Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
1. nov 2008

hmm to asi tak byva pri druhych detoch ze?
lebo pri GAbike to tak nebolo,uz som mala ist rodit,teda bola som 2-tyzdne pred terminom porodu v cakarni u dr, tak pacienky co tam cakali mi nechceli verit ze uz to mam za par 😅 😝 😀

monkula
1. nov 2008

hej, pri druhých bruško vidno, mám pocit okamžite...
No, idem odniesť moju ukecanú Lalu do postele a nachovať seba a Jarka....
Pozdravuj Gabiku, bábetko a maminu.... 😀

dannynka
autor
1. nov 2008

moni ze dobru noc jej prajeme 😀 😀 😀 😀

a tebe a Jarkovy dobru chut a maminku pozdravim poobede ma prist,pa pa a pekny dnik 🙂 😉

dannynka
autor
1. nov 2008

dobry vecer kto tu babulky? 🙂

michalag
1. nov 2008

Ahojte,
kto tu?

dannynka
autor
1. nov 2008

miska ja jednym ockom 🙂

dannynka
autor
1. nov 2008

no nic ked nikde nikdo idem ja haji...pa pa a bru nocku 😔

martinadt
2. nov 2008

ahojte ja zase len na skok napísať... Maťko zobral malú vonku a ja sa chystám riadiť, no mala by som sa už do toho pustiť lebo je to tu ako by tu bomba vybuchla, malá jedla chrumky tak 🙄 no hrôza, dúfam že sa tu všetky máte oki prajeme peknú nedeľu, pa pá

dannynka
autor
3. nov 2008

ahojte 🙂 kto tu?

tinakul
3. nov 2008

ahojte 😉 Ja zase po dlhšom čase, uf, no nestihám, teraz chvílku oddychujem, malá je u babiny, a furt ukladám veci do kuchyne, umývam o dušu, ale nevládzem, tak robím prestávky 😝 Bruško sa zväčšuje, ja nepriberám, takže je to zatial ok 😵
Ako ste trávili sviatky,?? Boli ste aj na cintoríne?? 😕 My sme neboli tentokrát na Halowan party, ale v cirkuse a malú odfotili na ťave 😵 strašne sa jej tam páčilo 😉
Dany ako sa cítiš??
Miška čo nové??? Mati tebe som poslala IP 😉

michalag
3. nov 2008

Ahojte,
tinka, tak dufam ze to teraz zase nezarieknem, "klop - klop - klop" Samko sa nam minuly tyzden zacal krasne pytat cikat, kakat a vzdy su slipky suche, tak sa vytesujeme 🙂 😉
My sme na cintorine neboli lebo so Samkom do BA sa nam velmi vlakom nechcelo a na otocku je ta cesta az prilis draha

johanka11
3. nov 2008

ahojte, nemáte náhodou niektorá skúsenosť s kočíkom,ktorý má 8 kolies,dve a dve vpredu aj vzadu????lebo ked idem s ním dozadu,tak ako mám tie dve kolieská,tak sa mi rozchádzajú a brzdia mi...tak neviem či je to normálne kedže idem dozadu s ním a nie dopredu,alebo či to mám dať reklamovať....

dannynka
autor
3. nov 2008

jeeej tinka,tak ty uz si 30-tt 😵
ja som dnes bola u dr.mala piskotka v brusku uz ma cez 10-cm,bola so mnou aj moja maminka ktora bola zvedava na mimi,tak sa bola pozriet....a dokonca jej aj zakyvalo 😵 😵 😵 babka pomalinky od radosti skoro plakala 😵 😵 😵 😵 😵 😵 pocula som aj krasne bit srdiecko 😵 😵 😵 😵 😵
inak vlozila som fotto malinkeho babenka do albumceku 😉

miska ak gratulko k serblikovaniu 🙂 😉 Samko je sikulka 🙂

dannynka
autor
3. nov 2008

johanka ja mam tiez podobny kocik,teda aspon v tom zmysle ze 4-kolesa vpredu a 4-vzadu,ale nevsimla som si ze by mi nejak kocar brdzil ked som s nim isla dozadu 😅

tinakul
3. nov 2008

čauki,
Dany fotečka je nádherná no a veru už začínam 30tt 😝 takže som čím dalej väčšia 😅 a bábo má cca 1700g 🤐
Miška to je supiš, vidíš že sa všetko časom upraví 😉 gratulujem a len tak dalej.... naša zaspáva už rovno s večerníčkom 😀 takže super sme si ju naučili 😉

