mr_matthew
18. mar 2008

mensi? 😀 😀 😀 😀 ani by som nepovedal tinakul 😀 😀 😀 co som dnes jedol dokopy nic 😀 rano som zedol tri zemle potom som si dal polievku na obed som dovaril maso knedlu a kapustu kym dadka spala to som si dva krat naberal a esce chipsy som jedne schaloval 😉 a nvm gdo je utahany vy mate prax s detmi ja chudak co zmozem a esce je to k tomu opacneho pohlavia nemozem jej dat ani pivo ani kukat fotbalik 😀 😀 😀

olianko
18. mar 2008

mr ty robis kuchara?
tinakul a ako sa vola to MC kam chodis?
danny a ty co zajtra robis-varis?

mr_matthew
18. mar 2008

😀 😀 😀 tinakul nerob chute lebo pojdem esce varit teraz 😀 😀

pocujte zeny jak sa volate 😀 😀 😀 ja som martin mato toe asi jasne len ja vas tu volam vecne nickovo 😀

dannynka
autor
18. mar 2008

tinka-mnaaam chutky robis,aj som veru zvazovala ze si zajtra urobim vyprazany tofu syr ale radsej si dam masko 😀

mr-no dieta je dobra vec ked sa chceme chlapom pacit,ja mam za 13-dni dole 3,5kg,a aj z cm uz mam nejake dole 😎

oli a co budes mat zajtra na obedik?inak ake oriesky mozem??hmm?mam v tom trosku chaoz 😅

tinakul
18. mar 2008

joooj tak to ta ozaj musíme polutovat - beriem späť 😉 tak sa už na mna nehnevaj - už neprovokujem odteraz oki??? 😀 Že dokopy nič si nejedol?? 😕 Matka živááááááá - však to je aj na kona moc 😝 😀 😀 ale dobrý obedík si spravil - téééééda takého kuchára mat domka...
Oli ja ani neviem, či to má nejaký názov, zajtra idem a kuknem sa lepšie oki??? 😅

dannynka
autor
18. mar 2008

oli-ja som si navarila cinu,je to masko s velaaaaa zeleninkou 😉

dannynka
autor
18. mar 2008

mr-ja som Danka tesi ma 😀 😀 😀

mr_matthew
18. mar 2008

tinakul esce ze to beres na vedomie 😀 😀 😀 mno a dokopy veru nic sak co to je pre mna? a nemam tu nikoho gdo by ma nakrmil 😀 😀

dannynka tesi ma 😀 😝 to si zapamtam snad podla nicku aj 😀

mr_matthew
18. mar 2008

teda danka 😀 😀 uz som tak stel 😀

tinakul
18. mar 2008

Dany ozik, ja som na tú vašu svadbu aj zabudla - teraz máte riadny chaos asi aj s tým 😝 No a zohnali ste nejaký dar nakoniec??? 😕

Matthew no skús hádat 😀 😀 😀

tinakul
18. mar 2008

no a teraz ta ako máme volat ??? Matthew, Maťko, Martin, alebo mr??? 😅 😕

dannynka
autor
18. mar 2008

mr-uz ti prislo?? 😀 😀 😀

tinka-no my ani nie skvor kamoska,a ohladne daru este neviem zatial som bola len kuki-kuk 😀

oli de si sa stratila 😒

mr_matthew
18. mar 2008

mno ak mas aj ty nick podla mena tak tina si dovolim dat k menu kristinka alebo martinka? 😀 😀 ved ja som sa sem nedosel hrat ci hej? 😀 hadaj na co myslim? 😀 mno hadajte

dannynka
autor
18. mar 2008

tinka ako sa ti najviac lubi tak ho volaj 😀 😀 😀 sme zeny tak si spravime tak ako nam najlepsie vyhovuje ze mr? 😀 😀 😀

mr_matthew
18. mar 2008

jak len stete 😀 😀 mne je to jedno ja som od kazdeho pomenovany inak takze jak sa vam lubi a raci 😀

