Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

martinadt
18. feb 2008

danny hned si ho uložím, a skúsim niekedy, len jej nechcem toho moc naraz všetko dávať, že miešať, stále nechávam taký odstup ak skúšam nejaké nové jedlo 🙂

martinadt
19. feb 2008

ahojte kočky

kde ste kto? ja som už bola aj na nákup 😀 mám nakúpených pár výživiek 😀 dúfam že ma nepohltí hlad a nezožerem ich ja 😀 😅

dannynka
autor
19. feb 2008

matka ja som tu ale az teraz.... 😀 😀 😀 😀 a dufam ze sa s týmy výzivavkamy podelis aj s Didinkou 😀

tinakul
19. feb 2008

čaute, hlásim sa 😵
Bola som v lekárni so zoznamom mastičiek, ktoré ste tu pospomínali - no nakoniec zvítazili tie nové náplaste - trošku sú nakladové, ale ževraj účinné - tak som to riskla 😝 Je ich 15ks po 285sk.

Však už ma to dnes ale poriadne aj bolelo, no a je to velké - cítim sa ako debo 😠

Oli no ja domka cvičím- máme na rok požičaný steper a tak využívam 😝 A vy ako dievčatá??? Dany , Matka ste ešte tu??? 😕

martinadt
19. feb 2008

ahojte ste tu ešte? 😕

ja len popri malej lebo je v choduliku a zlostí sa že sa jej nedá pohnúť ale chcela som uvariť a tak som ju tam musela šupnúť len už ju to po pol hodinke prestáva baviť 😀

danny no jednu lyžičôčku jej doprajem 😀 (ja som krkavčia mater 😀 😅 )

dannynka
autor
19. feb 2008

matka ja som 😀 😀

dannynka
autor
19. feb 2008

tinka,tak potom daj vediet ci tie naplaste pomohli 😉

matka no to vieme ze niesi,my sme nic take nepovedali 😅 😀 😀

martinadt
19. feb 2008

danny super 😀 spinkáte? 😝
ja som malej nastokla na prstíky tie babiky čo som včera urobila tak sa zabáva 😵 😵 😀

martinadt
19. feb 2008

tinka prečítala som IP odpíšem keď malá zahajá 😉

dannynka
autor
19. feb 2008

matka no ju odfot a vloz fotto 😀 😀 😀
a akurat sa GAbika zobudila tak sa jej idem venovat 😉
zatial pa ved vecer sa tu ukazem 😉

martinadt
19. feb 2008

danny prepáč musela som k malej 😅 zlostila sa že som sa jej nevenovala tak sme sa učili počítať pršteky 🙂

teraz spinká a ja si idem trošku oddýchnuť, idem si uvariť asi horúcu čokoládu a kuknem možno niečo v telke, tak pá večer

tinakul
19. feb 2008

No, už ste mi asi odfičali??? 😕 ja som si bola trošku zdriemnut, malá stále haji 😔 😵 už je célkom oki - bez soplíkov 😉 takže zajtra aj do MC snád vyrazíme 🙂 Oki tak snád sa večer tá naša partia stretne 😀

olianko
19. feb 2008

ahojky
tinakul do ktoreho MC chodis?
ozaj a dala si si nieco na tem herpes?
a uz som sa prihlasila do Zmenarne tak som zvedava ako dlho budem cakat kym ma vyberu a ci ma vobec vyberu
danny tvoja mamina kao dlho cakala?
no a ideme teraz von lebo svieti pekne slniecko a ALex mi nosi stale ciapku aj bundicku..tak papa zatial

tinakul
19. feb 2008

Oli ty tu cez den??? 😕 😅 Wau to je supiš 🙂 Moja malá ešte hajá, chodievame na Gercenku, neviem či aj v albume nemám foto 😉
No vyššie som písala že tie náplaste zvítazili - no svrbí ma to ako šlak, snád sa to dá do poraidku ☹ 😒
No super, a kde sa to prihlasuje do zmenárne??? 😕 Niekde na internete??? 😕 😕 Držím palce, aby ta vybrali 😉

