Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
25. jún 2008

a teraz tu asi zase nik ze? 😒

dannynka
autor
25. jún 2008

babule kde ste vsetky 😲 😲 😲 😲

martinadt
25. jún 2008

ahojte

maličká už zaspinkala, dnes sme boli už aj vonku, ale len večerom, nechcem ju moc ešte dávať na slnko tak si pobežkala a úplne ju to vyšťavilo 😵 ľažkala si na penové kocky a kľudne pila čajík 🙂 a po kúpkaní skoro hned zaspinkala 🙂

inak dnes som neurobila nič, ani prstom som nepohla 🤐 ale malú som uložila do ujovej izby a ja idem konečne niečo pobaliť lebo to nevidím ružovo ked je malá hore nestíham nič a ked zaspinká v tejto izbe už tu šramotiť nemôžem, tak sme hodili postieľku na dnes tam

tak idem ja niečo porobiť snád sa potom ešte stavím, pa pá

dannynka
autor
25. jún 2008

matka nechod este chvilku pokecaj..pjosiiiim 😒

martinadt
25. jún 2008

danny prepáč ja som sa hned odhlásila, neviem kde mi hlava stojí je tu taký bordel že mám z toho hlavu v smútku ☹ a doteraz som bola len v kúpelni 🙄 neviem ako to idem do rána stihnúť ty kokso ale nemala som kedy naozaj

tinakul
26. jún 2008

No teda, vidím, že to tu riadne stojí 😖 Mne je už o čosi lepšie, len sa mi hlava krúti furt - asi bude nízky tlak 😝
Na víkend ideme k rodičom, a budúci týžden ma čakajú nejaké vyšetrenia , takže malú nechávame u našich 🤐

dannynka
autor
26. jún 2008

tinka este si tu?hmm?

dannynka
autor
26. jún 2008

matka nevadi...ved sa hadam vecer stretneme... 😉
inak akurat dnes som sa dozvedela daco..viac cez ip 😀

tinakul
26. jún 2008

Dany nebola som 😝 teraz len nakúkam, lebo idem pomaly uspať malú.. sme samé domka, manžel je v Nemecku na služobke, tak som uťahaná 😝

martinadt
26. jún 2008

ahojte

malá už spinká, boli sme kus v meste ale malá dlho nevydržala, tak sme šli domov a hned aj zaspinkala

michalag
26. jún 2008

Ahojteeeeee 🙂 ,

martinadt
26. jún 2008

ahoj miška si ešte tu? 😕

michalag
26. jún 2008

Ahoj matka, som na chvilku 🙂

Ako sa mate???

V poslednom case sa tu len obchadzame 😅 ☹ , ale hadam sa nam konecne podari stretnut sa v jednom case 😅

martinadt
26. jún 2008

no ja sa tu už s vami nestretnem, v sobotu ráno odchádzame preč a neviem ako sa mi podarí ozvať

kukala som fotky, samko je pekný blonďáčik 🙂

michalag
26. jún 2008

matka, dakujeme 🙂 .... inak aj ja som videla fotky a Didinka je krasnucka 😵 😵 😵
Tak si to poriadne uzite a oddychnite si 😉 a kam idete?

martinadt
26. jún 2008

miška sťahujem sa s malou, lebo sa mi naskytla možnosť pracovať 😉 a ďakujeme 🙂
hádam sa mi podarí ozvať sa nejako odtiaľ, zmluvu mám zatiaľ do októbra, ale nik nepovedal že tam dovtedy naozaj budeme 🙂 😅

michalag
26. jún 2008

to uz tak skoro 😲 😲 😲 , ja som myslela ze niekedy jul, august

martinadt
26. jún 2008

no veď vlastne prvého júla už robím, ved je už za dverami 😉

martinadt
27. jún 2008

ahoj babule, kde ste všetky? ja sa dnes s vami pomaly rozlúčim, neviem ako sem ešte dnes skočím, možno vám ešte večer napíšem a potom si užite leto 😉 dúfam že budete mať pekne teplúčko

tinka a vy sa držkajte cez tie horúčavy 😵 nech babenko pekne rastie 😵 😉

tinakul
27. jún 2008

Mati díky a šťastnú cestu 🙂
Jéj Miška aj teba vidiet??? 😅

marta.27
27. jún 2008

ahojte maminy potrebujem poradit ak ma nietora z vas taku skusenost .Som skoro v 9tyzdni tehotenstva a lekar mi povedal ze babetko sa este stale drzi len na okraji placenty este nie je uplne v nej ak to bude tak este bud.tyzden vraj to bude musiet zobrat .Mam s toho strach mate niektora skusenost ze sa babetko posunulo dalej do placenty tak ako sa ma?