tinakul
18. mar 2008

Matthew zase si ma rozosmial 😀 😀 - že hadaj na čo myslím 😀 😀 😀 😀 No som menovkyna Tinky - takže Martinka 😀 😀 😀 😀 a teší ma 😉

mr_matthew
18. mar 2008

takze Martinka tesi ma 😀 mno ale aj tak si neuhadla na co mylim 😀 😀

olianko
18. mar 2008

mr. tak to si sa pekne napraskal 🙂
ja som inak Oli, tesi ma 😉
danny budem robit pecienku s ryzou

dannynka
autor
18. mar 2008

tinka ja som si aj myslela ze si Matka.Aka pekny dvojka tu budete Matko a Matka 😀 😀 😀

+mr tvoja sestrenicka Matka 😀 😀 😀 ,takze trojka 😀 😀

mr_matthew
18. mar 2008

asi si zacnem pisat poznamky 😀 😀 😀 ale chytam sa zatial si pamatam esce zevas tu neje vela 😉
Oli aj mna tesi a daj si maso s pecienky sa nenajes bude ti zle 😀

tinakul
18. mar 2008

No však času máte ešte dost Dany 😉 Tak oki, mne sa páči Matthew, ale aj mr., môže byt aj Matko 😀 😉
No pomaly asi pôjdem ja, lebo mi očká klipkajúúúúú, prajem brúúúú nocku a dobrý pokec 😉 Však snád tu budeš ešte zajtra aj ty Matthew a Dany teba čakám po obede 😉 papááááááá

dannynka
autor
18. mar 2008

oli a zajtra mozme aj masko a aj ryzu? 😲

mr_matthew
18. mar 2008

😀 😀 😀 😀 tak co? ideme do trojky matovci? 😀 😀 😀 😀 esce ze som martin ne matej lebo by som bol zas s hry venku 😀 😀

inak mam na vas otazku naco diety drzite ked mate uz secky chlapov a deti?

mr_matthew
18. mar 2008

hlad na nu jak sa z toho vyzula a ide spat 😀 😀 😀 dobru noc zajtra ak tinka nedojde sem tak sa stavim

dannynka
autor
18. mar 2008

tinka no neviem ci sa tu na obed ukazem ci si zas nepojdem schrupnut s Gabikou dnes mi to taaaak bodlo... 😀

a dalsia vec uvidime ako zajtra dopadneme u dr.,Gabika ma uz par dni zvysenu teplotku a je nesvoja zo zaciatku som to prikladala zubkom ale teraz uz si niesom taka ista...tak radsej zajtra pojdeme,a po ceste sa stavime v tescu na plienky maju v akcii 😝 😀 😀 😀 😀 😀

inak bru nocku tinka 😉

olianko
18. mar 2008

danny ja budem mat len tu pecen, ryzu bude mat zbytok rodiny 😅

dannynka
autor
18. mar 2008

mr-no ved preto aby sme sa pacili aj sami sebe 😀 😀 😀 a boli aj sami so sebou spokojne,coz ja nebudem ked nezhodim aspon XY kg 😝

michalag
18. mar 2008

Ahojte 🙂 ,

drahy siel do sprchy tak som to vyuzila a prisla vas pozdravit 😉 .

Ako ste sa dneska mali, prepacte ak ste te pisali, ale neviem ci vas stihnem docitat kym pride 😅

mr_matthew
18. mar 2008

XY sa vykasli a jec 😀 😀 sak ked budes jest normalne a budes cvicit tak schudnes a ne drzat nezmyselne diety

olianko
18. mar 2008

prsne danny ...chceme sa pacit same sebe 🙂
michalag ze sa tu aj ukazes..ja sa mam celkom fajn ale pojdem uz asi do hajan lebo prisiel muz z roboty a rano budem mat zasa budicek o 5.50 😝