martinadt
19. feb 2008

ahojte ste tu ešte niekto? 😕 malá ešte spinká 😕 som zvedavá kedy pôjde hajať večer 😅

olianko
19. feb 2008

tinakul sa mi podarilo nakuknut sem aj cez den 😵
do zmenarne som sa prihlasila na www.stv a tam si vyhladas v programe zmenaen a je tam formular na prihlasenie 🙂
sme boli vonku a prisli sme domov okolo pol siestej, napapali sme sa a teraz tu pobehuje.Idemesa okupkat a potom do hajan tak sa staim az po 21-vej ak tu este budete 🙂

martinadt
19. feb 2008

oli tak predsa si sa prihlásila? 🙂 tak budem držať pršteky nech ťa vyberú 😉

ja som malú teraz položila do postielky, tak ju pôjdem ešte kuk o nejakých 10 minút či zaspinkala 🙂

dannynka
autor
19. feb 2008

matka ahojky si este tu?

dannynka
autor
19. feb 2008

babulky idem ja bruu bo ma akosi rozbolela hlava 😔 😔 😔 😔 😔

martinadt
19. feb 2008

ahoj danny ja som pustila k netu Maťka ani som tu nebola až teraz na skok len ale prajem dobrú nôcku 😉

michalag
19. feb 2008

Ahojte 🙂 ,

Tak uz som vas nestihla ☹

My sme sa dnes mali dobre, ale maly sa za vsetko zlosti ked mu nieco nedovolime 😠 , asi zacina mat svoje vzdorovite obdobie 😅 a najlepsie ze mi prihorel privarok 😠
Zajtra sa chystame konecne uz aj von. Je zvyknuty byt na vzduchu a behat, tak mozno mu to chybalo tychto 5 dni a preto bol taky, no ved uvidime 🙂

tinka, dnes som mu znova ukazala ako robi jezko a uz pekne opakoval, ale nastastie uz nemame sopliky.

Baby, ako naucim mojho syna rozpravat 😅 . Rozumie vsetko, napr: idem robit puding a poviem aby mi doniesol mlieko z ladnicky, tak ho vytiahne a donesie, este aj ladnicku za sebou zavrie, ale ked sa ho spytam co tam je (cica), tak povie mnau-mnau.
Mne to velmi chyba a potom mam pocit ze sa mu nevenujeme dostatocne hoci opak je pravdou.Stale sa s nim rozpravame ukazujeme v knizkach (hoci knizky ho bavia na 2 minuty, iba auta a blbiny 😅

Prosiiii,. ja viem ze to chce trpezlivost, ale...

martinadt
19. feb 2008

ahoj Miška, v poslednom čase ťa tu moc ani nevidno 😅

ako sa máte? je super že malí už nemá soplíky 😉

inak aj ja by som chcela aby malá rozprávala niečo 😀 ale jej sa akosi stále neeceee 😀 😝

michalag
19. feb 2008

matka, Danielka ma este cas 😉

Byvam tu teraz menej ako inokedy, lebo bud vysivam, alebo nemozem ist na PC, lebo drahy robi projekty....

Ako sa mate?

martinadt
19. feb 2008

ja viem ale ja by som moc chcela aby mi dačo už povedala 😅
inak som kuk dnes akurát tváričku malého...ako dlho ti to trvá kým niečo také vyšiješ? 😕 lebo je to krásne 😵

my sa máme dobručko, malá hajinká a ja zase netujem 😅

michalag
19. feb 2008

tak ako kedy niekedy mesiac a niekedy viac, podla toho ake je to velke

ved aj Samko spinka a drahy spi, tak ja sedim za netom

martinadt
19. feb 2008

tak máš teda peknú zábavku 😵

a ako je malému?

sisa_30
19. feb 2008

michala byvas v ZV?

michalag
19. feb 2008

dobre, uz sopliky nemame takze je fajn, stale sa blazni, ale ked si sadneme za knizku ktoru mi donesie, tak hned zbada nieco ine a koniec s citanim ☹

martinadt
19. feb 2008

aspoň je aktívny 😉
my už skúšame chodúlik ale malej sa moc nelúbi 😀

michalag
19. feb 2008

Ahoj sisa, hej byvam vo ZV 😉