michalag
3. nov 2008

tinka dakujeme 🙂 . My sme maleho dali v sobotu do velkej postele a dost casto sa budi 🤐 , ale hadam sa to casom upravi 😅
danny, fotecka je krasna aj vy pekne rastiete 😵

dannynka
autor
3. nov 2008

jeej babulky vy ste obe tu 🙂

olianko
3. nov 2008

ahojky 🙂
ako sa mate?
tinakul tebe sa to uz krati 😉 kde budes rodit? mas aj vybaveneho dr. alebo to nechas na nahodu?
danny a ty ako sa citis? este oblapas misu alebo uz je to o.k.?
michalag a vy nic? som myslela,ze ked sem nakuknem tak bude dalsia tehulka 🙂 ale ani ja este nie som ☹

dannynka
autor
3. nov 2008

oli ahojky teba som tu uz veru dlho nevidela 🙂 neboj neoblapam uz misu a chvalabohu som ani neoblapavala,nastaststie som mavala len kyselinu a zda sa mi ze aj ta uz presla 😉

neboj oli-ani sa nenazdas a budes aj ty dalsia tehula 🙂

dannynka
autor
4. nov 2008

pekny dnik babulky kto tu na pokec?

simka9122008
4. nov 2008

Ahoj Danny ja som tu vyliezla som zo sprchy malá ešte búva a potom vyrážame do ulíc a ty ako?

dannynka
autor
4. nov 2008

jeeej simka ahojky 🙂
aj moja mala este buva a ja sedim za compom a nechce sa mi ani prdel zdvihnut 😅 😝
no ja dobre vcera som bola u dr,pocula som bit srdiecko a aj sme narastli mame uz cez 10-cm 😵 😵 😵

johanka11
4. nov 2008

dannynka,neviem čo s tým,nie je to,že by veľmi brzdil ten kočík,ale je vidieť že tie kolieska idú každé inde,hlavne tie ako je rúčka...a už ked chvílu idem tak že dozadu (ked zle vietor fúka),tak to už cítit na tých kolieskach.je to konkretne kočík neonato.ty máš aký??

dannynka
autor
4. nov 2008

johanka ja mam chicco ct o4 😉

tinakul
4. nov 2008

Miška neboj, on si zvykne na velkú postel - a kupovali ste mu aj s prepážkou??? 😕 Našej trvalo asi týžden kým si zvykla.... a teraz je to už v pohode 😉
Jéj Oli teba som tu dávno nevidela, no peknú fotečku si si dala do pasu... a držím palce aby sa vám čím skôr zadarilo, som presvedčená, čím menší vekový rozdiel, tým lepšie 😉 No rodit budem zase na Antolskej a pôrodníka ešte nemám vybaveného 😝 až koncom novembra budem riešiť 😉
Dany včera som zdrhla, bola som strášne unavená, ale vžd poobede okolo tretej som už hotová... takže potom zalahnem - Sophi chodieva po novom už o siedmej spinkat a ja o ôsmej 😅
Včera sme stretli a auparku Ibiho Maigu - sme sa s ním zvítali 😵 bol zlatučký 😉 Idem , lebo umývačka mi skončila a ochvílu príde manžel a fičíme do Baumaxu kupovat zeminu na kvetiny a ešte nové kvetináče 😝

dannynka
autor
4. nov 2008

jeeej tinka ty tu? 🙂 popiseme 🙂 🙂

dannynka
autor
4. nov 2008

no skoda tinka ze som ta zase nestihla ☹

ja mam manzela aj s dcerkou vonku a tak som dosla kuk na chvilku za pc...

martinadt
4. nov 2008

ahojte baby

vidím že sem zavítala aj oli 🙂 ako sa máte a Alex?

tinka máš IP

danny krásna fotočka 😵

my zajtra ideme na výlet do Švajcu tak uvidím kedy sa zase vrátime 😅

monkula
4. nov 2008

Maťka ,tak si t otam užite.... 😉

tinakul
4. nov 2008

Mati už som kukla a želám pekný výletík 😉
Monki - dobré foto máš v pase 😉 by som ťa zase nespoznala 😅 😝