Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

monkula
5. aug 2008

tinka ,ja som bola týždeň v Taliansku na dovolenke, preto som tu nebola... 😀
mám s fajn, len som mimo z tohto počasia, tam bolo kráááásne slnečno ,teplúčko 😵 😵

tinakul
5. aug 2008

Jéj to ti muselo byť dobrúčko a aj s detičkami si bola??? 😕 Máš aj fotky v albume?? 😕

monkula
5. aug 2008

jasné, boli sme celá rodinka, bolo perfektne..
Ešte nemám, akosi sa mi ich nechce po jednom zmenšovať 😅 😅 😅

dannynka
autor
5. aug 2008

tinka-tak super ze budes mat dalsiu babulku 😵 😵 😵 😵 😵 a meno uz mate nejake vybrate 🙂

moni-ahojky ako bolo na dovolenke?

michalag
5. aug 2008

Ahojteee 🙂 ,
tinka, krasne foto drobceka 😉 😵 .... super ze budete mat (pravdepodobne) babu, to bude u vas poridny babinec 😅 😝 😀 😀 😀 .... a uz ste rozmyslali aj nad menami???

moni, a ako zvladala cestu Chiarka?

danny taky bazen by som brala aj ja 🙂

monkula
6. aug 2008

miška, cestou tam skoro celý čas spala, ak nespaal ,tak seela a hrajkala sa, potom zase spala ,len páe kilometrov pre cieľom bola hnusná, ale to sme už boli všetci na infarkt, pretože boli neskutočné zápchy, ale poto mzase zaspinkala.
cesta späť boal horšioa, keďže sme 150 km išli 5 hodín, v Taliansku boli neskutočné zápchy, ale dal osa, chvíľku boal z osedačky u mňa na rukách, hrala sa s JArkom, stále mu ľahala na kolená, a našpúlila ústa, že chce ňááááá, pusu, tak sa tam bozkávali, pretláčali sa nohami, takže v pohode, bála som sa, že to bude horšie...

dannynka
autor
6. aug 2008

ahojte babule kto tu teraz? 🙂

monkula
6. aug 2008

jaaaaaa 😀

michalag
6. aug 2008

aj jaaaa 😀 😀 😀

monkula
6. aug 2008

😀 😀 😀 😀

michalag
7. aug 2008

baby kde ste ktooooo? 😕

dannynka
autor
8. aug 2008

miska tuuu 😀 😀 😀

martinadt
9. aug 2008

ahojte moje milovanéééé ako sa máte?nestíham vás ani čítať len sa kus ozvem dúfam že je tu všet 🙂 ja denne pracujem je to pomaly na nevydržanie

tinka vy ako drobček rastie? a čo sophi poslúcha? 🙂 keby mi išiel rýchlejšie net aj IP napíšem

a čo ostatné drobčeky?

tinakul
9. aug 2008

ahoj matka, máš IP aj ty 😉
no bruško rastie, testy mi zatial dobre dopadli, klop,klop a mám sa ovela lepšie, už aj u kaderníčky som bola 😵 ale dost mi padajú vlasy ☹ tak snád mi nejaké zostanú 😀
a ty Maťka ako??? Darí sa v práci??? 😕
A ostatné kde ste??? 😕

dannynka
autor
9. aug 2008

tinka ja tuuu 😵 😵 😵

matka super ze si sa ozvala si nam moooc chybala 😅

michalag
9. aug 2008

Ahojteee aj ja tuuu 😀

matka, tesiiim sa ze si sa ozvala 😉

tinakul
10. aug 2008

Sakra, všetky ste boli tu a sme ani nepokecali 😠 no nič...snád nabudúce 😉
My máme dost frmol tento víkend, lebo sháňame obkladačky do kuchyňe a dlažbu na balkon 😝 tak samé behačky.... a vy ako trávite letné dni?? 😕

maminkatn
10. aug 2008

ahojte 🙂
pisem s mamininho nicku lebo sme od rana u nasich... 😉
Gabika teraz spinka a ja mozem byt chvilku na nete lebo brasko neni doma he he 😀
tinka-no to ti verim ze mate frmol,potom daj vediet ake ste vybrali a skus hodit popripade aj fotto do albumceku..ze kuchyna pred a kuchyna po 😀 😀 😀 heh,ked tak vloz fotto na www.modrastrecha.sk a tam ti to nevymazu som moooc zvedava...
a inak babatko ako?poslucha?a mate uz aj nejake mena vybrate,hmm?

tinakul
10. aug 2008

Dany asi ťažko hodím kuchyňu pred, lebo žiadna teraz nie je 😅 iba holé steny a koberec 🤐 ale novú nahodím neboj... 😉 Meno ak chlapček bude po tatinovi Robi a pre babenku ešte nie je definitívne 😉
Babatko - no ešte nemám pohyby, ale každú chvílku očakávam.... 🤐
A s vami čo nové??? Teraz dovolenkujete u vašich, hm?? 😕
A ostatné baby kde ste??

dannynka
autor
11. aug 2008

dobre ranko prajem 🙂

tinka -no sa tesim s tebou,ze uz kuchynku zacinate prerabat....uz aby ste ju mali hotovu...a mohla si varit v peknej novej kuchynke 😵 😵 😵 😵 😵
My sme sice boli u nasich ale len od rana do vecera cez vykend,na noc sme chodili spavat domov.....mame to k nasim asi 7-min cesty autom 🙂
a ty ako sa citis?

monkula
11. aug 2008

dobré danny....
tinka, mne sa snívalo, že som tehu... čakala som dvojičky, párik, mala som aj mená vybraté, Marco a Bianca...
TP: 10.4.

dannynka
autor
11. aug 2008

ahoj moni,no dobry sen aj ja ceeeeeem ale len snivat 😀 😀 😀 😀

monkula
11. aug 2008

veĎ aj ja danny, aj ja... 😅

dannynka
autor
11. aug 2008

tak to sme dve.... 😀 😀 😀

ozaj a ako sa inak mas a tvoje deticky?dlho sme si spolu nepisali 😅

monkula
11. aug 2008

máme sa fajn, sme hore od pol šiestej, tak je navarené, upratané, vypraté, povysávané...

dannynka
autor
11. aug 2008

no a to som si myslela ze Gabika skoro vstava,my sme dnes teda vlastne ona je hore od 7-20 a uz o 12-15 zalomila 😉
si teda sikula ked si to vsetko zvladla...nechces prist aj k nam??
inak ja som si hned rano ako sme vstali ozelila bo by sa mi to tam zase kopilo 😅

monkula
11. aug 2008

malinká včera zaspala o 8.15, to sme nechápali a keďže sme boli unavení aj my dvaja, išli sme spať,, my dobrovoľne a Jarko povinne... tak bola slečna vyhajaná... 😀

monkula
11. aug 2008

prepáč, 20.15, samozrejme... 😀

dannynka
autor
11. aug 2008

jaaaaj tak odtadial vietor fuka.... 😀

nasa slecna vcera zalomila az o 21-15 a aj tak rano uz bola skoro hore... 😝 ale co uz som si zvykla,niesom na tom najhorsie zo spanim.... 😅

martinadt
11. aug 2008

ahojte kočky idem sa vám rýchlo ozvať kým som tu a letím k malej 🙂 ideme do parku dnes mám do večera voľno tak sa pôjdeme poprechádzať

tinka potom snáď odpíšem na IP ked sa mi podarí 😉 ale som rada že kuchynka sa rozbehla 😵

posielame všetkým pusinkyyyyyyyyyyyyyy pááááááááááááááá