martinadt
27. jún 2008

ahojte kočky

tak idem sa s vami rozlúčiť teraz lebo ráno sama neviem či to ešte stihnem

neviem síce ako sa mi podarí ozvať, ale musím povedať, že vás mam ozaj rada a som rada, že som tu s vami mohla kecať moc

tinka teba som si obľúbila asi najviac za krátky čas, moc si mi aj pomohla keď mi bolo v ťažkých chvíľach zle a dúfam že budete v poriadku aj s drobčekmi oboma 😉 posielame vám božtek
a danny teba mam tiež moc rada a pozdravujeme Gabiku 🙂

a jasné že aj ostatné kočky, potom pozdravujem mišku a samozrejme baby čo sem nazerajú len sem tam oli aj macku 😉 zrejme to ani neprečítajú ked sem chodia raz za mesiac 😅 ale držkajte sa a užite si leto, vodu, slniečko a konečne teplo 🙂 pa pá

dannynka
autor
28. jún 2008

matka stastnu cestu prajeme a posli Didinke od nas velikansky boštek 😵 😵 😵 😵 .

bude nam za Tebou smutno,ale ved keby daco tc.na seba mame 😉

dannynka
autor
28. jún 2008

kde ste vsetky babulky? 😒 nejako to tu viazne ☹

martinadt
29. jún 2008

ahojte kocky

podarilo sa mi dostat na inet, dnes tu bolo cely den nadherne kym mala spinkala von v kociku tak ja som povybalovala veci a teraz sa tu zmohla priserna burka aj krupy padaju 🙄 v izbe nam zacalo zatekat tak sme zavolali sefovcou ale tam sa nedalo byt s malou bala som sa ze nachladne 😠 priserna zima a nemame ani ohrievac zatial tak teraz sme u jednych domacich v takom dome 😕 zajtra to vyriesime ci ostaneme byvat tu alebo pojdeme do nejakej inej izby ale sefovci su v pohode a malej sa tu zrejme paci dnes to tu ostvornozkovala hore dole 🙂

zajtar pride ujo, pojdem do mesta vybyvit si nejake stauernummer alebo take nieco neviem o co sa jedna ale je to nejaka karticka matko mi to davnejsie ukazoval 🙂 skocim si kupit kartu do mobilu a spytam sa na ten inet, len ujo mi povedal ze to trva 4 dni kym to oni niekam poslu a instaluju alebo nieco take 😕 nevyznam sa do toho 😝 ale tak do tyzdna mozno budem mat aj inet 🙂 sem tam vam napisem hadam ak sa mi to podari plati sa tusim 25e cez wind no necham sa prekvapit 🙂

dannynka
autor
29. jún 2008

matka tak to je super.... 😵 😵 😵 😵 😵

tinakul
30. jún 2008

čaute babule,
Mati 😵 aj ja sa tomu teším moc 😉 dúfam, že ten net vyjde 😉 no musí 😀
A to je dost blbé teda z tou strechou 😠 Len nech to pekne vyriešia a dajú do poriadku 😠 A čítam vyššie o mne pekné slová - wau , dobre to padlo a díky... u mňa si tiež medzi najoblúbenejšími 😉

Danny s tebu si kedy už konečne pokecám, hm??? 😕 Už ťa musím vystriehnuť 😉

michalag
30. jún 2008

Ahojte 🙂 , nejako to tu flakame 😅 😒

Tinka, ako sa mate a ako sa citis?

Matka, tak aj ja som sa velmi potesila a verim ze ten net vyjde 😉 🙂 , a s tou strechou to hadam nejako vyriesia, ale hlavne aby ste boli v suchu a nemali zimu, hlavne koli Didinke 😉

tinakul
30. jún 2008

Ahoj Miška, som rada že ťa vidím 😉 a dakujem za opýtanie, no ešte to furt nie je ono - to už su pomaly dva mesiace čo mi je blbo 😝 Víkend bol hnusný 😢 Boli sme so Sophi u rodičov a ráno v sobotu ju niečo vyhádzalo - vyzerala ako muchotrávka - osýpky akoby mala 😖 a ešte do 38°C teplotky - no zbehli sme hned na pohotovost tam v DS a že vraj asi len niečo pojedla, alebo zo slnka alergia - tak nám dal fenistil kvapky a bolo - v nedelu už teplotky nemala... no a dnes aj vyrážky miznú 😵 ale bola som teda v takom strese, že som opäť vracala ☹ no je to hrúza v mojom stave 😝
A vy čo nové??? Samko už nemá plienky??? Začal niečo kecat?? 😕

michalag
30. jún 2008

To mi je luto, ale hlavne ze jej uz zmizli teploty a aj vyrazky pomaly miznu 🙂 A uz si bola na vysetreniach co si spominala? Ci este len ides? Sophi posielame pusinku na vyzdravenie 😵 ň

Sami? s tymi plienkami to celkom ide. Ked ma dobry den tak sa nam dari v kuse a ked sa mu nechce tak nam to povie tesne pred a kym ho posadime na nocnik tak uz to je na koberci, ale hlavne ze sa dari, obcas aj vonku povie ze kaka ale este nosime preistotu plienku. A s rozpravanim, uz sme sa trosku za posledne 2 tyzdne rozrecnili, uz povedal tata a aj auto, tak hadam to uz pojde 😅 🙂